وریا غفوری بدون هماهنگی فولاد نمی تواند صحبت کند. اینها شرایط قرارداد است


محمد علوی مدیر تیم فوتبال فولاد خوزستان در گفت و گو با خبر اسپورته در خصوص وضعیت فعلی این تیم در فصل بدنسازی و حضور واریا غفوری کاپیتان فصل گذشته در جمع احمق های سرخپوش اظهاراتی را بیان کرد.

از حضور وریا غفوری در تیم تان صحبت می کنید؟

وریا غفوری بازیکن بزرگی است. از زمانی که در پاس همدان بازی می کرد او را می شناختم. در آن زمان ما هم تیمی بودیم و من کاپیتان بودم.

آیا او را با این حساب کاملاً می شناسید؟

آره! اتفاقا بعد از مدت ها الان که او را در تیم فولاد می بینم خیلی خوشحالم. البته وریا غفوری امروز به بازیکنی بزرگ و با تجربه تبدیل شده و نسبت به وریا در گذشته تفاوت های زیادی ایجاد کرده است.

حضور او در تمرینات فوتبال را چگونه ارزیابی می کنید؟ آیا وضعیت جسمانی خوبی دارد؟

۱۰۰% آماده و تازه. خوشحالیم که این بازیکن در لیگ برتر فوتبال ایران ماندگار شد و توانست برگردد و دوباره فوتبالش را ادامه دهد. این حیف است که چنین افرادی فوتبال را ترک کنند.

شنیده ها حاکی از محرومیت وریا غفوری از مصاحبه است؟ آیا این درست است؟

اصولاً بازیکنان فولاد منعی برای مصاحبه ندارند اما باید با شرایط خاص و با هماهنگی باشگاه مصاحبه شوند. ما در قراردادهایشان به این موضوع اشاره کردیم. یعنی باید با نظر مدیر رسانه ای باشگاه و با شرایطی که باشگاه برای آنها در نظر گرفته صحبت کنند. این شامل Veria و همه بازیکنان می شود.

وضعیت فولاد چطور؟

روز پنجشنبه یک بازی دوستانه داشتیم که با نتیجه ۱-۱ به پایان رسید. این بازی ها در خدمت شناخت هرچه بهتر کادر فنی بازیکنان و خود بازیکنان است. امیدواریم قبل از شروع لیگ یک بازی دوستانه دیگر با یک تیم قدرتمند لیگ برتر ترتیب دهیم تا کاملا برای مسابقات آماده باشیم.

در مورد قرعه کشی لیگ برتر و بازی های فولاد صحبت می کنید؟

با توجه به آماده سازی تیم ها و هزینه های باشگاه های لیگ برتری، هیچ تیم لیگ برتری ضعیف نیست. آنهایی که از لیگ یک به لیگ برتر راه یافتند، بهترین تیم‌های لیگ دسته اول بودند و تیم‌هایی که در لیگ برتر ماندند، صعود کردند.

آیا شنیده اید که بسیاری معتقدند کهکشان فولاد بسته است؟

نه، فقط ما کهکشانی نیستیم! وقتی نوبت به کهکشانی ها می رسد، چند تیم لیگ برتری در فصل جدید کهکشانی ها تعطیل شده اند و ما تا حد امکان سعی کرده ایم تیم خود را طوری ببندیم که بتوانیم نماینده شایسته ای برای استان خوزستان و هر دو لیگ کشورمان باشیم. و همچنین مسابقات لیگ قهرمانان آسیا.

در مورد بازی اول مقابل صنعت نفت آبادان صحبت می کنید؟

این دربی خوزستان بین صنعت نفت و فولاد همیشه جذاب و دیدنی بوده و امیدوارم مردم خوزستان از تماشای فوتبال ناب خوزستان لذت ببرند.

در هفته دوم باید به مصاف پرسپولیس برود. نظرت در مورد بازی دومت چیه؟

ما از هفته اول بازی آسانی نداشتیم. بازی دوم هم مثل بازی اول سخت است. از آنجایی که مسابقات امسال قبل از جام جهانی آغاز می شود، همه تیم ها و بازیکنان انگیزه مضاعف دارند. البته این انگیزه در بین بازیکنان فولاد هم زیاد است.

آیا در پایان امتیازی دارید؟

از ریاست محترم هیئت مدیره باشگاه تشکر ویژه دارم. چرا که در این مدت با امکانات تمرینی خوب و اردوهای مناسب، همه پیش نیازها ایجاد شده تا فولاد به بهترین شکل ممکن برای صعود به لیگ برتر آماده شود.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.