ویدیوهای گشت ارشاد را دیدم، مهسا امینی کتک نمی خورد


قبل از فکر اصلاحات نباید مرد. سه ماه پیش داد زدم و گفتم این نحوه برخورد با گشت ارشاد مضر است

استراتژی ۲۴» جلال رشیدیکوچی، عضو کمیسیون تحقیق و تفحص مجلس در خصوص مرگ مهسا امینی گفت: درگذشت مهسا امینی همه را ناراحت کرده است و در روزهای اخیر دلایل مختلفی در فضاهای مجازی مطرح شده و مرگ این دختر کرد روشن شده است. ، اما مردم در آن شک دارند و حقیقت را می خواهند.
ویدیوهای گشت ارشاد را دیدم، مهسا امینی کتک نمی خورد

وی می گوید: در دو جلسه ای که برای بررسی این موضوع برگزار شد، فیلم های روز حادثه مشاهده و بررسی شد. فیلم ها از لحظه پیاده شدن خانم امینی از ون تا لحظه بردن او با برانکارد به آمبولانس بود و این فیلم ها ممتد بود و من شخصاً دو بار فیلم را کامل و با دقت تماشا کردم تا ثانیه هایش شکسته نشود زیرا زمان و ثانیه در ویدیو مشخص بود.

عضو کمیسیون و شوراهای داخلی کشور می گوید: حقیقت این است که هیچ اتفاقی برای این خانم نیفتاده و برخورد، ضربه و ضربه ای در کار نبوده و زوایای دوربین ها طوری بوده که شما به طور مستمر او را دنبال می کنید. در واقع از لحظه ورود او به حیاط، زاویه دوربین ها با زاویه دوربین داخل راهرو مطابقت دارد و نشان می دهد که هیچ اتفاقی برای او نیفتاده است. از زمانی که از ون پیاده شد، دو دوربین او را زیر نظر داشتند و دو دوربین در راهرو او را زیر نظر داشتند.

رشیدی می گوید: من به آن چیزها گفتم که انصافاً هیچ تعاملی با او نبود. اسنادی که پزشکی قانونی تاکنون در اختیار ما قرار داده است نشان می دهد که هیچ مورد ضرب و شتم و ضرب و شتم به وی صورت نگرفته است، اما گزارش نهایی پزشکی قانونی تا دو هفته دیگر ارائه می شود، مربوط به گزارش سم شناسی است. سم شناسی به این معنی نیست که به او سم داده شده است، به معنای شناسایی دارویی است که استفاده کرده است.

نماینده مرودشت می گوید: او دارو مصرف کرد و من شخصا تمام شبهات و ابهاماتی که در فضای مجازی بود و مشکل خونریزی از گوش بود و یا اینکه گفتند پلیس او را کتک زد، جمع آوری کردم، ما همه چیز را بررسی و بررسی کردیم. هستند. حتی یک نفر گفت که من چندین بار سرش را دیدم که به دیوار کوبیده شده است. ما با همه کسانی که آنجا بودند صحبت می کنیم و بی طرفانه و صادقانه می گوییم چه چیزی درست است.
خانواده مهسا امینی در فرمی که در بیمارستان پر کردند نوشتند که فرزندشان دارو مصرف می کند.

وی در خصوص اظهارات مرحوم امینی مبنی بر اینکه فرزندش بیمار نیست، گفت: اظهارات پدرش مبنی بر اینکه دخترم بیمار نیست اشتباه است چرا که بیماری او دلیل منطقی دارد. هر فردی که بیمار می شود یک پرونده پزشکی دارد و زمانی که فردی به اورژانس مراجعه می کند، یک فرم اولیه را به خانواده خود می دهد تا آن را پر کنند و اگر بیماری زمینه ای دارند بنویسند تا به درمان کمک کند. ما همه دلایل را جمع آوری کرده ایم و نمی خواهم از قضیه دفاع کنم، توجیه کنم یا تکذیب کنم.
چون خون مهسا امینی رقیق بود از گوشش خون بیرون آمد

یکی از اعضای مجمع نمایندگان استان فارس می گوید: من مدارک را ارائه می کنم و تصمیم با شماست. هنگامی که اعضای خانواده ناراحت و استرس دارند، هر آنچه برای نجات جان فرزندشان لازم باشد را می گویند زیرا احتمال یک درصد وجود دارد که گفته های آنها به درمان کمک کند. در فرم تکمیل شده توسط خانواده خانم امینی آمده است که وی از بیماری رنج می برد و از چنین دارویی استفاده می کرد. او همچنین دارای سوابق پزشکی سال ۲۰۰۷ و قبل و بعد از آن بود. او در سرش تومور داشت و بعد از عمل جراحی به دیابت بی مزه مبتلا شد و به همین دلیل داروهای رقیق کننده خون مصرف می کرد و یکی از دلایل خونریزی گوشش رقیق بودن خونش و اینها بود.در حال بررسی سم شناسی در مرحله پزشکی قانونی است.

او می گوید: به همین دلیل است که ما هر دقیقه جزئیات را بررسی می کنیم و خود را با دیگری مقایسه نمی کنیم. کسانی که مرا می شناسند می دانند که من برای این مسائل هزینه زیادی می کنم، اما به دنبال حقیقت هستم. مرگ او بسیار مهم است، اما زمینه وقایع اخیر نیز مهم است. با مرگ او کشور تاوان این حوادث را خواهد داد، چه کسی با گشت رهبری موافق است، چه کسی در مقابل آن مقاومت کند، چه با حجاب، چه بی حجاب، چه بی حجاب، همه در کشور تاوان این حوادث و به خطر افتادن امنیت را خواهند داد.

نماینده مرودشت در خصوص دوقطبی شدن حجاب در جامعه گفت: در این دو قطبی شدن همه آسیب می بینند. ما به دنبال راه حلی برای این روش هستیم تا دیگر شاهد چنین مواردی نباشیم. ما باید عملکرد گشت ارشاد را در ۱۵-۲۰ سال گذشته ارزیابی کنیم و موافقان و مخالفان آن را بسنجیم و هر سمتی را که عقل سلیم حکم می‌کند که مسیر را اصلاح کنیم، اصلاح کنیم.

وی با نگاهی به عصبانیت این روزهای مردم تصریح کرد: باید عصبانیت مردم را درک کنیم و همه را ضد انقلاب نبینیم. بسیاری از افراد جامعه از وضعیت موجود و فشار اقتصادی عصبانی هستند و دلیلی برای اعتراض وجود دارد، البته من مخالف اعتراض هستم زیرا به جایی نمی رسد و بعد از چند روز عصبانیت فروکش می کند، بنابراین یک راه اساسی نیست. همانطور که رئیس مجلس گفت باید این اشتباه را اصلاح کنیم.

یکی از اعضای کمیسیون و شوراهای داخلی کشور گفت: قبل از فکر اصلاح نباید مرد. سه ماه پیش داد زدم و گفتم این نحوه برخورد با گشت ارشاد مضر است. این کار پلیس نیست، کار نهادهای فرهنگی است. یکی از دلایل دوقطبی شدن در جامعه گشت رهبری است و بخشی از رسانه ها و بخشی افسران و هرکسی که به ایجاد این دوقطبی کمک کند به این مملکت خیانت می کند اما نباید کورکورانه حرف زد و صددرصد پلیس به آنها انتقاد کرد یا از آنچه اشتباه است دفاع کرد. ما باید حقیقت را بگوییم

وی می گوید: وقتی از عملکرد سلیقه ای گشت رهبری انتقاد می کنیم به این معنا نیست که با حجاب موافق هستیم و خود را با امثال مسیح علینژاد یکی نمی گیریم.

منبع: رویداد۲۴ – زهرا ظهروند

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.