هفت هزار دست لباس برای مراسم کودکان در یزد توزیع شد


یزد – ایرنا – دبیر اجرایی هیئت رزمندگان اسلام یزد گفت: هفت هزار دست لباس مبارک حضرت علی اصغر(ع) برای مراسم معنوی فرزندان حسینی تهیه و بین خانواده های استان توزیع شد.

سید محمود حسینی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این بسته های فرهنگی شامل پتو، روسری و سربند است که به صورت رایگان در اختیار خانواده های دارای فرزند خردسال قرار گرفته است.

وی ادامه داد: از اول محرم خانواده هایی با فرزندان خردسال به حسینیه آقا (هیئت رزمندگان اسلام در یزد) و سایر شهرستان ها به مراکز هیئت رزمندگان مراجعه و بسته هایی دریافت کردند.

این مسئول گفت: در بیش از ۳۰۰ نقطه استان مراسم طفلان حسینی در اولین جمعه ماه محرم (فردا) و این مراسم در شهر یزد، حسینیه آقا، خیابان الگینال برگزار می شود.

به گفته حسینی، مراسم طفلان حسینی از ساعت هشت صبح در شهر یزد و در مناطق دیگر بیشتر صبح و در برخی مناطق بر حسب نیاز عصر همان روز با اجرای برنامه های متنوع در فضایی معنوی آغاز می شود.

در این مراسم در قالب برنامه های متنوع خانواده های مومن فرزندان خردسال خود را در نقاط مختلف استان به مناسبت گرامیداشت شش ماهه حضرت امام حسین (ع) در دستان خود می گیرند.

استان یزد یک میلیون و ۲۵۰ هزار نفر جمعیت دارد.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.