کلماتی که تعداد کلیک های وب سایت شما را ۵ برابر افزایش می دهنداستراتژی ۲۴»استفاده از کلمات مناسب برای ایجاد محتوای باکیفیت و جذب مخاطب ضروری است، زیرا کلمات بر مخاطبان تأثیر می‌گذارند و باعث می‌شوند مردم کلیک کنند. استفاده از کلمات قوی مانند متقاعد کردن بازدیدکنندگان برای کلیک کردن است و به شما کمک می کند تا نرخ تبدیل وب سایت خود را افزایش دهید. بهینه سازی موتورهای جستجو، که معمولاً به آن سئو می گویند، بر ترکیب کلمات تأثیرگذار از طریق کپی رایتینگ متکی است. اگر می خواهید مطمئن شوید که صفحات وب شما در نتایج جستجو ظاهر می شوند و همه چیز خوب است، می توانید از این سرویس استفاده کنید سئو سایت از آژانس بازاریابی دیجیتال Mentorix استفاده کنید.

کلماتی که تعداد کلیک های وب سایت شما را 5 برابر افزایش می دهند

کلمات قدرتمند در تولید محتوا

اگر یک وب سایت به طور منظم بازدید شود، الگوریتم گوگل فرض می کند که مخاطب چیزی ارزشمند از آن دریافت می کند. تولید محتوا شما سایت را دریافت می کنید. این به موتور جستجو کمک می کند تا در هنگام جستجوی کلمات کلیدی مرتبط با آن وب سایت تصمیم بگیرد که در کجا باید صفحات در رتبه بندی ظاهر شوند. هرچه سایت ها نیازهای جستجوی مخاطبان خود را بهتر برآورده کنند، محتوا ارزشمندتر می شود و هرچه محتوا بهتر بسط داده شود، وب سایت در رتبه بندی بالاتری ظاهر می شود.

اما اگر شما جستجوگران را تشویق نکنید که روی لینک وب سایت شما کلیک کنند و ترافیک را به سمت سایت شما هدایت کنند، هیچ کدام از اینها اتفاق نمی افتد. اینجاست که سئو Power Words وارد می شود. با افزودن این کلمات به عنوان و توضیحات متا (لینک ها و توضیحاتی که در صفحات جستجو ظاهر می شوند) افراد تمایل بیشتری به بازدید از سایت شما خواهند داشت. با متقاعد کردن آنها برای کلیک کردن، اولین قدم را برداشته اید. در مرحله بعد، فقط باید مطمئن شوید که محتوای شما همان چیزی است که مردم می خواهند.

چرا کلمات قدرتمند بازاریابی شما را تقویت می کنند؟

Power Words اثربخشی بازاریابی شما را با موارد زیر افزایش می دهد:

  • آنها به ایجاد اعتماد و اعتبار کمک می کنند و به مردم دلیلی می دهند تا آنچه را که به آنها می گویید باور کنند.

  • شما مردم را تشویق می‌کنید تا روی صفحه شما کلیک کنند، که نه تنها برای شما خوب است، بلکه باعث می‌شود احساس خوبی داشته باشند.

  • آنها به مردم احساس مهم بودن می دهند، به خصوص وقتی از کلماتی مانند انحصاری استفاده می کنند، مردم می خواهند احساس کنند در حال کشف و دریافت چیزی هستند که افراد کمی در مورد آن می دانند.

CTR چیست؟

درصدی از جستجوگران موتورهای جستجو که روی یک نتیجه موتور جستجو کلیک می کنند به عنوان نرخ کلیک ارگانیک شناخته می شود. گوگل از نرخ کلیک به عنوان معیاری برای رتبه بندی وب سایت شما استفاده می کند. اگر نرخ کلیک شما پایین باشد، کاربران نمی توانند به محتوای وب سایت شما دسترسی پیدا کنند زیرا گوگل نتیجه شما را غیر مرتبط تجزیه و تحلیل کرده است، بنابراین دید آن را در صفحات جستجو کاهش می دهد.

آژانس بازاریابی دیجیتال منتوریکس متشکل از متخصصان مجرب، بهینه سازی موتورهای جستجو، بازاریابی موتورهای جستجو، بهینه سازی نرخ تبدیل، تولید محتوا و طیف گسترده ای از خدمات بازاریابی اینترنتی و سئو را ارائه می دهد.

کلماتی که نرخ کلیک وب سایت شما را افزایش می دهند

اینها کلماتی هستند که باعث می شوند مخاطب شما کلیک کرده و از وب سایت شما بازدید کند. وسوسه های قدرتمند انواع کلماتی هستند که کاربران را وادار به انجام کاری می کنند که شما می خواهید. در اینجا چند نمونه کوچک از کلمات و عبارات قدرتمند وجود دارد که این کار را انجام می دهند. این ۷ کلمه قدرتمند CTR وب سایت شما را به شدت افزایش می دهد، پس دیگر وقت خود را تلف نکنید و همین حالا آنها را امتحان کنید!

رایگان ترین کلمه در بازاریابی آنلاین است که بیش از حد مورد استفاده قرار می گیرد زیرا مردم چیزهای رایگان را دوست دارند، بنابراین شما قطعاً باید از آن به نفع خود استفاده کنید. وقتی بازدیدکنندگان شما فرصتی را برای دریافت رایگان چیزی می بینند، از دست دادن آن برایشان سخت خواهد بود. با گنجاندن این کلمه در پست های وب سایت خود می توانید افراد زیادی را به سمت خود جذب کنید که باعث افزایش تعامل و همچنین نرخ تبدیل شما می شود.

کلمه جدید جذابیت خاصی هم دارد و باعث می شود که بخواهید کلیک کنید و آن را امتحان کنید. مردم همیشه به دنبال چیز جدیدی هستند و به همین دلیل است که قرار دادن این کلمه در وب سایت شما بسیار مهم است. آنها عاشق شنیدن روش های جدید برای انجام کارها یا پیشنهاد ویژه جدید هستند، بنابراین کلمه جدید را به تیترهای خود اضافه کنید و ببینید که باعث افزایش CTR سایت شما می شود.

شما باید به بازدیدکنندگان خود احساس امنیت کنید و اعتماد ایجاد کنید. کلمه authentic یک محرک مستقیم است و به مردم اجازه می دهد تا بدانند که شما به عنوان یک بازاریاب آنلاین چقدر اعتماد به نفس و حرفه ای دارید. وقتی خود را به عنوان یک منبع قابل اعتماد معرفی می کنید، بازدیدکنندگان مدام به محتوای شما باز می گردند و در نهایت منجر به فروش بیشتر می شود. بنابراین، اگر می خواهید با تخصص و برخی استراتژی های اثبات شده توجه بازدیدکنندگان خود را جلب کنید، این کلمه را در پست های وب سایت خود قرار دهید.

کلماتی که در عناوین خود استفاده می کنید باید خوانندگان شما را جذب کنند. گاهی اوقات، برای جلب توجه بازدیدکنندگان، باید کنجکاوی آنها را برانگیخت. کلمه کلیدی بلافاصله به آنها این احساس را می دهد که شانسی برای بدست آوردن چیزی دارند که دیگران آن را دریافت نمی کنند. دلیل اینکه آنها روی وب سایت شما کلیک می کنند این است که می خواهند در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کنند. بنابراین سعی کنید این کلمه قدرتمند را در مکان های مناسب برای تصمیم گیری قرار دهید و بازدیدکنندگان را وادار به کلیک کردن و خواندن کل پست کنید.

یک انگیزه عالی برای همه افراد پرمشغله، کلمه فوری به این معنی است که بازدیدکنندگان وب سایت شما فورا به آنچه می خواهند می رسند. استفاده از این کلمه یک راه عالی برای جذب بازدیدکنندگان با ایجاد انگیزه برای بازدید از وب سایت شما است تا زمان را از دست ندهند و بلافاصله راه حل مورد نظر خود را در وب سایت شما بیابند.

استفاده از کلمات شما فضایی صمیمی بین شما و خوانندگان ایجاد می کند و به آنها نشان می دهد که تمرکز شما فقط بر ارضای نیازهای فردی آنهاست. شما باید مخاطبان خود را درگیر کنید، به آنها احساس خاص بودن بدهید و آنها را متقاعد کنید که از این طریق از سایت شما بازدید کنند. این جملات به هر بازدیدکننده ای این حس را القا می کند که پیشنهاد ویژه ای به او داده می شود. این کلمات قدرتمند به طور خودکار به یکدیگر متصل می شوند و افراد را دعوت می کنند تا روی پست وب سایت شما کلیک کرده و از آن بازدید کنند.

آخرین کلمه

از ۷ کلمه قدرتمندی که در این مقاله برای شما انتخاب کرده ایم استفاده کنید و نرخ کلیک وبلاگ خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید! استفاده از کلمات قدرتمند ساده ترین راه برای انجام این کار است، به خصوص اگر از کلمات مناسب در مکان های مناسب استفاده کنید. به عنوان یک کارآفرین و نویسنده محتوا، وظیفه اصلی شما این است که مردم را وادار کنید تا پست های وب سایت شما را کلیک کنند و بخوانند یا پیشنهادات شما را بپذیرند.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.