مدیر ۱۰۰ سکه رشوه داد


دادستان مرکز گلستان با تشریح اینکه شب گذشته یکی از مدیران شهرستان گرگان به اتهام دریافت رشوه دستگیر شد، افزود: این فرد که از مدیران شهرستان گرگان است در هنگام گرفتن رشوه در منزل خود دستگیر شد. و در حال حاضر در بازداشت است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، دادستان مرکز گلستان از دستگیری یکی از مدیران شهرستان گرگان در حین دریافت سکه طلا به عنوان رشوه خبر داد.

محمود اسپانلو امروز در گفت و گو با خبرنگاران و رسانه ها با بیان اینکه مبارزه جدی با فساد در دستور کار قوه قضاییه و همه نهادهای نظارتی است، گفت: ما برای حفظ حقوق مردم و مبارزه با فساد به صورت شبانه روزی تلاش خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه شب گذشته یکی از مدیران شهری گرگان به اتهام گرفتن رشوه دستگیر شد، افزود: این فرد که از مدیران شهری گرگان است در حین گرفتن رشوه در منزل خود دستگیر شد و هم اکنون در بازداشت به سر می برد.

دادستان اسپانلو افزود: این مدیر قرار بود در ازای دریافت ۱۰۰ سکه طلا مشکل پرونده ای را که در اداره حقوقی این موسسه دچار مشکل شده بود، حل کند.

وی تصریح کرد: این مقام مسئول شب گذشته با دریافت ۲۷ سکه طلا در بدو ورود سربازان گمنام امام زمان عج دستگیر شد.

شکاف
این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.