چگونه وام ۲۰۰ میلیونی مسکن بگیریم؟


اعلام مسئولان بانک مرکزی آغاز پرداخت ۲۰۰ میلیون تومان وام مسکن برای فرزند سوم است.

به گزارش ملیت به نقل از ایسنا، تمامی خانواده هایی که فرزند سوم متولد ۱۳۹۹ دارند و خانه ندارند می توانند برای دریافت وام ۲۰۰ میلیون تومانی وام مسکن اقدام کنند.

در همین راستا مسئولان بانک مرکزی با ابلاغ بخشنامه مربوطه به بانک ها و اجرای آن، اعلام کرده اند متقاضیان دریافت این وام به یکی از شعب بانک های تامین مسکن، تجارت، صادرات، کشاورزی مراجعه کنند. ، توسعه تعاون و پست بانک با در دست داشتن مدارک لازم.

برای دریافت وام ۲۰۰ میلیون تومانی با مدت بازپرداخت حداکثر ۲۰ سال و حداکثر کارمزد سالانه ۴ درصد باید سفته یا ضامن معتبر در اختیار بانک قرار دهند.

بدیهی است درخواست وام باید توسط سرپرست خانوار یا نماینده قانونی وی در بانک ثبت شود و احراز ولادت فرزند متقاضی با بررسی اصل شناسنامه زوجین، فرزند متولد شده، انجام شود. و استعلام از سامانه های ثبت احوال توسط بانک.

این در حالی است که به فرزند سوم یک خانواده بی سرپرست ۲۰۰ میلیون تومان وام مسکن تعلق می گیرد، معاون وام بانک مرکزی می گوید: زمانی که متقاضی به شعبه مراجعه می کند که مشخص می کند متقاضی بی خانمان است یا خیر، بانک نمی تواند ما را بپذیرد. در حال حاضر در حال رایزنی با وزارت راه و شهرسازی برای ارائه این تسهیلات در قالب اتصال به انشعابات هستند.

سحابی در ادامه توضیح داد که ما منتظر این ارتباط نبودیم و از بانک ها خواست تا وضعیت متقاضی را در سامانه سمت بانک مرکزی رصد کنند و در صورت نداشتن گزینه مسکن یا نداشتن وام فعال متقاضی، از اجرای قانون اطمینان حاصل کنند. زمین و معتبر است.و این تسهیلات را به آنها پرداخت کنید.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.