نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفتهبه گزارش ملیت به نقل از ایسنا، نمایشگاه انفرادی تابلوی “خاطره برگ های افتاده” به نمایشگاه آثار بوی سادات نیا در خیابان شاهین (خدری)، طبقه اول، پلاک ۱۸ گالری او برپا می شود. تهران، خیابان سنایی. این نمایشگاه که تا ۶ تیرماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۲۴۸۲۸

بیا منو پیدا کن

“بیا تا من را پیدا کن” نام نمایشگاه گروهی است که به نمایش آثار هنرمندان مختلف در نگارخانه نقش جهان تهران، نیاوران، از میدان یاسر، یک طرف تجریش، کوچه همایونفر، کوچه سعدی، کوچه حافظ برگزار می شود. خیابان آیت الله محمودی پلاک ۹ برگزار می شود. این نمایشگاه که تا ۲۶ تیرماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه از ساعت ۱۷ تا ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۷۳۵۲۷۰

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته


تران

نمایشگاه انفرادی «THRAN» ویژه نمایشگاه آثار فاطمه خواجه نوری در گالری اُ (طبقه دوم) به نشانی تهران، خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک ۱۸، طبقه دوم واقع شده است. این نمایشگاه که تا ۷ تیرماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۲۴۸۲۸

شاید انسان

نمایشگاه انفرادی «شاید انسان» ویژه نمایشگاه آثار مسعود احمدی در تهران، خیابان کماسایی، خیابان دروس، پلاک ۳۴ گالری گلستان برپاست. این نمایشگاه که تا ۳۱ تیرماه ادامه دارد همه روزه به جز پنجشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۵۴۱۵۸۹

ناامیدی

«استیسال» نام نمایشگاه انفرادی است که به نمایشگاه آثار حسین مولویان در تهران، خیابان کریمخان، گالری ای او اختصاص دارد. جاده خردمند شمالی. کوچه عرب ۳. شماره ۵. طبقه همکف و اول نگهداری می شود. این نمایشگاه که تا ۲۶ تیرماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تماس جهت هماهنگی: ۰۲۱-۸۸۸۲ ۵۳۲۲

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

به شکستن ادامه بده

نمایشگاه انفرادی «شکستن مستمر» ویژه نمایشگاه آثار مانیا جلالی فراهانی در نگرخانه تهران، زیر پل کریمخان، بعد از سه راهی ایرانشهر، زنگ دم، پلاک ۱۵۴، طبقه اول برگزار می شود. این نمایشگاه که تا ۳۰ تیرماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۱۵۰۶۱

در چند سانتی متری منظره

نمایشگاه گروهی «در چند سانتی‌متری نما» به نمایش آثار هنرمندان مختلف در تهران، خیابان مطهری، خیابان میرعماد، پلاک ۱۱، گالری ویستا برپاست. این نمایشگاه که تا ۳۰ تیرماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۵۱۳۹۳۳

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

مجسمه های مهدی شیراحمدی

نمایشگاه انفرادی «مجسمه های مهدی شیر احمدی» ویژه نمایشگاه آثار مهدی شیر احمدی در نگارخانه ایرانشهر به نشانی: خیابان کریمخان زند، خیابان شهید عضدی (آبان جنوبی)، خیابان سپند، پ. ۶۹، تهران. این نمایشگاه که تا ۲۴ تیرماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۶۰۳۶۹۴۴

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

عبور

“چهارگاه” نام نمایش انفرادی است که به نمایشگاه آثار مونا آقابابایی در گالری والی، شماره تهران، میدان ونک، خیابان شهید خدامی، پلاک ۷۲. این نمایشگاه که تا ۲۵ تیرماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۰۴۷۶۹۸

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

باغ ناپایدار

نمایشگاه انفرادی «باغ ناپایدار» ویژه نمایشگاه آثار مینا نادری در تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، کوچه چهارم غربی، پلاک گالری هما برپاست. ۸، واحد ۱ در عوض. این نمایشگاه که تا ۷ تیرماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۶۳۵۹۶

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته


آثار بهمن بروجنی

«آثار بهمن بروجنی» نام نمایشگاه انفرادی نمایشگاه بهمن بروجینی در گالری آرتیبیشان، تهران، خیابان شریعتی، پایین حسینیه ارشاد، نرسده به همت، گل نبی (غرب) است. میدان احمدی روشن (کتابی)، خیابان ساسانی پور، خیابان دریا (کندی)، پلاک ۶ بازداشت است. این نمایشگاه که تا ۵ تیرماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۹۲۲۵۳۸

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته


سفر آهنگ از این خانه به آن خانه

نمایشگاه انفرادی «سفر نغمه از این خانه به آن خانه» که به نمایشگاه آثار نغمه علم زاده اختصاص دارد در نگارخانه بهارک، پ. تهران، دهوانک، خیابان شهید صابری، پلاک ۱. این نمایشگاه که تا ۲۲ تیرماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۷ تا ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۰۴۷۰۶۳

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته


درخت دوستی بکار

«درخت دوستی بنشان» نام نمایشگاه انفرادی خوشنویسی است که در گالری گویا، کریمخان زند، تهران، روبروی ایرانشهر، پلاک ۸۹ برگزار می شود. این نمایشگاه که تا ۱۵ مردادماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۱۳۴۳۱

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

زنجیره معنا

«زنجیره معنا» نام نمایشگاهی گروهی است که به ارائه آثار هنرمندان مختلف اختصاص دارد. در توضیح این نمایشگاه آمده است: «زنجیره معنا شامل آثار زیبای طبیعت و محیط اطراف، از خودمان تا دنیای اطراف است. تلاش برای آگاه ساختن مردم از عظمتی که در درونشان است و از آن بی خبرند. می توان آن را کامل ترین نگاه و روح خلاقانه دانست، هر فعالیت هنری اصیل، حتی در انتزاعی ترین شکل، ریشه در دنیای خلاقیت دارد، با این تفاوت که این منبع اولیه در نهایت ضعیف و حتی غیرممکن به نظر می رسد. این امر روشن می کند که جهان فضای بزرگی است که مملو از اشارات نمادین است.

این نمایشگاه که تا ۷ تیرماه ادامه دارد همه روزه به جز چهارشنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۵۱۵۴۱۵

کاتارسیس

نمایشگاه گروهی «کاتارسیس» به نمایش آثار هنرمندان مختلف در تهران، میدان هفتم تیر، شیراز، میدان هفتم تیر، روبروی موزه عکاسی شهر، پلاک تهران، گالری شیدایی برپاست. ۱۴۹، واحد ۱، به جای . این نمایشگاه که تا ۱۶ مرداد ماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۱۵۵۳۹

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته


جای دیگر

«جایی دیگر» نام نمایشگاه گروهی است که به نمایشگاه آثار هنرمندان مختلف در تهران، پروژه های آران، کوچه لولاگر، خیابان نوفل لوشاتو، پلاک ۵ برپاست. این نمایشگاه که تا ۲۳ مردادماه ادامه دارد همه روزه به جز شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۶۶۷۰۷۹۷۵

دور، گاهی نزدیک

نمایشگاه انفرادی خیلی دور، یک بار نزدیک به نمایشگاه آثار الهام قربانشاد در گالری گویه به نشانی: میدان هفت تیر، خیابان مشاهیر، کوچه لطفی، پ. ۳۹، تهران. این نمایشگاه که تا ۵ تیرماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۸ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۳۰۰۱۲۶

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته


معرفی کتاب و نقد و بررسی آثار «صادق تبریزی»

نمایشگاه انفرادی «مروری بر مجموعه آثار صادق تبریزی» به نمایشگاه آثار کمتر دیده شده این هنرمند در گالری سهراب، پلاک. تهران، روبروی رامسر، خ سمیه، پلاک ۱۴۲. این نمایشگاه که تا ۷ تیرماه ادامه دارد همه روزه به جز یکشنبه از ساعت ۱۷ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۶۵۷۶۲

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته


درون انسان

«درون انسان» نام نمایشگاهی است که در گالری زرنا به نشانی تهران، خیابان الخبال، بین خیابان وصل شیرازی و خیابان دانش، کوی اسکو، پلاک. ۱۰، طبقه دوم. این نمایشگاه که تا ۳۱ تیرماه ادامه دارد همه روزه به جز پنجشنبه از ساعت ۱۶ الی ۱۹ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۶۶۴۰۹۸۳

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

زمان بین شروع و اتمام فرآیند تولید

نمایشگاه انفرادی «گذر زمان» به آثار الهام پورخانی در گالری بوان، پلاک. تهران، خیابان عبده، خیابان لارستان، خیابان مطهری، پلاک ۷. این نمایشگاه که تا ۱۲ مرداد ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۸۸۸۰۳۳۵۶

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

ترس داشتن

نمایشگاه انفرادی خوشنویسی «تخشا» ویژه نمایشگاه آثار مریم وحیدنیا در گالری شلمان به نشانی تهران، رودبرغربی (جنوب)، رودبرغربی (جنوب)، پلاک ۲۷، میرداماد، پلاک ۲۷، پلاک ۲۷ برپاست. این نمایشگاه که تا ۲۲ تیرماه ادامه دارد همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان است.
شماره تلفن هماهنگی: ۲۲۲۷۱۶۹۳

نکاتی برای بازدید از گالری در پایان هفته

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.