۳۴ کتابخانه عمومی خوزستان در ۲ شیفت در فصل تابستان فعال هستند


۳۴ کتابخانه عمومی خوزستان با تایید انجمن کتابخانه های عمومی این استان در دو شیفت در فصل تابستان فعالیت می کنند.

این اداره کل با توجه به دستورالعمل به نیروی انتظامی در خصوص استفاده بهینه از برق نسبت به تعطیلی شیفت عصر ۱۴۷ باب کتابخانه عمومی استان اقدام کرده است.
بر اساس این گزارش، ۱۴۷ کتابخانه عمومی خوزستان تنها در نوبت صبح از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ۱۴:۰۰ و ۳۴ کتابخانه عمومی دیگر در دو نوبت صبح و عصر از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ۱۹ دایر هستند. ساعت ۳۰ بعد از ظهر
لیست کتابخانه های عمومی فعال در دو نوبت صبح و عصر شامل ستاد خوزستان، شهیدان بهنار، شهیدان رجایی، شهیدان فریدنیا، محمد رسول الله (ص) و شهدای مدافع حرم اهواز، فردوسی قلعه خواجه اندیکا، شهید و علامه جعفری مفتحک، شهید و علامه جعفری اندیمشک. ایذه، سامان الائمه و شهید حدادعدال آبادان، ارمغان باغ ملک، شهید ملاثانی در باوی، علامه طباطبایی و شهید مسعود پیشبهار بهبهان، آزادی و شهید شریف خرمشهر، فتح المبین، شهدای رودبند و غدیر دزفول، ۲۶ سوسنگرد، شهیدان مطهری رامشیر، شهیدان رامهرمز و بشارت رامهرمز، اندیشه شادگان، فجر شوش، علامه شیخ و شهدای شورفت شوشتر، شهیدان علیجان امامی گتون، حکیم طوس لعلی، بستان کتاب و مسجد میرزایی بختیاری از مسجد سلیمان.
۲۲۰ کتابخانه عمومی در استان خوزستان وجود دارد که از این تعداد ۱۸۱ کتابخانه نهادی هستند.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.