وزیر کار: ایجاد عدالت در پرداخت حقوق و دستمزد از اولویت های دولت است ضرورت رفع خلأهای اقتصادی در بدنه نظام اداریچیزی را گزارش کنید شهرآرانیوزسید صولت مرتضوی در اولین نشست صریح پس از مراسم معارفه با کارکنان ستادی این وزارتخانه گفت: برقراری عدالت در پرداخت حقوق و دستمزد یکی از مهمترین دغدغه های رئیس جمهور است.

وی با تاکید بر لزوم رفع خلأهای اقتصادی در نظام اداری کشور افزود: این موضوع به عنوان یکی از انتظارات اصلی مسئولان وزارت کار در دستور کار ویژه ما قرار خواهد گرفت.

مرتضوی همچنین با اشاره به اهمیت توجه به رفاه کارکنان این وزارتخانه گفت: تفریح، مسکن مناسب، آینده همکاران و ازدواج فرزندان آنها نیز باید در حوزه ارتقای نیروی انسانی پیگیری شود.

وزیر کار با اشاره به استفاده از دانش و تخصص بدنه به عنوان یکی از ضروریات دستیابی به توسعه در سازمان ها، تصریح کرد: بسترسازی برای رشد نیروها و حمایت از توانمندسازی آنها باید راهبردی ویژه در این وزارتخانه باشد.

وی گفت: شایسته سالاری در انتصابات باید در کنار توجه به تجربیات بدنه همیشه وجود داشته باشد.

مرتضوی بر پیگیری و رفع چالش های موجود در این مجموعه و برگزاری جلسات مستمر با کارکنان تاکید کرد.

در ابتدای این جلسه جمعی از کارکنان وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی دغدغه ها، چالش ها، پیشنهادات و انتقادات خود را به نمایندگی از سایر کارکنان با وزیر جدید مطرح کردند.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.