کدام مکمل بهتر است؟ هیدرو وی، وی ایزوله یا کازئین؟


آنچه در این مقاله می‌خواند

شاید در طول دوران بدنسازی خود، به وفور این نکته به شما گفته می شود که مصرف روزانه برای عضله سازی بسیار مهم است. اما جزوه گرانترین و پرهزینه ترین درشت مغذی ها است. بنابراین، بیشتر بدنسازان برای تامین سطح روزانه خود رژیم های غذایی با استفاده از مکمل های غذایی متوسل می شوند.

شاید خیلی از شما ندانید که پرورش دهنده دارای انواع مختلفی است که هر یک از انواع آن یک از انواع آن دارایی منحصر به فرد خود است. برای آآنایی بیشتر در مورد پرورش وی، آکال مختلف و مزایای هر یک از آنها، ادامه مطلب را مطالعه کنید.

معلم وی چیست و از چه موادی تشکیل شده است؟

قبل از بررسی انواع مختلف، بهتر است که وی و سر منشأ آن راناس. معلم وی از شیر به عمل می‌آید. شیر حاوی دو نوع تولید کازئین و وی است.

معلم وی با افزودن انواع آنزیم‌ها یا اسید به شیر از کازئین جدا می‌شود،‌. استاد وی یک فوق العاده عالی، با کیفیت و مفید برای ضله ساز منبع کاملی از پرورش که حاوی ۹ اسید آمینه بدن بوده و این امر باعث محبوبیت آن شده است.

هیدرولیک چیست؟

کدام مکمل بهتر است

تهیه هیدرولیز شده وی، که معمولاً هیدرولیز نامیده می شود، آماده می شود برای هضم که به سرعت باعث افزایش اسیدهایینه می شود. مکمل گیاهی هیدرو وی دارای سریعترین سرعت هضم در بین سایر اشکال سازنده وی است که پرورشهای قابل استفاده را به بدن و اسیدهای آمینه را به ماهیچهها میرساند.

فواید مکمل سازنده هیدرو وی

برخی از مزایای این عبارتند از:

منبع تولید بالا: هیدرو وی باکیفیتی است که تمام اسیدهای بدن را در خود دارد. علاوه بر این، در مقایسه با سایر محصولات به سرعت ذذب می شود و منبع عالی عالی است.

کاهش اشتها: معلم‌ها به احساس سیری کمک کرده و اشتها را سرکوب می‌کنند. با مصرف خوراک وی، نسبت به سایر منابع پرورش، برای مدت طولانی‌تری احساس سیری کرد.

کمک به رشد: انجام تمرینات با شدت بالا به همراه استفاده از غذاهای پرورشی به ساخت بدون کمک کمک می کند. رشد وی دارای رشد بی سی ای (BC) است که به تقویت و ریکاوری کمک می کند.

کمک به کاهش وزن: رشد وی با کاهش و ایجاد توده عضلانی باعث کاهش کاهش می‌شود. با کاهش، می توانید دریافتی خود را کاهش دهید، در حالی که خود را بهبود می بخشد نیز به سوزاندن بیشتر کمک می کند.

معایب مکمل درمانی هیدرو وی

مانند هر ماده دیگری، وی هیدرولیز شده نیز با مجموعه ای از معایب همراه است. به عبارت دیگر:

قیمت بالا: پرورش وی برای ایجاد نیازمند دو برابر مراحل فرآوری بیشتر نسبت به سایر انواع پرورش وی است. این فرآیند سخت و پرهزینه است و در نتیجه این هزینه به دوش مصرف کننده میافتد. سازنده هیدرولیک گرانتر از سایر کنسانتره های وی است.

طعم تا حدودی تلخ: در حالی که اکثر نسخه های Revy پرورش دهنده های کنستانتره شده اند شیرین هستند و می توانند آنها را روی غذای پاشید، این امر در مورد غذای گیاهی هیدرولیز شده صدق نمی کند. با اینکه طعم یک مقوله نسبی است، اما در مقایسه با سایر گگینه های وی، این طعم شیرین تلخ دارد.

معلم وی ایزوله چیست؟

کدام مکمل بهتر است

این محصول جانبی طبیعی پنیر است. به عنوان ماده خاکک و پودری ساخته می شود که در ساخت محصولات یک ماده مانند گوشت و آب نبات استفاده می شود. پرورش وی ایزوله حاوی مقدار زیادی از تولید است. دوره های اضافی و لاکتوز در طول تولید از پودر حذف می شود و حذف می شود و آنچه باقی میماند پرورشی با کیفیت بالا است.

پرورش دهنده وی ایزوله

از جمله بی‌شمار این نوع عبارت است از:

دانلود کم و کربوهیدرات: به سختی می توان منبعی را تهیه کرد که می تواند ببیند و کربوهید کمب داشا. پرورش وی ایزوله دارای کمترین میزان از آنها است و نیازهای غذایی بدن را بدون اضافه کردن، از درشت مغذی های پنهان تامین می کند.

تقویت ترمیم بافت توده عدلانی: به عنوان یک بدنساز هدف اصلی شما دستیابی به بدون وزن و ترمیم اتات لست. این سازنده یک مکمل مکمل عالی برای رسیدن به این هدف در کنار برنامه تمرینی شما است.

جلوگیری از آتروفی عدلانی: آیا از آتروفی عدلانی رنج می‌برید؟ معلم وی ایزوله یک مکمل مکمل ایده آل برای شما است. همچنین، وی ایزوله برای سالمندانی که با افزایش سن توده عضلانی خود را از دست می دهند بسیار عالی است. این برنامه علاوه بر حفظ سلامت، به افزایش سرعت متابولیسم و ​​سوزاندن نیز کمک می کند.

عملکرد ورزشی بهتر: بیشتر ورزشکاران برای بهبود عملکرد خود، از پرورش وی ایزوله،ستفادده د.گه د.کتفاده تمرینات سخت و تمرینات مقاومتی مکرر باعث ایجاد پارگی مویرگی می شود که این پارگی ها مجددا با بافت عضددا ترمیم و پر می شوند. پرورش وی ایزوله به ترمیم در کوتاه مدت کمک کرده و در نتیجه عملکرد را افزایش می دهد.

معایب استاد وی ایزوله

برخی از معایب وی ایزوله عبارتند از:

واکنش های الرژیک: از آنجایی که وی ایزوله محصول جانبی را تهیه می‌کند، افرادی که به شیر مصرف شیر مصرف می‌کنند، می‌توانند واکنش‌های آلرژیک را از خود نشان دهند.

عوارض پزشکی: عارضه گوارشی یک عارضه جانبی شایع است. معده بعضی افراد نمی توانند این مکمل را به درستی هضم کند و بنابراین در صورت استفاده از این مشکلاتی مانند اسهال، نفخ یا گرفتگی معده را تجربه می کند.

مقایسه داور وی هیدرولیز و ایزوله

کدام مکمل بهتر است

از بررسی هر یک از این دو داروی مکمل به صورت خاص، آنها را بهتر متوجه می‌شوند. تهیه کننده وی هیدرولیز شده و ایزوله رایج ترین و محبوب ترین مکمل ها در بین بدنسازان هستند. با این حال، اکثر مردم در مورد اینکه کدام یک باید بین این دو انتخاب شود سردرگم هستند. در اینجا چند تفاوت و شباهت اصلی وجود دارد:

فرآیند ساخت

پرورش وی ایزوله از طریق فرآیندی تولید می شود که در آن کنسانتره وی میکرو فیلتر می شود. در طی فرآیند فیلتراسیون، هر چیزی که نباید، فیلتر و جدا می‌گردند. در نتیجه، پرورشی خالص و بدون درمان یا لاکتوز است.

از سوی دیگر، وی هیدرولیز شده در فرآیندهای متفاوت دارای ارزش افزوده تولید می شود. مسئول وی در معرض گرمای شدید، آنزیم یا اسید قرار می گیرد تا پیوندهای محکمی که اسیدهای آمینه را در کنار هم نگه می دارند، تجزیه کند.

این یک فرآیند آماده سازی برای هضم است که در آن اسید آمینه ددا می‌شوش باشد پروسه تولید، تامین زیستی این مکمل را افزایش می دهد و هضم آن را برای بدن آسان انجام می دهد. همچنین به افزایش سنتز نیز کمک می‌کند.

سرعت هضم و ارائه زیستی

سازنده وی هیدرولیز شده در مقایسه با ایزوله سریعتر هضم می‌شود. با این حال، وی به طور کلی به عنوان یک مربی با جذب سریع توم سازنده وی هیدرولیز شده بین نیم ساعت تا یک ساعت از مصرف باعث افزایش اسیدهای آمینه در خون برای هضم می شود.

علاوه بر این، وی هیدرولیز دارای محیط زیستی بالای نیت ه،ز. تامین زیستی به نسبت تامین کننده اتلاق می‌شود که بدن پس از مصرف هضم مید. بنابراین نشان می دهد که تولید کننده وی پس از مصرف به خوبی توسط بدن مورد استفاده قرار می گیرد. معلم وی ایزوله اندکی نرخ ارائه زیستی کمتری نسبت به نوع هیدروله دزردز دزه دزه

وجود‌ها و کربوهیدرات‌ها

در طی مراحل تولید وی ایزوله، آثار ناخواسته و کربوهیدرات از بین میرود. لاکتوز نیز حذف می‌شود. در تولید پروتئین وی نیز تمام موفقیت ها و لاکتوزها از بین رفته و این دو نوع مکمل غذایی را برای افرادی که مشکل هضم لاکتوز دارند به یک گزینه عالی تبدیل می شود.

با این حال، بر خلاف هیدرو وی، فرآیند تصفیه وی ایزوله، زمانی که یونیزه نمی شود، می تواند ریز بخش های طبیعی موجود دبیعی موجود در شیر را حفظ کند. این میکرو ذرات جایگزین مانند هضم بهتر، بهبود خلق و خو و غیره را باعث می شوند.

در مورد پرورش کازئین چگونه؟

کدام مکمل بهتر است

کازئین پرورشی در شیر است که رنگ سفید را به شیر اضافه می کند. پرورش کائئین ۸۰ درصد شیر را تککیل می دهد که در محصولات شیری مانند پنیر، ماست و سایر غذاهای مکمل یافت می شود. این غذایی است که در مصرف، تمام آمینو اسیدها را در اختیار بدن قرار می دهد. با این حال، در مقایسه با سایر منابع غذایی به آرامی هضم شده و به شما کمک می کند برای مدت طولانی احساس سیری کنید.

مجموعه کازئین

ترجمه:

دیر هضمی: به دلیل سرعت جذب این محصول، این ماده به عنوان دیر هضم شناخ، .د. هضم آهسته به این معنی است که سلولهای شه را برای مدت طولانی تغذیه می کند و به شما امکان می دهد برای مدت طولانی احساس سیری کنید.

مناسب برای رشد عدلانی: بدنسازان از پرورش کازئین برای ساختن خود استفاده می‌کنند. به عنوان یک پرورش دهنده حیوان، کائئینو دارای آمینو اسید لازم برای تقویت رشد است. همچنین افزایش توده عضلانی در طولانی مدت را تامین می کند.

فواید ایمنی: علاوه بر این، برای عضله سازی، تولید کازئین فوایدی در زمینه افزایش ایمنی بدن نیز ارائه می شود و این اطمینان را به شما می دهد که برای ادامه تمرین بیشتر قوی بمانید. این ماده همچنین از مواد مغذی دیگر مانند کلسیم است که به داشتن استخوان ها و ماهیچه های چابک و قوی کمک می کند.

معایب معلم کازئین

با وجود همه جانبه، برخی از جنبه های منفی کازدعائع ائر

موصوف کمتر در مقایسه با سازنده وی: لوسین از جمله bcaa ها (آمینو اسیدهای شاخه دار) است که با لوسین، والین و ایزولوسین ساگگری دارد. تمام آمینو اسیدها به عضله سازی کمک می کنند، اما این لوسین است که باعث عضله سازی می شود. بنابراین، از آنجایی که کائئین لوسین کمتری دارد، به اندازه وی در عضله سازی نخواهد بود.

آیا پنجره آنابولیک در مصرف خوراکی مهم است؟

بهترین زمان برای مصرف کننده همیشه مورد بحث بوده است. می‌توانید خود را بعد از تمرین یا صبح مصرف کنید. با این حال، اکثر مردم بر این باورند که بهترین تاثیر را خواهند داشت زیرا ماهیچه ها را می پسندند و نیاز به تقویت مجدد دارند. با این حال، تحقیقات نشان می دهد که مصرف کننده در حین باز بودن پنجره آنابولیک نباید زیاد باشد، برای اینکه تفاوتی نداشته باشد چرا خود را قبل یا بعد از تمرین مصرف می کنید. شرط مهم در مصرف مقدار مصرف صحیح مصرف آن است و زمان آن مصرفی ندارد.

تهیه و ترجمه: elmevarzesh.com


این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.