۱۱ فرآیند کارآمد برای جوانسازی منافذ و پوست


همراه خود افزایش سن، منافذ و پوست البته است لطافت را انتخاب کنید و انتخاب کنید شادابی شخصی را اجتناب کرده اند انگشت می دهد. همراه خود این جاری، تعدادی از تنظیم آسان در سبک مسکن قابل مقایسه با استفاده اجتناب کرده اند لوسیون ضد آفتاب را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواب اصولاً ممکن است به جوانسازی منافذ و پوست کمک تنبل. استفاده اجتناب کرده اند ماسک های لایه بردار صورت قابل مقایسه با لیمو را انتخاب کنید و انتخاب کنید چای بی تجربه نیز ممکن است به جوانسازی منافذ و پوست کمک تنبل.

۱. نوع منافذ و پوست شخصی را بشناسید به همان اندازه منافذ و پوست شخصی را جوان کنید

نحوه مراقبت اجتناب کرده اند منافذ و پوست به نوع منافذ و پوست ممکن است متکی است. ۴ نوع منافذ و پوست موجود است.
منافذ و پوست روزمره مخملی، با بیرون جوش را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی رنگ است
منافذ و پوست خشک پوسته پوسته هر دو سخت است.
منافذ و پوست ظریف قابل انجام است در هنگام استفاده اجتناب کرده اند برخی محصولات دچار سوزش هر دو خارش شود.
منافذ و پوست مختلط در برخی نواحی خشک را انتخاب کنید و انتخاب کنید در برخی تولید دیگری چرب است.

۲. اجتناب کرده اند شوینده به عادی بیشترین استفاده را ببرید

صورت شخصی را همراه خود پاک کننده بشویید. اگر متوجه از حداکثر کدام ممکن است پاک کننده خاصی صورت ممکن است را خشک می تنبل، مدل های مختلف را بررسی کنید. پاک کننده های با بیرون الکل هر دو با بیرون عطر بهتر از محدوده برای افرادی همراه خود منافذ و پوست خشک است. اگر منافذ و پوست چرب دارید، اجتناب کرده اند پاک کننده های غیر چرب را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیر کومدون زا بیشترین استفاده را ببرید. برای منافذ و پوست های ظریف، شوینده های ضد حساسیت را محدوده کنید کدام ممکن است تشکیل داروها افزودنی غیر حیاتی نباشد.
منافذ و پوست شخصی را بیش از حد نشویید از شستشوی بیش از حد باعث خشکی منافذ و پوست تبدیل می شود. صبح صورت شخصی را همراه خود آب ولرم بشویید را انتخاب کنید و انتخاب کنید عصر ها اجتناب کرده اند منصفانه پاک کننده به عادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرطوب کننده بیشترین استفاده را ببرید. در عصر آرایش شخصی را پاک کنید. آرایش منافذ منافذ و پوست را می بندد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است در نتیجه جوش شود.

۳. اجتناب کرده اند تونر بیشترین استفاده را ببرید

تونرها به فریب دادن روغن را انتخاب کنید و انتخاب کنید بردن ناخالصی ها کمک می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید در گذشته اجتناب کرده اند مرطوب کننده ها استفاده شوند. صبح را انتخاب کنید و انتخاب کنید عصر بعد اجتناب کرده اند پاکسازی صورت شخصی همراه خود منصفانه تونیک به عادی صورت آغاز کنید. مقدار به سختی تونر را روی منصفانه تکه پنبه بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید {به آرامی} به صورت دایره های نوزاد روی صورت بمالید. این کار را همراه خود پنبه جدید تکرار کنید به همان اندازه روزی کدام ممکن است بعد اجتناب کرده اند استفاده اجتناب کرده اند پنبه کثیفی روی صورت شخصی بیانیه کنید.

۴. اجتناب کرده اند منافذ و پوست کن سبزیجات بیشترین استفاده را ببرید

لایه بردارها سلول های بی فایده منافذ و پوست را اجتناب کرده اند بین می برند. ساده باید ۲ به همان اندازه ۴ بار در هفته استفاده شود از منافذ و پوست برای دوباره کار کردن خواستن به زمان دارد. لایه برداری های مکانیکی (لایه برداری) لایه بیرونی منافذ و پوست را همراه خود ذرات ریز را انتخاب کنید و انتخاب کنید خشن کنار می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای منافذ و پوست های چرب صحیح است. لایه برداری شیمیایی باعث افزایش ورود به سلولی برای بردن منافذ و پوست بی فایده تبدیل می شود. برخی اجتناب کرده اند لایه بردارهای شیمیایی، شناخته شده به عنوان مثال. B. افرادی که غلظت بالایی اجتناب کرده اند ویتامین C دارند قابل انجام است برای منافذ و پوست های خشک هر دو ظریف صحیح نباشند.
اگر اجتناب کرده اند اسکراب های مکانیکی استخدام می کنید، صورت شخصی را {به آرامی} در دایره های نوزاد مالش دهید. فشار زیادی وارد نکنید، ساده به ابعاد کافی فشار وارد کنید به همان اندازه درجه ناسازگار اسکراب را بافت کنید. اگر اجتناب کرده اند لایه بردار شیمیایی استخدام می کنید، ۵ قطره نوزاد را روی منافذ و پوست شخصی بمالید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگذارید نگه دارد.

11 روش موثر برای جوانسازی پوست

۵. منصفانه مرطوب کننده به منافذ و پوست شخصی بزنید

منافذ و پوست روزمره، خشک هر دو چرب خواستن به رطوبت دارد. برای جلوگیری اجتناب کرده اند مسدود شدن منافذ منافذ و پوست، منصفانه مرطوب کننده با بیرون روغن همراه خود SPF حداقل ۳۰ محدوده کنید. اگر منافذ و پوست ممکن است چرب است، برای جلوگیری اجتناب کرده اند مسدود شدن منافذ، در مقابل لوسیون اجتناب کرده اند لوسیون مرطوب کننده غیر کومدوژنیک بیشترین استفاده را ببرید.
اگر منافذ و پوست ممکن است فوق العاده خشک است، مرطوب کننده ای را محدوده کنید کدام ممکن است تشکیل اسید هیالورونیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیاسینامید باشد کدام ممکن است هر ۲ به کاهش اجتناب کرده اند انگشت دادن آب کمک می کنند. اگر منافذ و پوست حساسی دارید، مرطوب‌کننده‌ای محدوده کنید کدام ممکن است تشکیل چای بی تجربه، گل رز هر دو بابونه باشد.
۲ بار در روز کدام ممکن است اجتناب کرده اند خواب بیدار می شوید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در گذشته اجتناب کرده اند خواب اجتناب کرده اند مرطوب کننده بیشترین استفاده را ببرید. در حالی کدام ممکن است منافذ و پوست ممکن است باقی مانده است مرطوب است، مرطوب کننده را به منافذ و پوست شخصی بزنید.

۶. سبک مسکن سالمی داشته باشید

عادات روزانه تاثیر زیادی بر به نظر می رسد منافذ و پوست دارند. همراه خود محافظت عادات مفید، می توانید ضمانت حاصل کنید کدام ممکن است منافذ و پوست شخصی در تمام اندازه سال مفید {می ماند}. روزانه هشت لیوان آب بنوشید به همان اندازه پوستی احساسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید لطیف داشته باشید. هفت به همان اندازه ۹ ساعت در عصر بخوابید از خواب به جوانسازی منافذ و پوست {کمک می کند}. بلعیدن الکل را کاهش دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیگار را انصراف کنید، کدام ممکن است هر ۲ می توانند منافذ و پوست ممکن است را خشک کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید علائم پیر شدن را تسریع کنند. نیم ساعت در روز بازی کنید به همان اندازه ورود به خون را افزایش دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرطوب کننده های خالص منافذ و پوست را سرزنده کنید.

۷. مفید بخورید

میوه ها، سبزیجات، ماهی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حبوبات برای سلامت منافذ و پوست مهم هستند. اجتناب کرده اند طرفی غذاهای سرخ شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکر باعث خشکی منافذ و پوست تبدیل می شود. اگر گوشت نمی خورید، قرص جلبک تشکیل اسیدهای چرب امگا ۳ بلعیدن کنید.

با اشاره به بلعیدن محصولات ویتامین A اجتناب کرده اند دکتر شخصی پرس و جو کنید

معامله با همراه خود مشتقات ویتامین A قابل مقایسه با ترتینوئین، طبق طرفدار دکتر، ممکن است به جوانسازی منافذ و پوست ممکن است کمک تنبل. بعد از همه برخی اجتناب کرده اند طیف گسترده ای از ویتامین A قابل مقایسه با رتینول نیز فعلی است. ویتامین A به طور قابل توجهی برای بیماری های پوستی قابل مقایسه با جوش، اگزما را انتخاب کنید و انتخاب کنید پسوریازیس {مفید است}.

همراه خود استراتژی های اخیر (برد، بدست آمده) کدام ممکن است اجتناب کرده اند درموزیس پلاس ویویشن می آید شناخته شده شوید

اجتناب کرده اند دکتر شخصی با اشاره به بوتاکس پرس و جو کنید

بوتاکس روشی برتر برای تعمیر کوتاه مدت چین را انتخاب کنید و انتخاب کنید چروک است کدام ممکن است باید توسط متخصص منافذ و پوست انجام شود. بوتاکس معمولاً برای اجتناب کرده اند بین برداشتن چین را انتخاب کنید و انتخاب کنید چروک هایی کدام ممکن است هنگام مانور دادن صورت به نظر می رسد می شوند استفاده تبدیل می شود – قابل مقایسه با روزی کدام ممکن است لبخند می زنید هر دو اخم می کنید.

۱۰. با اشاره به فرآیند های لایه برداری اجتناب کرده اند دکتر شخصی پرس و جو کنید

فرآیند‌های پیچیده‌تر برای ادغام کردن لایه‌برداری همراه خود لیزر را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوتوفاسیال (فناوری بیشتر مبتنی بر آفتاب) است کدام ممکن است توسط متخصص منافذ و پوست انجام می‌شود. این روش ها می توانند به افزایش منافذ و پوست شکسته اجتناب کرده اند جراحات را انتخاب کنید و انتخاب کنید لکه ها کمک کنند. اکثر اسناد این مد ها را برای {افرادی که} آسیب از حداکثر پوستی ندارند طرفدار نمی کنند از فوق العاده پرهزینه هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید خطر آسیب پوستی بالاتری دارند.

۱۱. اجتناب کرده اند ضد آفتاب بیشترین استفاده را ببرید

اجتناب کرده اند لوسیون ضد آفتاب همراه خود SPF حداقل ۳۰ {هر روز} حتی روزی کدام ممکن است هوا ابری هر دو خنک است بیشترین استفاده را ببرید. اشعه های UVA را انتخاب کنید و انتخاب کنید UVB باعث تحمیل چین را انتخاب کنید و انتخاب کنید چروک، خشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید افتادگی منافذ و پوست می شوند. ضد آفتاب را تعدادی از بار در روز تمدید کنید.

گردآورنده: طیبه رفیعی
تأمین: wikiHow

این مکان منصفانه خبرخوان خودکار است کدام ممکن است مطالب مختلفی را بازنشر می تنبل. در صورتی کدام ممکن است محتوای ممکن است با بیرون اشاره کردن تأمین چاپ شده شده است لطفاً اطلاع دهید به همان اندازه لینک اضافه شود.