۱۰۰۰ فروشگاه دیلی مارکت در ۲ سال افتتاح شد!


1000 فروشگاه دیلی مارکت در 2 سال افتتاح شد!

چیزی را گزارش کنید چی، طبق اطلاعیه روابط عمومی خرده فروشی زنجیره ای سرمین خید (روزانه بازار) مراسم افتتاحیه ۱۰۰۰. کسب و کار این شرکت روز شنبه مورخ ۰۵/۰۳/۱۳۰۱ ساعت ۱۰ صبح به آدرس تهران، ری شهر، خیابان سرگرد محمدی، چهار ریل راه آهن دستگیر شد.

در این مراسم حاج ایوب زاگادی موسس گروه صنعتی میهن، مهندس ابوالفضل زاگادی رئیس هیئت مدیره گروه صنعتی میهن، مهندس اباذر نیکخواه قائم مقام نماینده گروه صنعتی میهن، دکتر اسحاق قرچی بیگی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره به همراه جمعی از مدیران و کارکنان آن مجموعه حضور داشتند. .

در ابتدای این مراسم دکتر اسحاق قرچی بیگی مدیرعامل فروشگاه زنجیره ای دیلی مارکت در دومین سالگرد افتتاح این فروشگاه با تقدیر از زحمات و تلاش های همکاران در جهت پیشبرد اهداف شرکت گفتگوی مختصری در مورد سیر فعالیت ها، دستاوردها و اهداف شرکت. این مجموعه توضیحاتی ارائه کرد:

مختصری در مورد فروشگاه های زنجیره ای دیلی مارکت

شرکت فروشگاه های زنجیره ای سرمهن کرد با برند دیلی مارکت که زیرمجموعه گروه صنعتی میهن می باشد در اسفند ماه ۱۳۹۷ آغاز به کار کرد و تنها پس از ۲ سال اولین فروشگاه خود را در ۱۳ تیرماه ۱۳۹۷ در تهرانسر افتتاح کرد. بازار روز رکورددار افتتاح فروشگاه زنجیره ای در خاورمیانه است.

دیلی مارکت با افتتاح ۱۰۰۰ فروشگاه در مدت نزدیک به ۲ سال به این رکورد ملی دست یافته و هم اکنون با بیش از ۱۰۰۰ فروشگاه در ۳۰۱ شهر و ۲۹ استان در حال خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد.

اهداف دیلی مارکت برای آینده

ورود به ۳ شرکت برتر ایران در صنعت خرده فروشی که دور از دسترس نیست، چشم انداز ۱۴۰۱ دیلی مارکت است.

مهم ترین عوامل برای دعوت از مغازه ها بازار روز

ارائه محصولات باکیفیت، پر از تخفیف و همیشه در دسترس، شرایط فروش مناسب، رعایت اصل اساسی احترام به مصرف کنندگان و مشتریان و تاکید و ترویج رسالت “هم کیفیت و هم تخفیف” که رویکرد اصلی دیلی است. مارکت مورد استقبال مردم قرار گرفته و در نتیجه رشد فروشگاه های زنجیره ای «دیلی مارکت» شتاب گرفته است.

شعار هم کیفیت و هم تخفیف

دیلی مارکت ضمن برخورداری از تنوع بی نظیر محصولات با بیش از ۱۸۰۰ قلم کالا، همواره محصولات خود را با رویکرد «هم کیفیت و هم با تخفیف» عرضه می کند.

وی افزود: زنجیره های دیلی مارکت بر اساس نیاز و انتظارات مردم عزیز کشورمان تاسیس و افتتاح می شود تا بتوانیم با عرضه محصولات و کالاهای با کیفیت و با قیمت مناسب و تخفیف های جذاب پاسخگوی خواسته های مشتریان عزیز باشیم.

توجه

با عنایت به ارزش های برند دیلی مارکت و همچنین تاکید جناب آقای مهندس ابوالفضل المقادی بر موضوع احترام، سعی شده است در طول دوره شاهد ایجاد فضای احترام متقابل بین تولیدکنندگان، تامین کنندگان و مصرف کنندگان باشیم. از فعالیت های فروشگاه های دیلی مارکت. پایبندی به اصل اصلی احترام به مصرف کنندگان و مشتریان یک ارزش متمایز است که ما همیشه سعی کرده ایم در هر سطح از فرآیندهای خود به ذینفعان ارائه دهیم.

امکان خرید روزانه بازار بصورت تلفنی و آنلاین

فروشگاه‌های دیلی مارکت در سال ۱۴۰۱ برنامه‌هایی با هدف تسهیل خرید و تشویق مشتریان به خرید آفلاین و الکترونیکی دارند. در آینده نزدیک با راه اندازی فروشگاه اینترنتی و افزایش همکاری با اپلیکیشن های مربوطه، امکان خرید آنلاین و تلفنی برای مشتریان در سراسر کشور و بیش از ۱۰۰۰ شعبه دیلی مارکت بیش از پیش فراهم خواهد شد.

اخذ نمایندگی از دیلی مارکت

به مناسبت دومین سالی که فروشگاه دیلی مارکت را به هموطنان عزیز عرضه می کنیم، به متقاضیان این امکان داده شده است که برای اخذ نمایندگی، فرانشیز دیلی مارکت (به صورت محدود) دریافت کنند و می توانند از تسهیلات ده میلیارد ریالی استفاده کنند. بدون سود و دوره بازپرداخت تسهیلات پنج ساله.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت نماینده بازار روزانه اینجا را کلیک کنید.

دکتر. اسحاق قورچی بیگی مدیر عامل فروشگاه زنجیره ای زارمه در جمع مدیران ارشد این مجموعه افزود:

امروز با افتتاح هزارمین فروشگاه ما به دلیل شرایط بسیار سخت اقتصادی مردم کشور عزیزمان می توانند تا حد امکان از خدمات این مجموعه بهره مند شوند و این فرصت را داریم تا خدمتگزار خوبی باشیم. مردم عزیزمان در کنار سایر همکاران این صنعت.”

وی همچنین از تمامی مدیران و کارکنان این شرکت که طی دو سال گذشته با هم همکاری و هماهنگی کرده اند تا دیلی مارکت رکوردهای متوالی را ثبت کند و از حمایت هایشان تشکر کرد. مدی و معنوی رئیس هیئت مدیره فروشگاه های زنجیره ای زارمین آقای مهندس عزیز او بسیار سپاسگزار بود.

ساعات کاری روزانه بازار

ساعت کار معاملات روزانه در بازار هر روز هفته از ساعت ۸ صبح تا ۱۱ شب است. لازم به ذکر است در ایام خاص مانند نوروز که کل کشور تعطیل است فروشگاه های دیلی مارکت تا ساعت ۲۳ به مشتریان خدمات رسانی می کنند.

آدرس مغازه های دیلی مارکت

برای اطلاع از آدرس و محل فروشگاه های دیلی مارکت به لینک زیر مراجعه کنید:

آدرس مغازه های دیلی مارکت

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.