نمایش پروین متوقف شد


حسین کیانی نویسنده و کارگردان تئاتر اعلام کرد:

نمایش پروین به نویسندگی و کارگردانی حسین کیانی متوقف شد.

استراتژی ۲۴»مسعود رفیعی طالقانی، مدیر رسانه و روابط عمومی نمایش پروین گزارش داد: این نمایش که قرار بود تا پایان تیرماه در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر به اجرای خود ادامه دهد، سرانجام به دلیل بیماری سه تن از بازیگران سینما به پایان رسید. یکی از عوامل پشت صحنه و کارگردان اثر به دلیل بیماری کرونا به اجرای خود پایان داد.

حسین کیانی به قول خودش آمد تا مصیبت ها، رنج ها و سختی های یک شاعر معاصر را با تجربه ای نو در نمایشنامه پردازی به صحنه بیاورد که شبیه بسیاری از مصائب و گرفتاری های هنرمندان عصر ماست.

لازم به ذکر است که نمایش پروین مورد تحسین بسیاری از اساتید تئاتر و کارشناسان هنری قرار گرفت. اساتیدی چون تاجبخش فنائیان، مجید سرسنگی، ایرج راد، محمد رحمانیان و… پس از دیدن این نمایش در صحبت های خود تاکید کردند که مدت هاست چنین کارگردانی را ندیده اند و به حسین کیانی حسادت می کنند که حسین کیانی پروین است. نمایش انجام شده

به گفته منتقدان و چهره های فرهنگی و هنری، نمایش پروین نشان داد که تئاتر همچنان زنده است و در کنار تماشاگر نفس می کشد.

اما به گفته حسین کیانی، زندگی نمایش ناتمام پروین به زندگی کوتاه پروین اعتصامی شبیه بود و نمایش پروین و شخصیت واقعی او با هم رقم خورد.

به گزارش روابط عمومی برنامه پروین، هنوز تصمیمی برای اجرای مجدد این اثر گرفته نشده است. گروه تئاتر ملی چریک به سرپرستی حسین کیانی از داود نامور مدیر عمارت نوفلوشاتو که مسئولیت تولید این اثر را بر عهده داشت و همچنین سایر کارگران تشکر می کند و به روزهای بهتر برای آینده تئاتر کشور امیدوار است.

لیست عوامل به شرح زیر است:

بازیگران: نرگس محمدی، امین زنگدانی، مهران رنجبر، مجید رحمتی، جواد یحیوی، جواد مولانیا، مریم ندایی، آتنا تندرو، سهیل ملکی، فربد غفاری و اکرم محمدی با حضور هوشنگ گوانلو.

آهنگساز، نوازنده پیانو و ویولن: فرشاد دهنوی

طراح دکور و دکور: رضا مهدی زاده

طراح صحنه و لباس: پریندخت عابدی نژاد

آرایشگر: ماریا حاجیها

طراح نور: رضا خزرایی

طراح ویدئو مپینگ: علی کاظمی

طراح گرافیک: مهدی دیوایی

طراح صدا: کارن کیانی

مستندسازی و تولید تیزر: معصومه کیانی، حامد باقری تنها

مدیران روابط عمومی و رسانه و مطبوعات: مسعود رفیعی طالقانی، عصاره کیانی

عکاس: اردلان آشناگر

دستیار کارگردان: فربد غفاری

منشی صحنه: علیرضا بابایی

کارگردان صحنه و لوازم جانبی: فرزاد هدایت نوری

دستیار صحنه: پوریا رحیمی

دستیار صحنه و لباس: مهتاب حاتمی

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.