نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفتهبه گزارش ملیت به نقل از ایسنا، نمایشگاه گروهی نقاشی، مجسمه و اینستالیشن به سرپرستی بهداد نجفی اسدالهی با عنوان «موازی» یکشنبه ۲ مرداد ۱۴۰۱ در مجموعه راگدید در باشگاه انقلاب تهران افتتاح می شود.
در این نمایشگاه آثار ۲۲ استاد و هنرمند هنرهای زیبا به نمایش گذاشته شده است.
به گفته بهداد نجفی، یکی از نقاط عطف کارنامه هنری هر هنرمندی دستیابی به سبکی شخصی در فرم، محتوا یا هر دو است تا اثرش امضای خود را پیدا کند. در این نمایشگاه تلاش شد تا آثار هنرمندان و اساتید با روش های منحصر به فرد شخصی خود به صورت موازی در دسترس عموم قرار گیرد.

وی افزود: نمایشگاه با وجود تفاوت های فردی در حوزه هنری، سبک و شیوه شخصی سازندگان آثار، لحنی منسجم دارد و چیدمان آثار مسیری یکپارچه و هدفمند را پیش روی بازدیدکنندگان قرار می دهد.
سعیده آرین، مدیر هنری این رویداد نیز گفت: هنرمندان معاصر با خلق آثار هنری به دنبال ارائه تعریف شخصی از «اصالت» هستند. مفهوم «اصالت اثر» هر هنرمندی را به دنبال مفهوم و فضایی شخصی سوق داده است که «هیچ شباهتی ندارد». شباهت نداشتن به دیگران، شبیه بودن به خود پدیده ای است که در گذشته مطرح نبوده و اکنون دغدغه هنرمندان معاصر قبل و بعد از خلق اثر هنری است.
وی افزود: در نمایشگاه موازی، آثار بیانگر «اصالت فردی» نقاشان و مجسمه سازان ایرانی با نگاه «اصالت جمعی» به نمایش گذاشته می شود.

این رویداد هنری که توسط مؤسسه هنر خواندن معاصر و با مشارکت مؤسسه فرهنگی فرادید هنر فردا برگزار می شود، همه روزه تا ۲۸ مرداد از ساعت ۸ صبح تا ۲۰ در مجتمع راگدید پذیرای بازدیدکنندگان است.

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

مسری

نمایشگاه گروهی «واگیر» ویژه نمایشگاه آثار هنرمندان مختلف در گالری شلمان، تهران، میرداماد، خیابان رودبرغربی (جنوبی)، پلاک ۲۷، رودبرغربی (جنوبی)، پلاک ۲۷ برگزار می شود. این نمایشگاه که تا ۱۲ مرداد ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۲۷۱۶۹۳

ببر

نمایشگاه گروهی «ببر» به نمایشگاه آثار هنرمندان مختلف در گالری شکوه به نشانی فرمانیه، بلوار شهید اندرزگو، بلوار شهید اندرزگو، کوچه امیر نوری، پلاک ۱۹ برپاست. این نمایشگاه که تا ۱۹ مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز پنجشنبه از ساعت ۱۷ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۶۷۰۷۲۶

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته


بی حوصلگی

“تن زر” نام نمایشگاه طراحی انفرادی است که در نگرخانه تهران، زیر پل کریمخان، پشت چهارراه ایرانشهر، زنگ دم، طبقه اول، پلاک ۱۵۴ برگزار می شود. این نمایشگاه که تا ۱۳ مرداد ماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۱۵۰۶۱

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته


کشت

نمایشگاه گروهی «تزکیه» به نمایشگاه آثار هنرمندان مختلف در گالری لاله تهران، دکتر دکتر برپاست. خیابان فاطمی ضلع شمالی پارک لاله روبروی پارکینگ طبقاتی. این نمایشگاه که تا دوم مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز جمعه از ساعت ۱۶ الی ۱۹ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۹۶۰۴۹۲

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته


با تجربه

«پیدائی» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایشگاه آثار فرخ سعیدی اختصاص دارد و در تهران، خیابان پورموسی، خیابان سمیه، خیابان ویلا، پلاک ۳۰ گالری سو برگزار می شود. این نمایشگاه که تا ۱۹ مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۹۴۶۴۵۱

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

از منظر تجربه گری/شماره دو

«از منظر تجربه / شماره دو» نام نمایشگاهی گروهی به نمایش آثار هنرمندان مختلف است که در گالری الا، ولیعصر، تهران، بالاتر از پارک ملت، روبروی جام جم، نبش کوی طاهری، پ. ۲۷۰۱// طبقه اول نگهداری می شود. این نمایشگاه که تا دوم مردادماه دایر است همه روزه به جز دوشنبه از ساعت ۱۷ الی ۲۱ پذیرای علاقه مندان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۰۹۱۲۶۲۲۰۲۹۳

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته


گهواره

نمایشگاه انفرادی «گهواره» ویژه نمایشگاه آثار خداداد سعیدی در گالری سو (طبقه دوم) به نشانی تهران، خیابان پورموسی، خیابان سمیه، خیابان ویلا، پلاک ۳۰ برپاست. این نمایشگاه که تا ۱۹ مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۹۴۶۴۵۱

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

گلخانه شماره ۲; حافظه جعلی

نمایشگاه انفرادی «گلخانه شماره. ۲ خاطره جعلی ویژه نمایشگاه آثار مریم مهری در گالری محسن، پلاک. تهران، ظفر، بلوار مینایی شرقی، کوچه نوربخش، خیابان فرزان، خیابان ناجی، پلاک ۴۲ این نمایشگاه که تا ۲۳ مرداد ماه ادامه دارد همه روزه به جز پنجشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۲۵۵۳۵۴

با باد خواهیم رفت

نمایشگاه انفرادی باد ما را خواهد برد به نمایشگاه آثار سالومه مسچیان مقدم در گالری گلستان، خیابان کماسایی، خیابان دروس، پلاک ۳۴ برپاست. این نمایشگاه که تا ۲۸ مرداد ادامه دارد همه روزه به جز پنجشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۵۴۱۵۸۹

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

ماهی ها

«ماهی» نام نمایشگاه انفرادی نمایشگاه آثار هناز آفاقی است که در گالری هوم به نشانی تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان چهارم، پلاک چهارم برگزار می شود. ۲، طبقه ۱ برگزار می شود. این نمایشگاه که تا ۱۸ مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز چهارشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۰۰۵۱۹۵

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

کروموزوم برتر

نمایشگاه گروهی طراحی، عکاسی، نقاشی و حجم “کروموزوم برتر” به نمایشگاه آثار هنرمندان مختلف در گالری مورا، شماره خیابان اراک، خیابان نجات اللهی، ۴۶، واحد ۲ ، تهران. این نمایشگاه که تا ۱۴ مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز دوشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۶۰۳۶۶۴۹

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

تاریخ در قاب

«تاریخ در قاب» نام نمایشگاهی گروهی به نمایش آثار هنرمندان مختلف است که در تهران، شیراز شمالی، خیابان ملاصدرا، کوچه حکیم اعظم، پلاک ۵، گالری مسنگر برپاست. این نمایشگاه که تا ۱۵ مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز جمعه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۰۵۱۶۷۴

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته


کار

«نقطه» نام نمایشگاهی گروهی است که به نمایش آثار هنرمندان مختلف در گالری آرتیبیشان، تهران، خیابان شریعتی، پایین حسینیه ارشاد، نرسیده به همت، گل نبی (غرب)، میدان احمدی روشن (کتابی) واقع شده است. )، خیابان پور ساسانی، خیابان دریا (کندی)، پلاک ۶ برگزار می شود. این نمایشگاه که تا ۲۳ مردادماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۸ الی ۲۲ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۹۲۲۵۳۸

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته


مرز

نمایشگاه انفرادی «حد» ویژه نمایشگاه آثار رضا صدیقیان در تهران، خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، طبقه دوم، پلاک ۱۸ گالری اُو برپاست. این نمایشگاه که تا ۲۰ مردادماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۲۴۸۲۸

رزونانس

«رزونانس» نام نمایشگاه گروهی است که در گالری وی به نشانی تهران، خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، طبقه اول، پلاک ۱۸ برگزار می شود. این نمایشگاه که تا ۲۰ مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۲۴۸۲۸

دینامیک رنگ

پویایی رنگ نام نمایشگاهی است انفرادی به نمایش آثار منصور هندی و در نگارخانه نقش جهان، تهران، نیاوران، از میدان یاسر، یک طرف تجریش، کوچه همایونفر، کوچه سعدی، کوچه حافظ، آیت الله محمودی. خیابان پلاک ۹ برگزار می شود این نمایشگاه که تا ۱۴ مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه ها از ساعت ۱۷ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۷۳۵۲۷۰

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

پشت خط

در گالری احسان، پ. تهران، اقدسیه، خیابان چهاردهم شرقی، ۲۲، نمایشگاه گروهی هنرهای زیبا «پشت صحنه» به نمایشگاه آثار هنرمندان مختلف برپا می شود. این نمایشگاه که تا ۱۳ مرداد ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۵ تا ۱۸ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۲۸۶۱۴۳

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

قصرهای نامرئی فانتزی

«کاخ‌های نامرئی خیال» نام نمایشی گروهی است که به نمایشگاه آثار هنرمندان مختلف در گالری شیرین، شماره ۱۹۹۹ در حال برگزاری است. تهران، خیابان سنایی، کوچه سیزدهم، خیابان کریمخانزند، پلاک ۵. این نمایشگاه که تا ۲۸ مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز دوشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۴۳۹۶۹

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

با هم در ذهن سینا ایران نژاد

رویداد «با هم در تصور سینا، ایران نژاد» از جمعه ۱۰ تیرماه آغاز می‌شود و تا سه‌شنبه ۱۳ مردادماه در گالری فرهنگ فرشته میزبان مخاطبان است. علاقه مندان برای شرکت در این برنامه می توانند به آدرس تهران، خیابان فیاضی (شرق-غربی)، به نشانی چناران، پ. پیچ ۵۰ مجتمع فرهنگان فرشته. ورود برای علاقه مندان آزاد است.

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

نمودار رنگی

نمایشگاه نقاشی «تابلو رنگ» با آثاری از مهزاد یزدیان و حنرجویان جمعه ۳۱ تیرماه ساعت ۱۷:۰۰ در نگارخانه گلستان افتتاح می شود. این نمایشگاه گروهی با نمایش نقاشی های هنرمند خانم مهزاد یزدیان و شاگردانش با ۳۳ تابلو در ابعاد مختلف از ۱۰ تیرماه به مدت یک هفته در گالری گلستان برپاست.
علاقه مندان می توانند از ساعت ۱۰ الی ۱۸ به نشانی فرهنگ سرای گلستان به نشانی میدان هلال احمر، خیابان گلستان، جنب باغ فدک از این نمایشگاه دیدن کنند.
شماره تلفن هماهنگی: ۷۷۸۱۳۸۰۲

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.