گزارش اموال دولتی برای دریافت ۵۰ میلیون تومان پاداش


معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و معاونت امور اقتصادی و دارایی گفت: افرادی که از اموال و دارایی های دولتی رد شده گزارش دهند تا ۵۰ میلیون تومان پاداش تعلق می گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ایسنا، ذبیح الله سلمانی در حاشیه مراسم تکریم و معارفه مدیرکل اقتصادی و دارایی گلستان اظهار کرد: افرادی که دارایی ها و دارایی های دولتی را که ما اطلاعی از آنها نداریم شناسایی و به ما گزارش می دهند. ۵۰ میلیون تومان به شما پاداش داده می شود.

وی افزود: با دریافت گزارش های مردمی، بررسی های لازم را انجام می دهیم و در صورتی که مشخص شود پرونده معرفی شده متعلق به دولت بوده و از آن بی اطلاع بوده ایم، تا سقف ۵۰ میلیون تومان پاداش به آن فرد تعلق می گیرد. “

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و پشتیبانی وزیر اقتصاد و دارایی تاکید کرد: این موضوع دارای سازوکارها و کمیته هایی است که پرونده های وارد شده به کمیته مربوطه را بررسی و نظارت می کند. هفت ملک و ساختمان های دولتی بزرگ شناسایی شده است که پس از شناسایی به آنها پاداش داده می شود.

سلمانی در بخشی دیگر مربوط به نحوه پرداخت یارانه ها تاکید کرد: تا زمانی که کارت الکترونیکی پرداخت یارانه وجود دارد، پرداخت یارانه ها به صورت نقدی ادامه دارد.

باید بگویم؛ در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل اقتصادی و دارایی گلستان، روح الله سلبی به عنوان مدیرکل جدید امور اقتصادی و دارایی گلستان معرفی و از زحمات داوود طبرسا قدردانی شد.

شکاف
این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.