نوسانات بیت کوین به رکورد بالایی رسید


بر اساس آخرین گزارش شرکت تحقیقاتی و اطلاع رسانی ارزهای دیجیتال مساری، نوسانات بیت کوین (BTC) در سه ماهه سوم کاهش یافته است.

به گزارش ملیت به نقل از ایسنا، به نقل از کوین، بر اساس پلتفرم تحقیقاتی، ارز دیجیتال در این دوره با نوسانات کمتری مواجه شد زیرا ارز دیجیتال از پایین ترین سطح ژوئن بهبودی جزئی را تجربه کرد. در حالی که بیت کوین در ماه سپتامبر دوباره به زیر ۲۰۰۰۰ دلار سقوط کرد، بازگشت مجدد از ۱۷۶۰۰ دلار در ژوئن و آزمایش مجدد مقاومت کلیدی نزدیک به ۲۵۰۰۰ دلار در اواسط آگوست کلیدی بود.

Mesari’s Kuna Goel و Sami Kassab در مورد وضعیت بیت کوین در سه ماهه سوم ۲۰۲۲ گزارش می دهند و گزارش می دهند که نوسانات به تدریج در سه ماهه سوم کاهش یافته است و میانگین نوسانات ۳۰ روزه در ماه اوت ۶۰ درصد در مقایسه با بیش از ۸۰ درصد در ژوئن بوده است. .

تحلیلگران اضافه کردند که نوسانات پایین‌تر برای بزرگترین ارز دیجیتال جهان بر اساس ارزش بازار به این معنی است که بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال نقدینگی بسیار کمتری را در این دوره شاهد بود. به عنوان مثال، کل نقدینگی بلندمدت در ماه اوت به ۵ میلیارد دلار رسید که بیش از ۵۰ درصد کمتر از ۱۰.۸ میلیارد دلار در ژوئن بود.

کل نقدینگی کوتاه مدت در ماه گذشته به ۳.۵ میلیارد دلار در مقایسه با ۶.۶ میلیارد دلار در ژوئن کاهش یافت.

مساری خاطرنشان کرد که با افزایش قیمت کریپتو در طول سه ماهه، بیت کوین بیشتر شبیه یک سهام فناوری معامله می شود، زیرا Nasdaq 100 را دنبال می کند.

این نه تنها با افزایش بودجه فدرال طی سه ماه اتفاق افتاد، بلکه بازتاب بازگشتی به پایان سال ۲۰۲۱ بود. پیش از این، در دسترس بودن پول آسان با پذیرش نهادی به تقویت بازار صعودی کمک می کرد.

برای سه ماهه، میانگین همبستگی بین بیت کوین و نزدک ۱۰۰ ۰.۶ بود، زیرا تورم و افزایش نرخ ها غالب بود، و به طور شگفت انگیزی، طلای دیجیتال و طلای فیزیکی همبستگی بسیار کمتری داشتند. Kassab و Goel نوشتند که میانگین همبستگی سه ماهه بین این دو دارایی ۰.۲ بود.

به طور کلی، بیت کوین در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۲ در بحبوحه سقوط بازار نزولی که منجر به سقوط بیش از ۷۲ درصدی از رکورد در سال ۲۰۲۱ شد، اساساً دو موقعیت کلیدی خود (به عنوان محافظ تورم و ذخیره ارزش) را از دست داد.

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال جهانی در حال حاضر ۹۲۶.۸۵ میلیارد دلار است که ۰.۹۶ درصد نسبت به روز گذشته کاهش یافته است. در حال حاضر ۳۹.۰۸ درصد از کل بازار ارزهای دیجیتال متعلق به بیت کوین است که در یک روز ۰.۱۳ درصد افزایش یافته است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۵۳.۸۱ میلیارد دلار است که ۲.۳۹ درصد افزایش یافته است. حجم کل در امور مالی غیرمتمرکز در حال حاضر ۳.۵۸ میلیارد دلار است که ۶.۶۵ درصد از کل حجم بازار ارزهای دیجیتال ۲۴ ساعته است. حجم تمام استیبل کوین ها اکنون ۴۸.۶۸ میلیارد دلار است که ۹۰.۴۵ درصد از کل حجم بازار ارزهای دیجیتال ۲۴ ساعته است.

به‌روزرسانی قیمت ارزهای دیجیتال (تا ساعت ۰۷:۴۴ ET)

این دسته شامل تغییرات قیمت ۱۰ ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است.

۱ بیت کوین

قیمت: ۱۸۰۰۰ $۸۷۱.۴۳

تغییرات قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۲% کاهش

تغییرات قیمت در هفته گذشته: ۰.۸۶ درصد کاهش

۲- اتریوم

قیمت: ۱,۳۰۱.۶۳ دلار

تغییرات قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۲۹ درصد کاهش

تغییرات قیمت در هفته گذشته: ۱.۹۳ درصد کاهش

۳- کبک

قیمت: ۱.۰۰ دلار

تغییرات قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۰٪ افزایش

تغییرات قیمت در هفته گذشته: ۰.۰۰٪ افزایش

۴- ما ملکه

قیمت: ۱.۰۰ دلار

تغییرات قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۰٪ افزایش

تغییرات قیمت در هفته گذشته: ۰.۰۰٪ کاهش

۵- سکه بایننس

قیمت: ۲۷۲.۴۲ دلار

تغییرات قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۲۵ درصد کاهش

تغییرات قیمت در هفته گذشته: ۱.۲۶ درصد کاهش

۶- ریپل

قیمت: ۰.۴۸۲۸ دلار

تغییرات قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۱۴ درصد افزایش

تغییرات قیمت در هفته گذشته ۱.۱۴% کاهش یافت

۷- کاردانو

قیمت: ۰.۴۴۴۱ دلار

تغییرات قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۳ درصد افزایش

تغییرات قیمت در هفته گذشته: ۲.۶۶ درصد کاهش

۸-سولانا

قیمت: ۳۲.۴۲ دلار

تغییرات قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۱۰ درصد افزایش

تغییرات قیمت در هفته گذشته: ۳.۶۵ درصد کاهش

۹ – دوج کوین

قیمت: ۰.۰۶۱۴۶ دلار

تغییرات قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد افزایش

تغییرات قیمت در هفته گذشته: کاهش ۲.۹۲٪

۱۰- نقطه

قیمت: ۶.۳۱ دلار

تغییرات قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۰۵ درصد کاهش

تغییرات قیمت در هفته گذشته: ۰.۲۸ درصد کاهش

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.