واکنش سرمربی مس کرمان به شایعه همکاری این تیم و جادوگر!چیزی را گزارش کنید شهرآرانیوزفرزاد حسینخانی، سرمربی مس کرمان در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل استقلال در هفته سوم لیگ برتر گفت: بازی سختی است. ما با تیم خوبی بازی می کنیم. بعد از بازی پیکان کارهای لازم برای این بازی را انجام دادیم و با توجه به شرایطی که داریم انتظار بازی خوبی را داریم.

وی درباره بازی تیمش مقابل استقلال افزود: استقلال هم از امتیاز هواداری بهره می برد. ما باید خود را با این شرایط وفق دهیم. حضور مخاطب را هم باید داشته باشیم. برای این بازی انگیزه لازم را داریم و امیدوارم از تمام توان خود استفاده کنیم.

حسینخانی با اشاره به شایعات در مورد مس کرمان و شایعات جادوگری، اظهار داشت: جادوی واقعی را بازیکنان در زمین ایجاد کردند و امیدوارم شاهد جادویی متفاوت از بازیکنان باشیم.

سرمربی مس کرمان خاطرنشان کرد: شاید از اسب افتادیم اما واقعاً زمین نخوردیم. ما طرفداران خود را داریم. بعد از چند سال به لیگ برتر صعود کردیم. جذب بازیکن برای ما سخت بود اما سعی کردیم با جذب بازیکن خارجی بهتر عمل کنیم. ما به همه بازیکنانی که جذب می کنیم و نگه می داریم ایمان داریم. اگر لازم باشد در آینده برای داشتن تیم قوی تری بازیکن جذب می کنیم.

حسینخانی درباره بازیکنان استقلال گفت: ترس در فوتبال جایی ندارد اما بازیکنان استقلال همه ستاره هستند و کار سختی داریم و بازیکنان ما برای این بازی آماده هستند.

وی در خصوص شایعه درگیری خود با مدیرعامل مس کرمان، گفت: می خواهند در فضای مجازی کاهی از عملکرد این باشگاه درست کنند. ما هیچ اختلافی با مدیرعامل نداریم و کارمان را پیش می بریم.

سرمربی مس کرمان در پایان گفت: این حق یک مدیر است که توقع زیادی داشته باشد. تمرکز ما بر آوردن ثبات به تیم و داشتن اهداف بزرگتر است.

منبع: ایسنا

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.