چگونه بفهمیم چه کسی شماره واتس اپ ما را دارد؟


کارشناسان ترفندی را در واتس اپ معرفی کرده اند تا بفهمند چه کسی شماره شما را ذخیره کرده است.

ممکن است برای همه کاربران پیش بیاید که می خواهند بدانند چه کسی شماره آنها را در واتس اپ ذخیره کرده است.

شما یک ترفند ساده کشف کرده اید که نشان می دهد چه کسی شماره شما را به WhatsApp اضافه کرده است.

برای درک این موضوع باید این مراحل را دنبال کنید: برنامه را باز کنید و دکمه چت را در بالای صفحه فشار دهید. روی دکمه منو در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید. یک منوی کشویی در اینجا ظاهر می شود.

Wählen Sie nun eine neue Gruppennachricht aus, Ihre Kontaktliste wird geöffnet, wählen Sie dann mindestens einen Kontakt aus, von dem Sie wissen, dass er Ihre Telefonnummer hat, und wählen Sie den Kontakt aus, von dem Sie wissen möchten, ob Sie eine Mobiltelefonnummer haben یا نه.

حالا یک پیام برای همه بنویسید و برای همه مخاطبین ارسال کنید. صبر کنید تا همه بتوانند آنها را بخوانند (یک یا دو ساعت). سپس پیام را فشار داده و نگه دارید تا وضعیت، زمان و شماره را مشاهده کنید. افرادی که پیام را می خوانند به شما نشان داده می شوند

توجه داشته باشید که شخصی که شماره تلفن شما را ذخیره کرده است در قسمت Read ظاهر می شود. اگر نام شخصی را می‌بینید که می‌خواهید بدانید آیا شماره موبایل شما را دارد یا خیر، به این معنی است که از قبل شماره شما را دارد.

منبع: طلا

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.