وضعیت آب و هوای محلی در ۵ روز بلند مدت – اقتصاد برتر


تهران – اقتصاد برتر – ۲۹ اسفند ۱۳۹۲

صادق ضیائیان دانستن درباره وضعیت جوی روزهای بلند مدت اظهار داشت: بر ایده تحلیل فینال نقشه های پیش یابی هواشناسی اجتناب کرده اند درست در این لحظه به همان اندازه چهارشنبه (۲۹ اسفند لغایت ۳ فروردین) در مناطق شمال غرب، سواحل غربی دریای خزر، ارتفاعات و گسترش های جنوبی … البرز غربی و مرکزی بارش باران، گاهی رعدوبرق، وزش باد از حداکثر متناوب و در مناطق سردسیر و ارتفاعات بارش برف پیش سوراخ بینی تبدیل می شود. روز دوشنبه (اولین روز سال ۱۴۰۱) در بخش‌هایی اجتناب کرده اند غرب و ارتفاعات زاگرس مرکزی و روز سه‌شنبه در بخش‌هایی اجتناب کرده اند غرب، شمال شرق و ارتفاعات و گسترش‌های البرز شرقی بارش ظریف باران پیش‌سوراخ بینی می‌شود. روز پنجشنبه (۵ فروردین) در ارتفاعات شمال غرب و وسط البرز بارش باران و برف پیش سوراخ بینی تبدیل می شود.

ضیائیان در یکپارچه اظهار داشت: برای روزهای سه شنبه و چهارشنبه در برخی مناطق غرب و جنوب غرب ملت وزش باد از حداکثر غیر دائمی و مناطق غبارآلود پیش سوراخ بینی تبدیل می شود. چنین شرایطی روز پنجشنبه در نوار غربی ملت و بخش‌هایی اجتناب کرده اند گسترش‌های مرکزی، شرقی و جنوبی البرز تحت سلطه {خواهد بود}. روز پنجشنبه کاهش نسبی دما بین ۴ به همان اندازه ۶ سطح سانتیگراد در مناطق غربی ملت پیش سوراخ بینی تبدیل می شود علاوه بر این در این امروز در استان های ساحلی محیط دریای خزر و در اردبیل، گسترش های جنوبی البرز و در وسط دمای سراسری البرز ۴ به همان اندازه ۶ سطح افزایش و به همان اندازه ۱۰ سطح سانتیگراد پیش سوراخ بینی تبدیل می شود. درست در این لحظه (۳۰ اسفند) نیمه شرقی خلیج فارس، دریای عمان و تنگه هرمز و دریای خزر طی سه روز بلند مدت مواج {خواهد بود}.

رئیس وسط سراسری پیش سوراخ بینی خطرات جوی و مدیریت فاجعه ملت دانستن درباره وضعیت جوی تهران نیز اظهار داشت: آسمان تهران فردا (اول فروردین) نیمه ابری گاهی در کنار همراه خود وزش باد و در برخی ساعات ابری همراه خود کمتر از و کمینه دما پیش سوراخ بینی تبدیل می شود. ۲۱ و ۱۰ سطح سانتیگراد. . آسمان پایتخت در روز سه شنبه (۱۱ فروردین) نیمه ابری و در بعدازظهر نیمه ابری در کنار همراه خود رگبار ظریف و وزش باد از حداکثر، کمتر از و کمینه دمای هوا به همین ترتیب ۲۰ و ۹ سطح سانتیگراد {خواهد بود}. درست در این لحظه و فردا (۳۰ اسفند و یکم فروردین ماه) سردترین امکانات ملت بندرعباس همراه خود دمای ۳۰ سطح سانتیگراد و اردبیل همراه خود دمای ۴- سطح سانتیگراد است.

این مکان عالی خبرخوان خودکار است کدام ممکن است مطالب مختلفی را بازنشر می تدریجی. در صورتی کدام ممکن است محتوای ممکن است با بیرون اشاره کردن تأمین آشکار شده است لطفاً اطلاع دهید به همان اندازه لینک اضافه شود.