کاشت ابرو صفر تا صد (معمولی)


کاشت ابرو ابرو یکی از اجزای صورت است که تاثیر زیادی در زیبایی دارد. برای برخی افراد بسیار مهم است که شکل و ظاهر ابروهایشان با مد هماهنگی کامل داشته باشد. ابروهای نازک و بلند قبلا مد بودند، ابروهای کوتاه و پهن کمی جلوتر می آمدند و حالا از ابروهای پرپشت و پرپشت استقبال می شود. خوب، آن دسته از افرادی که ابروهای پرپشتی ندارند، برای رسیدن به چنین ابروهایی به طور طبیعی ابروها را کاشت می کنند. در این مقاله در مورد کاشت ابرو طبیعی صحبت خواهیم کرد.

کاشت ابرو چیست؟

کاشت ابرو روشی عالی برای داشتن ابروهایی زیبا، پرپشت و پرپشت است. بسیاری از افراد به دلایل مختلف ابروهای کم پشت و خالی دارند. این دلایل می تواند ژنتیک، عدم تعادل هورمونی، کمبود ویتامین، عوارض داروها، استرس، استفاده از لوازم آرایشی بی کیفیت، اصلاح نامناسب ابرو و … باشد خب بهترین راه حل برای همه این مشکلات کاشت ابرو است. داشتن ابروهای پرپشت و زیبا که شبیه تمام قسمت های صورت باشد آرزوی بسیاری است.

با کاشت ابرو دیگر نیازی به استفاده از مداد و سایه ابرو ندارید و ابروهای شما همیشه در بهترین و زیباترین حالت خود هستند. از بین تمامی روش های زیباسازی ابرو، تاتو ابرو، هاشینگ و … کاشت ابرو طبیعی محبوب ترین و بهترین روش است. با کمک این روش ابروهای شما کاملا طبیعی و خوش فرم می شوند و در چهره شما نمایان نمی شوند. در قسمت بعدی با کاشت ابرو طبیعی بیشتر آشنا می شویم.

کاشت ابرو طبیعی

روش های تاتو یا فرم دادن به ابروها از گروه روش های قدیمی است که دیگر مشتری زیادی ندارند. یکی از دلایلی که برخی از خانم ها هنوز تاتو یا هشتگ می کنند این است که اطلاعات زیادی در مورد روش های جدید ندارند و حتی متوجه نمی شوند که هشتگ ها و خالکوبی ها به مرور زمان چقدر به پوست و ابروهایشان آسیب می زند. حتی این روش‌های تقریباً منسوخ شده هیچ اثر ماندگاری ندارند و موقتی هستند. بنابراین باید مدام شارژ و هزینه هش رنگ را پرداخت کنید. کاشت ابرو طبیعی یکی از بهترین روش هاست که مزایای زیادی نسبت به این روش ها دارد. همانطور که از نام آن پیداست این روش کاملا طبیعی انجام می شود و هیچ حالت غیرعادی در صورت شما ایجاد نمی کند.

اینکه چه نوع مویی برای کاشت ابرو استفاده می شود نیز سوالی است که بسیاری از افراد باید به آن پاسخ دهند. موهای نازک اطراف گوش یا سر اغلب برای کاشت ابرو استفاده می شوند. این کار کاشت ابرو را طبیعی می کند و زیبایی بیشتری به چهره می بخشد. اگر کمی با روش کاشت مو آشنایی داشته باشید، می توان گفت که کاشت ابرو تقریبا مشابه کاشت مو انجام می شود.

جالب است بدانید که در روش کاشت ابرو علاوه بر قرار دادن تارهای مو در محل مورد نظر، مواد مورد نیاز برای رشد ابروها نیز به طور همزمان تزریق می شود که نتیجه را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد. با این اقدامات ابروهای شما زیباتر و در عین حال تقویت شده و زیبایی ماندگار و ماندگاری پیدا می کند.

نکات مهم در کاشت ابرو

خوب برای انجام کاشت ابرو باید به نکات مهم توجه کرد تا این روش نتیجه خود را به خوبی نشان دهد. ابروهای شما باید به طور کامل بررسی شود و چهار ویژگی زیر باید مورد توجه قرار گیرد.

• باید بدانید که خواب ابرو در هر قسمت از ابرو می تواند متفاوت باشد. بنابراین قبل از کاشت باید تمام قسمت های ابرو مشاهده و بررسی شود و رشد مو در هر یک از این نواحی تایید شود تا کاشت به صورت اصولی انجام شود.
زاویه رشد ابروها بیشتر شبیه موهای صورت است تا موهای سر. موهای سر تقریبا به صورت عمودی رشد می کنند، در حالی که موهای صورت و ابرو به صورت افقی رشد می کنند. بر اساس این توضیحات می توان گفت که ابروها با زاویه خاصی نسبت به فولیکول رشد می کنند.
• اگر مراقب باشید، موهای سر گاهی اوقات در گروه های سه یا چهار نفری رشد می کنند. اما موهای ابرو به صورت جداگانه رشد می کنند و برجسته می شوند.
• همچنین توجه داشته باشید که رشد مو در ناحیه ابرو و پوست سر کاملا متفاوت است. سرعت و زمان رشد این موها متفاوت است.

مراحل کاشت ابرو

مرحله اول: طراحی ابرو

خب این مرحله کاملا به سلیقه و میل مسئولین بستگی دارد. فردی که تصمیم به کاشت ابرو می گیرد طرح مورد نظر را به جراح ارائه می دهد. مشتری می تواند طرح را روی ابروهای صورت بکشد و جراح با توجه به این طرح، آن را کمی مرتب و اصلاح می کند تا نتیجه ثابتی حاصل شود.

مرحله ۲: گرافت ها را آماده کنید

خب همانطور که قبلا هم اشاره کردیم بهترین و مناسب ترین پیوند برای کاشت ابرو موهای پشت گوش، پشت گردن یا پشت سر است. واحدهای فولیکولی موی منفرد بیشتری در این قسمت ها وجود دارد و از نظر ظرافت، بهترین و بهترین سازگاری را برای کاشت ابرو دارند.

مرحله ۳: کاشت گرافت

قبل از اینکه خودش را نجیب کند مرحله کاشت ابرو باید زیر میکروسکوپ بررسی و تشریح شود. این کار توسط متخصصان پزشکی انجام می شود و پس از اتمام کار، سیم های آماده شده برای کاشت به جراح تحویل داده می شود. جراح نواحی کاشته شده را با بی حسی موضعی کاملاً بی حس می کند در حالی که کادر پزشکی تارهای مو را آماده می کند و پس از بیهوشی با تیغ های تیغی تیز.طراحی از پیش تعریف شده سوراخ هایی ایجاد می کند. پس از تحویل پیوندها، آنها را در محل مورد نظر قرار می دهد. این مرحله و نتیجه کار کاملاً به مهارت و تخصص جراح بستگی دارد. هر چه جراح باتجربه تر باشد، ابروهای شما زیباتر و طبیعی تر کاشته می شود.بازدید پست:
۱۱

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.