منتظر رشد هیجان انگیز بیت کوین باشید


قیمت روز ارزهای دیجیتال

رویداد۲۴ اعلامیه فدرال رزرو بار دیگر تأثیر خود را بر بازارهای جهانی از جمله بیت کوین اعمال کرد و نوسانات بیت کوین پس از جلسه اخیر کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) دوباره افزایش یافت.

ارز دیجیتال اولیه در واکنش به اعلام فدرال رزرو آمریکا مبنی بر اینکه نرخ بهره را ۷۵ واحد پایه دیگر افزایش خواهد داد، ۲.۵ درصد افزایش یافت.

بیت کوین که در ساعت ۱۳:۳۰ EST فقط با ۲۱,۶۸۸ دلار معامله می شد، بلافاصله پس از اعلام افزایش نرخ، در ساعت ۱۴:۱۰ EST به ۲۲,۲۰۹ دلار رسید.

قیمت بیت کوین به دنبال چندین جلسه کمیته بازار باز فدرال در طول سال به سرعت در نوسان بوده است. گاهی اوقات نوسانات کوتاه مدت است و گاهی اوقات افزایش نرخ بهره اثرات بلندمدتی بر ارزهای دیجیتال و بازارهای سهام دارد.

بیت کوین در طول سال با سهام ارتباط نزدیکی داشته است (البته در ماه های اخیر کمی کمتر)، به ویژه در پاسخ به سیاست فدرال رزرو.

بخش قابل توجهی از بازار نگران این بودند که به دنبال افزایش نرخ بهره بانک کانادا در اوایل ماه جاری میلادی، یک افزایش ۱۰۰ واحدی قریب الوقوع باشد، اما همانطور که پاول در کنفرانس خبری کمیته بازار آزاد فدرال در ماه ژوئن گفت، اکثر آنها انتظار افزایش ۷۵ واحدی را داشتند. افزایش امتیاز .

فشار فدرال رزرو برای افزایش نرخ بهره، تورم داغی را که در تمام سال ایالات متحده را درگیر کرده بود، کاهش می دهد. گزارش شاخص مصرف کننده ژوئن به بالاترین میزان در ۴۰ سال گذشته یعنی ۹.۱ درصد رسید که بسیار بالاتر از هدف فدرال رزرو ۲ درصد بود.

با این حال، نگرانی هایی نیز وجود دارد که تلاش های فدرال رزرو می تواند اقتصاد را به سمت رکود سوق دهد. چندین شرکت بزرگ ارزهای دیجیتال پیش از این اخراج گسترده کارکنان خود را در ماه ژوئن اعلام کرده اند و دلیل آن را فشارهای اقتصاد کلان عنوان کرده اند.

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال جهانی در حال حاضر ۱.۰۵ تریلیون دلار است که ۷.۹۵ درصد نسبت به روز گذشته افزایش یافته است. در حال حاضر ۴۱.۵۷ درصد از کل بازار ارزهای دیجیتال متعلق به بیت کوین است که در یک روز ۰.۰۴ درصد کاهش یافته است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۸۵.۰۷ میلیارد دلار است که ۳۵.۱۷ درصد رشد داشته است. حجم کل در امور مالی غیرمتمرکز در حال حاضر ۷.۴۱ میلیارد دلار است که ۸.۷۲ درصد از کل حجم بازار ارزهای دیجیتال ۲۴ ساعته است. حجم تمام استیبل کوین ها اکنون ۸۰.۱۹ میلیارد دلار است که ۹۴.۲۶ درصد از کل حجم بازار ارزهای دیجیتال ۲۴ ساعته است.


بیشتر بخوانید: مضرترین و برترین ارزهای دیجیتال کدامند؟


این دسته شامل تغییرات قیمت ۱۰ ارز دیجیتال بزرگ بر اساس ارزش بازار تا ساعت ۰۷:۲۰ ET است.

۱ بیت کوین

قیمت: ۲۳ هزار و ۲۷۴.۳۰ دلار

تغییرات قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۲۰ درصد افزایش

تغییرات قیمت در هفته گذشته: ۶.۸۵ درصد افزایش

۲- اتریوم

قیمت: ۱۶۶۵.۸۳ دلار

تغییرات قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۳.۲۹ درصد افزایش

تغییرات قیمت در هفته گذشته: ۱۶.۱۲ درصد افزایش

۳- سکه بایننس

قیمت: ۲۷۳.۱۲ دلار

تغییرات قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۰۸ درصد افزایش

تغییرات قیمت در هفته گذشته: ۸.۲۹ درصد افزایش

۴- قرقاول

قیمت: ۱.۰۰ دلار

تغییرات قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۰٪ افزایش

تغییرات قیمت در هفته گذشته: ۰.۰۱ درصد افزایش

۵-سولانا

قیمت: ۴۰.۳۶ دلار

تغییرات قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۸۹ درصد افزایش

تغییرات قیمت در هفته گذشته: ۱۲.۳۷ درصد افزایش

۶- کاردانو

قیمت: ۰.۵۱۷۴ دلار

تغییرات قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۶۴ درصد افزایش

تغییرات قیمت در هفته گذشته: ۱۱.۴۱ درصد افزایش

۷- ریپل

قیمت: ۰.۳۶۰۹ دلار

تغییرات قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۳۸ درصد افزایش

تغییرات قیمت در هفته گذشته ۸.۰۴ درصد افزایش یافت

۸- نقطه پولکا

قیمت: ۷.۸۸ دلار

تغییرات قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۷۷ درصد افزایش

تغییرات قیمت در هفته گذشته: ۱۷.۷۷ درصد افزایش

۹ – ما ملکه

قیمت: ۱.۰۰ دلار

تغییرات قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۷ درصد افزایش

تغییرات قیمت در هفته گذشته: ۰.۰۴ درصد افزایش

۱۰- دوج کوین

قیمت: ۰.۰۶۷۲۶ دلار

تغییرات قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۸۷ درصد افزایش

تغییرات قیمت در هفته گذشته: ۸.۰۶ درصد افزایش

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.