کلید تیم فوتبال خوزستان کجاست؟


مسئولان قبلی هیات فوتبال خوزستان هنوز با واگذاری کلید به رئیس جدید هیات فوتبال خوزستان موافقت نکرده اند تا این بلای دیگری برای مهد فوتبال کشور باشد.

۱۲ مردادماه با تصمیم میرشاد مجدی، رئیس فدراسیون فوتبال، عبدالعظیم آل کثیر به عنوان رئیس جدید هیئت فوتبال خوزستان انتخاب شد و عبدالکاظم طالقانی، رئیس این کمیته پس از ۸ سال از سمت ریاست مدیریت فوتبال کنار رفت. سال ها.

اما این تغییرات و تحولات نیاز به آزادی عمل زیادی داشت و اگرچه دوران سلطنت طالقانی در خرداد ماه به پایان رسید و او دیر از تیم فوتبال خوزستان جدا شد، اما معتقد بود مجدی در اجرای این تغییر تخلف کرده و خودش هم در برگزاری انتخابات انجمن فوتبال تخلف کرده است. یکی از نامزدها و چنین کاری انجام داد.

درست است پس از این اتفاقات با توجه به اینکه فصل مسابقات فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی در رده های مختلف از جمله لیگ برتر و لیگ یک کشور برای برخی است، انتظار می رفت مدیر جدید از ۲۱ مرداد شروع به کار کند. دلیل اینکه او هنوز نمی توانست در اتاق مدیریت خود بنشیند.

اما حتی با وجود اطلاع طالقانی برای حضور در مراسم معارفه، وی از حضور در این مراسم خودداری کرد و این مراسم در یکی از اتاق های تیم فوتبال برگزار شد، اما یکی از مسئولان تیم فوتبال استان به ایسنا گفت که پس از سابق ترتیب می دهد که روسای کمیته فوراً تصور می کنند که درب کمیته قفل خواهد شد و کلیدها را با خود می برند تا زمانی که رئیس جدید پشت میز او ظاهر شود. البته به نظر می رسد جلسه ای برگزار شده تا مسئولان مربوطه از چنین اقدامی مطلع شوند.

فوتبال خوزستان سال هاست که مورد انتقاد کارشناسان و پیشکسوتان قرار گرفته و وقوع چنین شرایطی نیز نشان از اوج بی نظمی در فوتبال خوزستان دارد.

به نظر می رسد در چنین شرایطی اداره کل ورزش و جوانان خوزستان و حراست این اداره کل باید به دنبال راهی برای رفع این مشکل باشند که برای فوتبال خوزستان که عنوان مهد را دارد مشکلی نیست. فوتبال ایران باید دید آل کثیر می تواند امروز (شنبه) در محل کارش حاضر شود یا همچنان در قفل تیم فوتبال خوزستان است.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.