۱۸ دلیل توقف کاهش وزن


هنگام کاهش وزن، بدن به مقابله می پردازد. را بدون تلاش زیاد از دست بدهید. اما ممکن است پس از مدتی کاهش وزن کند یا شود. در این مقاله ۱۸ دلیل متداول برای کاهش وزن را مشاهده می کنید.

توقف توقف کاهش وزن

وجود زیادی برای این موضوع وجود دارد که ممکن است از چشم افراد پنهان بمد باشد. نوشیدنی از نوشیدنی بیشتر، کمتر خوردن، خواب نکافی، ورزش نکردن و … دیگر را می توان مثال زد.

۱. بدون اینکه در حال کاهش وزن هستید

ممکن است وزن شما در طول روزها و هفته ها ثابت باشد ولی به این معنا نیست که از دست نمی دهید. همچنین امکان افزایش عضله با کاهش وجود دارد. این امر به ویژه در مواردی که اخیراً ورزش را شروع کرده اید رایج است. شما می توانید از سایر موارد مشابه درصد بدن و یا اندازه دور کمر به منظور سنجش میزان پیشرفت خود در کنار اندازه گیری وزن با ترازو استفاده کنید.

۲. اطلاعات کافی نسبت به حجم غذایی که خورید، پروتئین

خیلی اطلاع ندارند که واقعا چقدر غذا می خورند. مطالعات نشان می دهد که از میزان غذای مصرفی به کاهش وزن کمک می کند. دسته هایی که از یادداشت های غذایی استفایه می کنند یا از étionه های غذایی خود عکس می گیرند، نسبت به افراد دیگر بیشتر از می دهند.

۳. پرورش کافی نمی خورید

تولید یک ماده مغذی مهم برای کاهش وزن است. مصرف مصرف به میزان ۳۰ درصد از مجموع دریافتی می تواند متابولیسم را به اندازه ۸۰ تا ۱۰۰ در روز افزایش دهد. همچنین می‌توان به خوردن میان وعده‌ها کاهش داد که تا حدی با تغذیه برای تنظیم‌کننده‌ها مانند گرلین انجام می‌شود. مصرف بالای مواد غذایی همچنین به جلوگیری از قطع شدن متابولیسم کمک می کند که یکی از عوارض جانبی کاهش وزن است. علاوه بر این، برای جلوگیری از افزایش وزن مجدد کمک می کند.

۴. زیاد می خورید

خیلی از افراد که در کاهش وزن دارند، زیاد می خورند. به طور کلی افراد ممکن است میزان دریافتی خود را کاهش دهند. در صورت توقف در کاهش وزن، از یک محاسبه گر الری برای مقدار مصرفی روزانه استفاده کنید.

۵. غذای کامل نمی خورید

کیفیت غذا به اندازه کمیت مهم است. . این غذاها نسبت به فرآورده های فرآوری شده مشابه خود سیر کننده تر هستند. به خاطر داشته باشید که بیشتر از مواد غذایی فرآوری شده با برچسب “غذاهای سالم” واقعا سالم سالم.

18 دلیل توقف کاهش وزن

۶. وزنه نمی زنید

یکی از مهمترین کارها هنگام کاهش وزن، انجام برخی تمرینات مقاومتی مانند وزنه زدن است که به حفظ توده عضلانی -علی هم مصرف می شود. وزنه زدن همچنین می تواند از کند شدن متابولیسم و ​​عضلاتی ماندن بدن کمک کند.

۷. در حال پرخوری هستید

پرخوری به معنای خوردن سریع غذای زیاد، غذای بسیار بیشتر از نیدز ت. ممکن است غذاهای فرآوری شده برخی مصرف کنند، در حالی که برخی دیگر از غذاهای نسبتا سالم از جمله مغزها، کره مغزها، پنیر، شکلات و … در حجم بالا استفاده می کنند.

۸. ورزش هوازی انجام نمی دهید

ورزش هوازی ضربان قلب را افزایش می دهد و یکی از بهترین راه ها برای بهبود سلامتی است. همچنین در سوزاندن مسابقه ککم و امتحان احشایی مضری که در اطراف اندامها جمع می شود، بسیار مهم است.

۹. قند زیادی می نوشید

نوشیدنی های قندی از مواد چاق کننده هستند. این نوشیدنی ها تنها به نوشابه ها محدود نمی شود بلکه آبمیوه ها دا نیول ش.

۱۰. خوب نمی خوابید

خواب خوب یکی از مهمترین عوامل برای سلامت جسمی و روانی است. از بزرگترین عوامل خطر چاقی است. بزرگسالان و کودکان با خواب کم به ترتیب ۵۵ و ۸۹ درصد بیشتر در معرض خطر به چاقی هستند.

در این ویدئو با روش های کاهش وزن آشنا شوید: بهترین رژیم غذایی کاه ⁇ کاه ⁇

۱۱. مصرف کربوهیدرات را کاهش نمی دهد

ممکن است به دلیل افزایش وزن و یا بیماری های متابولیک کم، برای داشتن یک رژیم غذایی کربوهیدرات داشته باشید. مطالعات نشان داده اند این نوع رژیم غذایی تا ۲ تا ۳ برابر بیشتر از رژیم غذایی “کم مصرف” که توصیه می شود، باعث کاهش وزن می شود. رژیم های کربوهیدرات علاوه بر کاهش وزن، فواید زیادی از جمله بهبود پروفایل مشاهده و قند خون دارند خربی و قند خربی و قند خون دارند.

۱۲. آب نمی نوشید

نوشیدن آب می تواند به کاهش وزن کمک کند. در یک مطالعه ۱۲ هفته کاهش وزن، ۳ نیم لیتر آب، ۰ دقیقه قبل از نوشیدن، ۴۴ درصد بیشتر از افراد دیگر، وزن کم کردند. همچنین نشان داده شده است که آب می‌نوشد، به میزان ۲۴ تا ۳۰ درصد در یک دوره ۱.۵ ساعت افزایش می‌یابد.

۱۳. آگاهانه غذا نمی خورید

تکنیکی به نام تغذیه آگاهانه ممکن است یکی از بهترین ابزارهای کاهش وزن در جهان باشد که شامل کاهش سرعت، خوردن بدون حواسپرتی، مزهکردن و لذت بردن از هر لقمه در حین گوش دادن به سیگنال های طبیعی است که به مغز میگوید که به اندازه بدن کافی است. سیر شده است.

۱۴. مبتلا به یک بیماری هستند که باعث کاهش وزن شما می شود

شرایط پپکی مانند کم کاری تیروئید، سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) و آپنه خواب می تواند باعث افزایش وزن شود. همچنین مصرف برخی داروها ممکن است باعث کاهش وزن و یا حتی افزایش وزن شود.

۱۵. به مواد غذایی ناسالم علاقه دارید

اگر به مواد غذایی ناسالم مصرف کنید، در مسیر کاهش وزن با رو به رو می شوید. به منظور تغییر رژیم غذایی از افراد متخصص کمک بگیرید.

۱۶. برای مدت طولانی رژیم گرفته اید

ممکن است “رژیم” برای مدت طولانی ایده خوبی باشد. اگر ماه است که وزن کم کرده، شاید نیاز به حفظ باشی داشته باشد. سعی کنید دریافتی خود را چند صد درصد در روز افزایش دهید، بیشتر بخوابید و وزنه بزنید. از شروع مجدد برای کاهش وزن، سعی کنید سطح بدن خود را برای ۱ تا ۲ ماه حفظ کنید.

۱۷. انتظارات شما غیر واقعی است

کاهش وزن به طور کلی یک روند کند است. در ابتدا کاهش سریع وزن است، اما تعداد کمی از افراد می توانند با سرعت بیش از نیم تا یک هفته در هفته ادامه دهند. از طرف دیگر انتظارات اصولا غیر واقعی است. در برخی موارد، وزن به نقطه ای می رسد که بدن احساس راحتی می کند. اصرار برای کاهش وزن بیشتر است،

۱۸. بیش از حد روی رژیم غذایی غذایی هستید

رژیم‌های غذایی تقریباً طولانی‌مدت جواب نمی‌دهند. همیشه رژیم غذایی سالم را در نظر داشته باشید. به عنوان مثال می توان به خوردن یک رژیم غذایی از مواد مغذی و ورزش، ورزش و انجام کارها و انجام کارهایی که شما را خوشحال کردید، به طور منظم اشاره کرد. به جای محروم کردن بدن، تمرکک را بر کیفیت تغذیه خود بگذارید و اجازه دهید کاهش وزن به عنوان یک عمل طبیعی انجام شود.

کلام آخر

توقف کاهش وزن امری طبیعی است چراکه کاهش وزن پروسه آسانی نیست و عوامل زیادی در آن دخیل هستند. راهبردهایی مانند غذا خوردن آگاهانه، داشتن یادهای غذایی، خوردن بیشتر و انجام تمرینات قدرتی می توانند در این راه به شما کمک کنند.

گردآورنده: طیبه رفیعی
منبع: healthline

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.