مقاومت کادر سلامت در دوران کرونا با ایثار و روحیه جهادی/ زمان ارتقای نظام سلامت گیلان با اصلاح ساختاری فرا رسیده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وبدا)، جلسه هیئت مدیره دانشگاه علوم پزشکی گیلان صبح امروز با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، معاونین و مدیران پرسنلی و از طریق ارتباط تصویری برگزار شد. با مدیران شبکه بهداشت و درمان و مدیران بیمارستان ها.

معیارهای نظارت بر عملکرد واحدها شاخص های وزارتی است

دکتر ارسلان سالاری رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز در این نشست با تاکید بر اینکه اجرای دستورالعمل های وزارت بهداشت نباید به تعویق بیفتد، افزود: از این رو انتظار داریم گزارش شبکه های بهداشت و درمان و نمایندگان مجلس، جهت دار و قابل سنجش باشد.

فعال کردن کلینیک راهی برای بهبود تعادل مالی شماست

وی با بیان اینکه فعال سازی بیمارستان های دانشگاهی یکی از راهکارهای بالا بردن تعادل مالی در شهرها است، گفت: مردم تحویل می دهند.

نارضایتی مردم از کیفیت نامناسب تغذیه توسط پیمانکاران

وی در خصوص نارضایتی عمومی بیماران، پزشکان، پرستاران، دانشجویان و بی کیفیتی غذا در دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: در دانشگاه باید کمیت، کمیت و کیفیت غذا مورد ارزیابی و نظارت قرار گیرد.

مقاومت بهورزان در کرونا با ایثار و روحیه جهادی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به سایه شوم کرونا در استان طی دو سال گذشته و تشدید تلاش پزشکان و پرستاران گفت: پزشکان و پرستاران تنها با روحیه جهادی در میانه راه ایستادند. و از خود گذشتگی و از سلامت مردم دفاع کرد.

دکتر دکتر با توجه به ارائه بیش از صد هزار خدمت توسط پزشکان و پرستاران در دوران بحران کرونا. سالاری: در کنار این قشر پرتلاش و ایثارگر که شرکت کردند و تعدادی از این بستگان نیز به شهادت رسیدند، گروه هایی از بسیجیان، نیروها، ارتش، نیروی انتظامی، دانش آموزان و مددکاران در کنار کادر بهداشتی و درمانی ماندند و از هیچ زحمتی دریغ نکردند. .

اقدامات تحول آفرین، رضایت بخش و مردمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با سرعت بیشتری از سر گرفته شود

وی با اشاره به برخی اقدامات تحول آفرین، رضایت بخش و مردمی در دانشگاه علوم پزشکی گیلان در کنار مدیریت و درمان بیماری عروق کرونر گفت: و تسریع بیشتر از سر گرفته شود.

زمان آن فرا رسیده است که نظام سلامت گیلان با اصلاح ساختارهای آن بهبود یابد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تاکید بر لزوم حفظ وحدت رویه، کار جهادی هماهنگ و تلاش برای ارتقای کمی و کیفی نظام سلامت استان، افزود: پزشکان و پرستاران دچار بحران هستند و امروز کار جهادی نشان داده است که باید تلاش شود. با اصلاح ساختارها، توسعه زیرساخت ها و روبناها در بخش سلامت تسریع شود.
دکتر سالاری بر روحیه جهادی در همه امور تاکید کرد و گفت: همان عزم و اراده ای که در دوران کرونا در همه وجود داشت، این روحیه باید بدون شکست ادامه یابد.
وی با بیان اینکه سطح انتظارات دانشگاه علوم پزشکی گیلان بسیار فراتر از حد انتظار است، خاطرنشان کرد: اجرای خوب همه امور در دانشگاه و تلاش برای افزایش شاخص های سلامت اولویت ما در پاساکرونا است و با پیگیری همه این روند را ادامه خواهیم داد. جدیت و تلاش.” کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با گلایه از ناکارآمدی برخی زیرساخت‌های بهداشتی در استان گفت: متأسفانه برخی از کلینیک‌های تخصصی که ماه‌هاست راه‌اندازی شده‌اند به درستی مورد استفاده قرار نمی‌گیرند یا در وضعیت نیمه تعطیل هستند. این مراکز باید در کنار بیمارستان ها به مردم خدمت کنند.

برای خدا و خوشبختی مردان کار کنید
دکتر سالاری زمان مسئولیت را بسیار کوتاه ارزیابی کرد و بر لزوم انجام خدمات صرفاً برای رضای خدا و مردم تاکید کرد و افزود: فرصت را برای خدمت به مردم در نظام اسلامی مغتنم شمرده و هر چه دارید در این راه ببخشید. زیرا با این کار رضایت خداوند و انسان را خواهید داشت و پاداش زحمات خود را خواهید گرفت.

وی با اعلام تشکیل تیم های ارزیابی در سطح دانشگاه، گفت: بازدیدهای تجمعی از واحدهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی گیلان با هماهنگی بخش های مختلف دولتی و خصوصی انجام می شود تا خدمات ارائه شده به مردم ملموس، ملموس و رضایت بخش باشد.

هنگام توزیع مشاغل منصف باشید
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان همچنین با تاکید بر لزوم رعایت عادلانه در توزیع پرسنل خاطرنشان کرد: تمامی پرداخت های پزشکان سطح دانشگاه باید منطبق بر فعالیت ها، خدمات ارائه شده و معیارهای ارزیابی باشد.

دشمن در هر فرصتی منتظر انتقام است
حجت الاسلام والمسلمین علی اسماعیلی، رئیس دفتر مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز در این دیدار با بیان اینکه اعتقاد شیعه به منجی اختلاف دیدگاه است، اظهار داشت: آیا.
وی بر حسن انجام امور نظام سلامت تاکید کرد و افزود: به جای پیروی از امام زمان (عج) باید وظایف خود را به درستی انجام دهیم.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه با بیان اینکه دشمنان در هر فرصتی منتظر انتقام هستند، گفت: با توجه به مسئولیتی که در حکومت اسلامی داریم، تمام تمرکز ما باید بر این باشد که کارها به بهترین نحو انجام شود. و به مسئولیت های مردم احترام بگذاریم.»
حجت الاسلام اسماعیلی با اشاره به مدت کوتاه تصدی گفت: انجام وظیفه باید به گونه ای باشد که در هیچ سطحی در واگذاری مسئولیت از امام زمان (عج) شرم نداشته باشیم.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.