چه کسی فکر می کرد با پلاستیک میلیونر شود؟


چندین سال در یک کارخانه پلاستیک کم درآمد ساعات طولانی کار کردم تا اینکه تصمیم گرفتم از اعتبارم استفاده کنم و تعدادی از بهترین مدل های لیست شده در زیر را انتخاب کنم و شخصاً آنها را پرفروش ترین ها در این فضا بفروشم.

زیپ پلاستیکی

یکی از پرمصرف ترین محصولات از این نوع است زیپ پلاستیکی برای مراسم ترحیم و عزاداری امکان چاپ طرح یا متن اختصاصی بدون محدودیت وجود دارد. این نوع پاکت نیز مانند سایر پاکت ها محدودیت تولید ندارد و می توانید نمونه دلخواه خود را سفارش دهید.

هیچ محدودیتی در تولید پلاستیک های زیپ دار وجود ندارد، بنابراین می توانید این بسته بندی ها را در طیف وسیعی از رنگ ها، شفاف یا رنگی، بدون محدودیت رنگ سفارش دهید.

رنگ زیپ: رنگ زیپ این محصول نیز نامحدود است، در اکثر موارد از رنگ قرمز برای شناسایی زیپ بسته بندی استفاده می شود، اما بنا به درخواست مشتری می توان آن را در هر پالت رنگی ساخت.

یکی از بهترین انواع بسته بندی مواد غذایی و اجناس لفاف است که حتما در غرفه های خواربارفروشی ها آن را مشاهده کنید.این نوع بسته بندی به دلیل ظاهر شیک و قابلیت چاپ بالا بهترین نوع بسته بندی مواد غذایی می باشد. با مواد اولیه پلی اتیلن شناخته شده است.

پلاستیک

با چاپ پلاستیک دستگیره های این نوع بسته بندی زیبا و جذاب می شوند و می توانند برای تبلیغ کسب و کار و تبلیغ محصول خود استفاده شوند. چاپ پلاستیک هم به صورت انحصاری و تبلیغاتی و هم به صورت چاپ آماده انجام می شود. شرکت هایی که می خواهند از نام و نشان خود در بسته بندی استفاده کنند می توانند چاپ دسته پلاستیکی تبلیغاتی را سفارش دهند و نایلون خود را داشته باشند. اما شرکت‌هایی که بسته‌بندی‌های کمی متفاوت می‌خواهند اما بودجه لازم برای چاپ اختصاصی را ندارند، معمولاً طرفداران نایلون‌های تبلیغاتی با طرح‌های از پیش ساخته هستند که به نایلون فانتزی نیز معروف است.

اگر به طور کلی نیاز به خرید نایلون و نایلون دسته دار دارید، باید بدانید که حجم بالای سفارش می تواند منجر به تخفیف و ارسال ارزان تر و در نتیجه کاهش قیمت کل شود.

دسته پلاستیکی

یکی از پرکاربردترین دستگاه ها در مغازه ها، سوپرمارکت ها، میادین میوه و تره بار، دسته پلاستیکی است. نایلکس ها در انواع مختلفی ساخته می شوند اما هدف استفاده از آنها رایج است و برای حمل مواد غذایی و میوه های خریداری شده تا رسیدن به مقصد استفاده می شود. نایلکس دسته دار دارای دسته هایی است که از بدنه آن ساخته شده است. این دسته ها در واقع حمل اشیا را آسان تر می کنند.

اگر مواد به کار رفته در آن بی کیفیت باشد برای حمل کالا مناسب نیست و وزن زیادی را تحمل نمی کند و خیلی سریع پاره می شود. دوخت قسمت انتهایی نایلکس نیز بسیار مهم است. اگر درزهای نایلون ها به خوبی انجام نشود، تحت بارهای وزنی متوسط ​​به سرعت از هم جدا می شوند.

اگر دسته نایلونی دو پارامتر فوق را داشته باشد با قرار دادن اجسام با وزن بیشتر در آن پاره نمی شود و فقط کشیده می شود. این اکستنشن می تواند وزن محصول را تحمل کند و دسته ها و پایین آن از هم جدا نمی شوند.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.