پایتخت احساس کرد رنجرز از باخت در ابتدای فصل شرمنده شد


واشنگتن जर اگر بازی مورد انتظار برای افتتاحیه فصل با پایتخت هرگز انتقام شنیگانهای فصل گذشته یا اثبات این موضوع نبود ، رنجرز نگران نباشد.

با این حال ، پیراهن آبی ها باید نگران مواجه نشدن با هیچ یک از بازی های پیش فصل خود باشند زیرا پایتخت ها چهارشنبه شب در ورزشگاه Capitol One Arena با نتیجه 5-1 پیروز شدند.

این ممکن است اولین بازی باشد ، اما چون رنجرز تصمیم گرفت نسخه ای گوشتخوار از فهرست خود ایجاد کند تا به طور خاص با تام ویلسون و Physical Washington تظاهر کنندگان Capital روبرو شود ، بازدیدکنندگان روی صفحه امتیازات بسیار کم دعوا کردند – در جایی که اهمیت دارد.

رنجرز در طول بازی تلاش کرد تا از محوطه جریمه خارج شود. واشنگتن از سه نمایشنامه قدرتمند خود در سه بازی استفاده کرد و در هر دوره یک گل به نفع خود به ثمر رسید. رنجرز در ابتدا چند ضربه به دروازه زد ، پایتخت در چارچوب میانی قرار گرفت و از 15-5 ضربه استفاده کرد که شامل گل های جاستین شولتز و روکی هندریکس لاپیر بود.

رنجرز بازی افتتاحیه فصل را باخت.
گتی ایماژ

الکساندر اووچکین در گل سوم دو گل دیگر به ثمر رساند و مارسل دیون ، ستاره پایتخت ، در لیست گلهای تاریخ NHL پنجم شد. تنها تعداد رنجرز از کریس کرادر در بازی قدرت در دو امتیاز اوچکین به دست آمد.

الکساندر جورجیف ، دروازه بان رنجرز ، که ایگور شسترکین را به صورت پشت سر هم آغاز کرد ، با 27 ضربه 5 گل دریافت کرد.

صحنه درست قبل از زمان بازی در واشنگتن برپا شده بود ، در حالی که جمعیت زیادی در خارج از Capitol One Arena با مردی با پیراهن Capitol بر روی پایه ها راه می رفتند و – به درستی – با انفجار روشن در برخی بلندگوها “بدترین دشمن خودم”.

طرفداران پایتخت از معرفی مرد عصر خود ویلسون در مراسم افتتاحیه خشمگین شدند. و در حالی که رنجرز برف را می گرفت ، باران از هر سه سطح ورزش باران می بارید ، در حالی که طرفداران کوچک نیویورک در ساختمان سعی می کردند به حرف خود گوش دهند.

مطمئناً اهمیت مورد انتظار وجود داشت ، با انتشار نسخه خارج از فصل Rangers Sammy Blaise و Capitors Trevor Van Remsdick زود وارد بازار شدند. با تطبیق بلز با روفینگ مینور با ون ریمسدایک ، رنجرز در اولین دوره سه پنالتی درخواست کرد – و تی جی اوشی وینگر تیم کاپیتول به لطف کاهش پنالتی پاتریک نمت در کمتر از پنج دقیقه از بازی استفاده کرد.

نیک جنسن ، مدافع واشنگتن دقایقی بعد تقریباً 2-0 را به تساوی کشاند ، اما رنجرز آفساید را به چالش کشید و دروازه از بازی خارج شد.

دیدگاهتان را بنویسید