مردم از آشوبگران جدا شدند


معاون سیاسی استانداری خوزستان گفت: عوامل ضد انقلاب و اغتشاشگرانی که در این اغتشاش جدید جرأت حمله به مقدسات اسلامی را داشتند، تنها به فکر ایجاد هرج و مرج و ناامنی بودند، اما مردم از اغتشاشگران جدا شدند.


مردم از آشوبگران جدا شدند

عبدالرضا سیفی نماینده سیاسی مجلس استانداری خوزستانوی امروز در جلسه شورای اطلاع رسانی استان با محوریت اغتشاشات و نحوه اطلاع رسانی در مواقع بحرانی در سالن اداری معاونت سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان اعلام کرد: اغتشاشگران و اغتشاشگران مرتبط با اغتشاش گران. تکبرجهانی و دشمنان این مرز و بوم نیز در حال برنامه ریزی برای فعالیت های مخرب و فتنه گرانه در خوزستان بودند که بصیرت و هوشیاری مردم خوزستان از فرصت این دشمن استفاده کرد و اجازه پاسخگویی به خواسته های اعتراضات مردمی را به دشمن نداد. .

وی در عین حال از مردم مومن و بصیر خوزستان خواست تا نسبت به تحرکات احتمالی هوشیار باشند و افزودند: دشمنان و عوامل گروه هایی که ماهیت آنها بر همگان روشن است نمی توانند این استان را در بلاتکلیفی و هرج و مرج فرو ببرند. به ترتیب.”

معاون سیاسی استانداری خوزستان اعلام کرد که دشمنان آمریکا در راس آنها قرار دارند. انگلستان و اسرائیلاز مدت ها قبل برنامه ای برای ایجاد اغتشاش و آشوب از طریق عوامل آموزش دیده خود داشتند و فقط منتظر جرقه ای بودند تا نقشه خود را اجرا کنند و ایران اسلامی را به بلاتکلیفی و هرج و مرج بکشانند، گفت: عوامل ضد انقلاب و آشوبگران که هستند. درگیر این شورش شدند روزی که جرأت کردند به مساجد و قرآن کریم و اماکن مقدس اسلامی حمله کنند و فقط به فکر ایجاد هرج و مرج و ناامنی و آسیب رساندن به اموال عمومی و خصوصی مردم بودند، اما مردم از مسایل و مساجد جدا شدند. اختلال

وی با اشاره به دشمنی دیرینه نظام استکباری با جمهوری اسلامی ایران و توطئه های مختلف برای براندازی نظام که برخاسته از اراده مردم است، ادامه داد: استکبار جهانی حتی از حادثه متروپل آبادان سوء استفاده می کند و مردم را تحریک می کند. این در مورد نارضایتی و هرج و مرج، دشمن به طور مستمر و منظم برای ایجاد بلاتکلیفی و هرج و مرج برنامه ریزی و هزینه می کند، اما نمی تواند مردم را نجات دهد. نظام اسلامی قطع کردن

سیفی با اشاره به مانور نظام اسلامی در سراسر کشور از جمله استان خوزستان و تجمع گسترده «امت رسول الله» که پاسخ قاطع به استکبار جهانی و عوامل ایثارگر آن را داد، تصریح کرد: مردم به اعتراض آمدند و اظهار نظر کردند. مطالبات مشروع از آتش افروزان و ضدانقلاب جدا بوده و هست و هرگز از ناامنی حمایت نخواهد کرد.

وی با ابراز تأسف از درگذشت مرحومه مهسا امینی، این حادثه را عامل ایجاد اغتشاشات و تعرض به اماکن و اموال عمومی توسط عوامل استکبار جهانی دانست و گفت: تعدادی از نیروهای امنیتی در موارد ناگوار اخیر به ناحق به شهادت رسیده اند. بسیاری دیگر مجروح یا مجروح شدند.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان گفت: اعتراض و مطالبه گری مقوله ای متفاوت با اغتشاش، تخریب و حمله به نیروی انتظامی است، در اغتشاش اخیر دشمن از همه ابزارهای رسانه ای و مجازی برای ایجاد بحران و هرج و مرج استفاده کرد، اما آنها را به راه انداخت. به اهداف خود نرسیدند. مزخرف خودش نمیاد

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.