۱۴ آمبولانس در تاسوعا و عاشورای حسینی در اطراف حرم مطهر رضوی مستقر می شود.چیزی را گزارش کنید شهرآرانیوزدکتر علی یزدانی بیان کرد: برای ماموریت ویژه اورژانس ۱۱۵ مشهد در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی امسال ۱۴ دستگاه آمبولانس در اطراف حرم مطهر رضوی و مسیرهای منتهی به این مکان مقدس مستقر می شود و در کنار فعالیت پایگاه های شهادت سلیمانی و حسینی در داخل. حرم مطهر امام رضا (ع) و ۶ پایگاه دیگر در اطراف صحن مانور رضوی خواهیم داشت.

وی افزود: همچنین در این ایام خاص تمامی اورژانس های شهری و جاده ای مشهد در آماده باش هستند و همچنین با حضور ۲۴ ساعته کارشناس EOC در اورژانس دانشگاه علوم پزشکی مشهد و کارشناس اورژانس مشهد. MCMC- مرکز مراقبت پزشکی ما این دانشگاه را با حضور کارشناس مرکز فوریت های پزشکی در مرکز کنترل ترافیک داریم تا علاوه بر نظارت مستمر بر مسیرهای مختلف، مناسب ترین اقدامات را برای انتقال سریع انجام دهیم. بیماران و مجروحان احتمالی به بیمارستان.

رئیس اورژانس و مدیریت حوادث پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد تصریح کرد: همچنین تمامی کارکنان و امدادگران اورژانس ۱۱۵ مشهد در این دو روز در آماده باش هستند تا در صورت نیاز خدمات لازم را ارائه دهند.

دکتر یزدانی تاکید کرد: از مردم می خواهیم از تماس های غیرضروری با اورژانس ۱۱۵ خودداری کنند. در صورت مشکوک شدن به علائم کرونا، اولین اقدام آنها باید با سامانه ۱۹۱ و اقدام بعدی آنها مراجعه به مراکز تعیین شده کرونا باشد و در صورت نیاز به اورژانس، اقدامات لازم بلافاصله انجام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه یکی دیگر از توصیه های بسیار مهم در این ایام که حجم بالایی از پاسخگویی به اورژانس کرونا داریم، رعایت تمامی دستورالعمل های بهداشتی در مکان هایی که مراسم عزاداری امام حسین (ع) برگزار می شود، رعایت شود، گفت: از مردم تقاضا داریم. کسانی که باید هنگام حضور در مراسم مراقب باشند که ماسک بزنند و فاصله اجتماعی را رعایت کنند تا دچار مشکل نشوند. علاوه بر این، در شرایط بحرانی کنونی، به توزیع بسته‌های پیشنهادی و نه چیدن جدول اهمیت ویژه‌ای می‌دهیم.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.