“پر کردن صورت” با این راه حل های ساده


به گزارش صد آنلاین، لاغری صورت یکی از مشکلاتی است که افراد کمی با آن مواجه شده اند. بسیاری از ما با کوچکترین تغییر در رژیم غذایی و برنامه خود با لاغری صورت مواجه می شویم.

لاغری صورت یکی از شایع ترین مشکلاتی است که اکثر زنان و مردان در سراسر جهان با آن مواجه هستند و سعی در درمان آن دارند.

اگرچه امروزه در طب نوین روش های مضری مانند تزریق ژل و بوتاکس برای زیباتر و زیباتر نشان دادن صورت وجود دارد، اما توصیه می کنیم قبل از امتحان این روش ها توصیه های درمانگران طب سنتی ایرانی اسلامی و گیاهان دارویی و طبیعی آنها را رعایت کنید. این کار را انجام دهید تا بدون عارضه و نگرانی به نتیجه برسید.

دستورالعمل پر کردن صورت

صورت را با روغن بادام شیرین یا روغن زیتون بکر چرب کنید

از روغن زالو به صورت موضعی استفاده کنید. روغن زالو را روزانه یک ساعت روی گونه بمالید و سپس بشویید. در صورت سازگاری با پوست می توانید مدت زمان بیشتری از آن استفاده کنید و در صورت شکایت از جوش های بعد از روغن زالو می توانید از ماسک آب خیار برای خنک شدن صورت خود پس از استفاده استفاده کنید.

جوانه گندم سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی مهم برای بدن مانند ویتامین A و ویتامین E است که در کنار سایر نیازها باعث جوانسازی و تقویت پوست می شود.

هفته ای ۳ تا ۴ بار یک کاسه ماست محلی و دو قاشق پودر جوانه گندم را مخلوط کرده و میل کنید البته پودر جوانه گندم به هیچ وجه جایز نیست.

یک خیار بسیار بزرگ و آبدار تهیه کنید و آب خیار را روزانه ۳۰ دقیقه روی پوست بمالید، می توانید مقداری گلاب نیز به آن اضافه کنید. این دو سرشار از آنتی اکسیدان های طبیعی هستند.

روزانه ۵ عدد آلو بخورید زیرا تحقیقات نشان داده است که آلو سرشار از آنتی اکسیدان است و برای حجیم شدن صورت بسیار مفید است.

اگر از آن دسته افرادی هستید که بدنتان بسیار خشک است، هر روز از میوه های آبدار و متناسب با خلق و خوی خود استفاده کنید و در خوردن سبزیجات فیبری تردید نکنید.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.