ممنوعیت تردد در محور چالوس و بزرگراه تهران


مرکز مدیریت راه های کشور گفت: تردد وسایل نقلیه در محور چالوس و بزرگراه تهران – شمال (مسیر جنوب – شمال) تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

تهران – اختازبرتر – ۱۹ تیر ۱۴۰۱

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از مرکز مدیریت راه کشور، تردد وسایل نقلیه در محور چالوس جنوب به شمال تا اطلاع ثانوی ممنوع است و در مسیر شمال به جنوب مرزن آباد تا پل دزدبان به سختی کندوان به نسا و آدران به بیلقان. . تردد وسایل نقلیه در بزرگراه تهران – شمال در مسیر جنوب به شمال نیز تا اطلاع ثانوی ممنوع است و تردد در مسیر شمال به جنوب روان است.

بر اساس این گزارش، تردد در محور هراز در محدوده چلاو تی رای جنوب به شمال و محدوده مبارک آباد شمال به جنوب، محور فیروزکوه شمال به جنوب محدوده شهری دماوند، بزرگراه پردیس – تهران آزاد حدفاصل تونل شماره چهار و در حال انجام است. تونل شماره یک، محور بومهن قدیم به منطقه پلیس راه جاجرود تهران دارای ترافیک سنگین است و تردد در بزرگراه قزوین – رشت (رفت و برگشت) روان است.

محورهای شمالی نیز اختلال جوی ندارند. بر اساس آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها، تردد بزرگراه قزوین – کرج بین پایانه شهید کلانتری و پل فردیس و محور فشم – تهران حدفاصل حاجی‌آباد تا رودک سنگین انجام می‌شود. تردد در محورهای ریگان – ایرانشهر و محورهای تعطیل فصلی هشتگرد – طالقان و لاسم – ارجمند تا اطلاع ثانوی مسدود است.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.