مراسم یادبود کوبی بیت توسط آیت الله سید مجتبی رودباری برگزار شد + تصاویر


مراسم لوح تقدیر در منزل آیت الله سید مجتبی رودباری با سخنرانی حجت الاسلام سید صالح رودباری فرزند مرحوم آیت الله رودباری و با حضور شخصیت های شهرستانی و استانی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از شبستان، مراسم یادبود با سخنرانی حجت الاسلام سید صالح رودباری فرزند مرحوم آیت الله رودباری و با حضور در منزل آیت الله سید مجتبی رودباری برگزار شد. از چهره های شهرستانی و استانی .

حجت الاسلام سید صالح رودباری در این مراسم با تاکید بر یاد و نام شهدا، تصریح کرد: حضور نازنین پیامبر اکرم (ص) در روز غدیر خم مختص غدیر و جانشینی امیرالمومنین نبود. مؤمنان علی (ع) بارها مطرح شده است.

فرزند آیت الله رودباری با بیان اینکه پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله در روز غدیر خم به اختلاف خود با مردم در بحث ولایت امیرالمؤمنین علی علیه السلام خاتمه داد، یادآور شد: پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) سلام الله علیه) در خطبه غدیر فرمودند که روز غدیر تا روز قیامت حفظ شود. بنابراین هر قدمی که برای ارتقای خود و در راه خدا برمی داریم، بدون شک در مسیر غدیر است.

وی ضمن تاکید بر تحکیم ارتباط با اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام خاطرنشان کرد: جامعه را باید به این مسیر هدایت کرد.

شهرداری منطقه رشت با تصویب کارگروه فرهنگی بافت مرکزی، برای هویت بخشیدن به شهر و پاسداشت منزلت سالمندان، اقدام به نصب پلاک های یادبود در منازل سالمندان کرده است.

بر اساس بیانات شهرداران دو منطقه رشت، منازل آیت‌الله رودباری، آیت‌الله احسانبخش، آیت‌الله ضیابری، منازل جمعی از علمای حسینی(ع) و جمعی از خانواده‌های معظم شهدا با لوح‌های یادبود تزیین می‌شود. همزمان با عید غدیر خم

شکاف
این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.