پیش بینی بارندگی های تابستانی در استان های شمالی – اقتصاد برتر


بارندگی در مسیر 14 استان کشور
مقرون به صرفه تر

کارشناس سازمان هواشناسی از تداوم بارش های موسمی در جنوب شرق، آغاز بارندگی تابستانی در شمال باریکه خزر و استان های شمال غرب و آغاز افت دمای هوا تا ۴ درجه در تهران طی سه روز آینده خبر داد.

تهران – اختازبرتر – ۳۱ تیر ۱۴۰۱

به گز گز نق نق سس هوازم، مین مین درب درب درب درب هو هو ظههو د روز ت دم ست ست ردبی من می می می. این کار درست می شود. کاهش دما در این مناطق ۷ درجه پیش بینی می شود.

نخسینه افزود: در استان های شرقی گیلان، مازندران، گلستان، شمال هرمزگان، جنوب کرمان و سیستان و بلوچستان رگبار پراکنده و وزش باد شدید پیش بینی می شود. از امروز تا یکشنبه، مناطق ساحلی و فراساحلی دریای خزر مواج و متلاطم با جهت شمالی و ارتفاع موج یک متر در ساحل و کمتر از دو متر در سواحل پیش بینی می شود. در این مدت غرق شدن شناگران و آسیب به قفس و تور ماهی از عوارض خطرناک این شرایط است.

کارشناس سازمان هواشناسی تصریح کرد: هوای شرق کشور به ویژه منطقه زابل با وزش باد و گرد و خاک همراه خواهد بود و طی سه روز آینده در غرب و جنوب غرب کشور وزش باد و گرد و خاک پیش بینی می شود. . تهران امروز دمای ۴۰ درجه سانتیگراد خواهد داشت اما از فردا روند دمایی تهران نیز کاهش می یابد. برای بقیه استان ها هوای دائمی گرم پیش بینی می کنیم.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.