مهاجمی در لیست مازاد استقلالی ها؟


مهاجمی در لیست مازاد استقلالی ها؟
رویداد۲۴ این احتمال وجود دارد که یکی از مهاجمان استقلال به دلیل ترافیک در خط حمله جدا شود.

یکی از اتفاقات ویژه استقلال برای لیگ برتر بیست و دوم، حضور مهاجمان متعدد در ترکیب این تیم است. اگرچه آبی ها در پایان فصل گذشته رودی جستد را از دست دادند، اما کوین یاماگا، ارسلان مطهری، آرمان رمضانی و امیرعلی صادقی در این تیم ماندند و سایر بازیکنان هجومی نیز به این تیم پیوستند.

سجاد شهبازاده، پیمان بابایی و کاوه رضایی سه مهاجم جدیدی بودند که به استقلال اضافه شدند تا شاهد خط حمله پربار و قدرتمندی در فصل آتی لیگ برتر در ترکیب آبی پوشان باشیم.

اگرچه حضور این تعداد مهاجم خوب و سرشناس در استقلال به کادرفنی امکان انتخاب تیم را آزاد می دهد اما می تواند باعث عصبانیت برخی بازیکنان نیز شود. در این شرایط گفته می شود در شرایط فعلی احتمال جدایی از یکی از مهاجمان استقلال وجود دارد.

این در حالی است که ریکاردو ساپینتو، سرمربی پرتغالی استقلال نمی خواهد هیچ یک از مهاجمان تیمش را زیاده روی کند و می گوید برای شروع لیگ به همه آنها نیاز دارد. با این حال گفته می شود برخی از بازیکنان مانند آرمان رمضانی و ارسلان مطهری تصمیم به جدایی گرفته اند زیرا ممکن است بازی های کمتری داشته باشند.

در این خصوص باشگاه استقلال هیچ واکنش رسمی و صریحی دریافت نکرده است اما شایعات حاکی از جدایی بازیکن هجومی از استقلال است.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.