میلیاردر شدن برای من مثل آب خوردن بود


در حال حاضر با توجه به شرایط اقتصادی کشور، کسب درآمد حتی اندک بسیار سخت شده است و کسب درآمد میلیاردی مانند یک رویا است، اما من با کمک محصول آب مقطر توانستم این آرزو را محقق کنم. مثل آب خوردن و پولدار شدن آسان است

آب مقطر خوراکی

یکی از محصولاتی که امروزه در بازار برای مقاصد مختلف خرید و فروش می شود، آب مقطر خوراکی که نمونه های ۵ لیتری آنها قیمت مناسب و تولید آنها ارزان است که علاوه بر مصارف غذایی و پزشکی مصارف صنعتی زیادی نیز دارد و می توان از این نوع آب برای ساخت و واکنش های شیمیایی مختلف استفاده کرد. .

علیرغم اینکه حدود ۷۰ درصد از سطح زمین را آب پوشانده است، تنها مقدار بسیار کمی از این آب می تواند مورد استفاده انسان قرار گیرد و این مقدار کم نیز خود انواع مختلفی دارد که به چند دسته تقسیم می شوند و نحوه تولید آنها می تواند باشد. تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند.

آب مقطر شفاف

از مصارف این آب علاوه بر آشامیدن می توان به تهیه مواد شیمیایی مانند آب مقطر شفاف برای رادیاتور و باتری خودرو، شیشه شوی خودرو، اتو، ماهی، چشمی و در صنعت پزشکی برای ساخت قطعات و لوازم جانبی پزشکی و در ساخت برخی داروها توسط کارخانه ها و شرکت های تولید کننده دارو و لوازم پزشکی استفاده می شود. .

اما برخلاف تصور رایج که آب مقطر را به دلیل تصفیه و بهداشتی بودن بهترین نوشیدنی می دانند، واقعیت چیز دیگری است زیرا در اثر فرآیند تقطیر، تمامی املاح و مواد معدنی موجود در آب معمولی تبخیر و از بین می روند و در نتیجه آب تصفیه شده خواص و مواد مورد نیاز بدن را که برای سلامتی انسان ضروری است از دست می دهد.

آب مقطر به صورت مرحله ای توسط تجهیزات مجهز و پیشرفته جوشانده می شود و ناخالصی های موجود در آن با این روش از آب جدا می شود.

آب مقطر

آب مقطر معمولاً عاری از ناخالصی است و به همین دلیل برای صنایع مختلف استفاده می شود. بنابراین، صادرکنندگان بیش از آب مقطرنمونه های با کیفیت در درجه اول برای صادرات استفاده می شود.

در فرآیند صادرات باید از دسته بندی های خاصی استفاده شود که در حین صادرات آسیبی نبینند. البته اصل مهم و اساسی در صادرات این محصول، داشتن مشتری است. همچنین باید بدانید که مشتری چقدر به این محصول نیاز دارد.

علاوه بر این باید تمامی اطلاعات این محصول را در اختیار مشتری قرار دهید تا دچار مشکل نشوید. شایان ذکر است شما می توانید با کیفیت ترین آب مقطر را به کشورهای همسایه خواهان این محصول صادر کنید.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.