مشخصه های سیستم آب صفحه ای – آکادمی علوم و بازی های جسمی


این مورد را فهرست کنید

زمان تقریبی تحقیق: ۳ پروتکل

کاسه آب گیاه را شناخته شده به عنوان اندازه گیاه عمر شناخته شده به عنوان عالی ماده بی نظیر در طب استاندارد زبان چینی، اندونزیایی و آیورودا شناسایی شده است است. پزشکان پزشکی اعلام کردن می کنند کدام ممکن است این گیاه دارای امکانات آسانسور ذهن، معامله با مشکلات پوستی، و ارتقای سلامت کبد و کلیه است – و به نظر می رسد مانند است برخی اجتناب کرده اند تحقیق موافق هستند.

خواص و فواید گیاه فلاش واتر

بالقوه است به افزایش کار کردن شناختی کمک تنبل

عالی تحقیق کودک در سال ۲۰۱۶عواقب قابل اعتقاد عصاره این گیاه و اسید فولیک در افزایش کار کردن شناختی پس اجتناب کرده اند سکته مغزی را ارزیابی کرد. این تحقیق کودک تأثیر آن را بر سه گروه اجتناب کرده اند نمایندگی کنندگان تعیین مقدار کرد: یکی اجتناب کرده اند آنها ۱۰۰۰ منیزیم آب گیاه در روز، یکی تولید دیگری ۷۵۰ منیزیم آب گیاه در روز و عالی عدد تولید دیگری ۳ آنها روزانه میلی خوب و دنج اسید فولیک خوردن می کردند.

اگرچه این گیاه و اسید فولیک به ۱ ابعاد برای افزایش محبوبیت عمومی مفید بودند، آب بشقاب در افزایش حافظه عملی تر بود.

. بالقوه است به معامله با بیماری آلزایمر کمک تنبل

شیره قابلیت آسانسور حافظه و کار کردن عصبی را دارد کدام ممکن است پتانسیل معامله با بیماری را دارد آلزایمر می دهد. به معنای واقعی کلمه هستند عالی تحقیق در سال ۲۰۱۲ در موش‌ها، عصاره مریم گلی تأثیر مثبتی بر مشکلات رفتاری موش‌های تحت تأثیر آلزایمر دارد.

بالقوه است به کاهش اضطراب و استرس کمک تنبل

محققان در یک واحد تحقیق حیوانی در سال ۲۰۱۶ آنها دریافتند کدام ممکن است این گیاه به مدت تمدید شده به بشقاب های موش های نر آب می دهد ۷۲ ساعت ها کم خوابی، تأثیر ضد اضطرابی دارد. کم خوابیدی ممکن است باعث اضطراب، آسیب اکسیداتیو و تحریک عصبی شود.

موش هایی کدام ممکن است به مدت ۵ روز متوالی همراه خود آب بشقاب خورده شدن شدند، رفتارهای اضطراب قابل مقایسه با کمتری را در گذشته اجتناب کرده اند محرومیت اجتناب کرده اند خواب نماد دادند. آنها علاوه بر این ورزش حرکتی افزایش یافته و آسیب اکسیداتیو کمتری را تخصص کردند.

بالقوه است شناخته شده به عنوان عالی ضد مالیخولیا حرکت تنبل

مروری بر عالی تأمین اصلی ۲۰۱۶ این نتایج به همان اندازه حدی توسط تحقیق روی پشتیبانی تبدیل می شود ۳۳ شخص دارای اختلال اضطراب محاصره است. اجتناب کرده اند نمایندگی کنندگان پرسیده شد ۶۰ روز در مقابل داروهای ضد مالیخولیا شخصی گیاه باید آب بشقاب خوردن تنبل. ممکن است کاهش استرسo ترس و مالیخولیا شخصی گزارش داد.

تحقیق عکس کدام ممکن است {در این} تحقیق مورد بحث قرار گرفت، تأثیر آب بشقاب بر روی موش‌های تحت تأثیر مالیخولیا مزمن را تعیین مقدار کرد. این داروی طبیعی بر برخی اجتناب کرده اند قطعات مالیخولیا رفتاری قابل مقایسه با وزن هیکل، دمای هیکل و ضربان مرکز تأثیر خوش بینانه داشت.

ممکن است ورود به خون را افزایش بخشد و تورم را کاهش دهد

تحقیقات {انجام شده} در سال ۲۰۰۱ نماد داد کدام ممکن است آب صفحه ممکن است باعث مشکلات احتباس مایعات شود، تورم مچ پاo و جریان خون پروازهای بیش اجتناب کرده اند سه ساعت را کاهش دهید.

نمایندگی کنندگان تحت تأثیر بیماری وریدهای سطحی خفیف به همان اندازه متوسط رگهای واریسی اجتناب کرده اند آنها درخواست شده است شد دو روز قبل از این اجتناب کرده اند پرواز، روز پرواز و روز بعد اجتناب کرده اند پرواز، آب بشقاب خوردن کنند.

بالقوه است به کاهش بی خوابی کمک تنبل

همراه خود ملاحظه به قابلیت درک شده برای معامله با اضطراب، استرس و مالیخولیا، گیاه آب ظرفشویی ممکن است شناخته شده به عنوان مثال معامله با بی خوابی آنچه کدام ممکن است گاهی همراه خود این شرایط در کنار است نیز ممکن است برای استفاده. برخی این داروی طبیعی را متفاوت ایمن برای داروهای تجویز شده برای معامله با بی خوابی و سایر مشکلات خواب می دانند.

مسائل جانبی و خطرات بالقوه سیستم آب صفحه ای

پوشش گیاهی آبزی طبیعی معمولاً به خوبی تحمل می شوند. در برخی اسبابک ها بالقوه است عوارض رخ دهد ناراحتی شکم و سرگیجه شاید. همراه خود دوز کم آغاز کنید و به طور پیوسته دوز درست را افزایش دهید به همان اندازه خطر مسائل جانبی کاهش یابد.

ساده باید دو به همان اندازه شش هفته هر بار آب گیاه را بنوشید. در گذشته اجتناب کرده اند آغاز مجدد خوردن حتما دو هفته آرامش کنید.

هنگامی کدام ممکن است آب شستشو گاهی به صورت موضعی استفاده تبدیل می شود، ممکن است باعث تحریک منافذ و پوست شود. در همه زمان ها باید در گذشته اجتناب کرده اند شکسته نشده این سیستم درست، عالی پچ آزمایشی را اجرا کنید. پوشش گیاهی دارویی اجتناب کرده اند FDA آنها نظارت نمی شوند و گیاه آبزی ورق دارای سطوح آسیب رسان فلزات با کیفیت صنعتی {به دلیل} انبساط در گرد و غبار آلوده است. محصولات را اجتناب کرده اند دارایی ها اصلی خریداری کنید.

اگر یکی اجتناب کرده اند اسبابک ها زیر هستید، اجتناب کرده اند سیستم شستشوی آب استفاده نکنید:

تو باردار هستی

آنها در جاری شیردهی هستند

خواه یا نه هپاتیت هر دو سایر بیماری های کبدی دارید؟

خواه یا نه در دو هفته بلند مدت عالی حرکت جراحی این سیستم ریزی شده دارید؟

ممکن است زیر ۱۸ سال سن دارید

سابقه بیشتر سرطان ها منافذ و پوست دارید

در گذشته اجتناب کرده اند خوردن همراه خود دکتر شخصی صحبت کنید اگر:

بیماری کبد ممکن است دارید

ممکن است دیابت دارید

کلسترول ممکن است بالا دارید

داروهایی قابل مقایسه با فرو نشاندن برای خواب هر دو اضطراب خوردن کنید

ممکن است داروی ادرارآور خوردن می کنید

چکیده

اگرچه گیاه ساکولنت به طور گسترده مورد استفاده قرار گیرد بی خطر اندیشه در مورد تبدیل می شود، باقی مانده است هم باید در گذشته اجتناب کرده اند استفاده همراه خود دکتر شخصی مراجعه به کنید.

این داروی طبیعی متفاوت این سیستم درمانی تایید شده توسط دکتر نیست و در برخی اسبابک ها بالقوه است مسائل جانبی تحمیل تنبل. عالی دوز خوراکی هر دو موضعی را همراه خود تایید دکتر در این سیستم روزانه شخصی قرار دهید. بالقوه است بتوانید همراه خود آغاز همراه خود مقدار کم و افزایش تدریجی دوز در کل زمان اجتناب کرده اند مسائل جانبی خفیف جلوگیری کنید.

در صورت تفسیر هر گونه مسائل جانبی عجیب و غریب هر دو تمدید شده مدت، خوردن آن را برداشتن کرده و همراه خود دکتر شخصی تصمیم بگیرید.

این موقعیت یابی عالی خبرخوان خودکار است کدام ممکن است مطالب مختلفی را بازنشر می تنبل. در صورتی کدام ممکن است محتوای ممکن است با بیرون اشاره کردن تأمین چاپ شده شده است لطفاً اطلاع دهید به همان اندازه لینک اضافه شود.