مدارس این شهرها در روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده تعطیل بود


به گزارش خبر جدید، در بیانیه فرمانداری شهرستان ویژه زابل آمده است: به دلیل شیوع آنفلوآنزا کلیه مدارس آموزشی شهرهای زابل، زهک، هیرمند، نیروز و هامون در روزهای شنبه و یکشنبه تعطیل اعلام شد.

این اطلاعیه می افزاید: بر اساس تصمیمات تمامی فرمانداران منطقه سیستان و بر اساس نظریه دانشگاه علوم پزشکی زابل، نحوه تدریس به دانشجویان کلیه مقاطع تحصیلی در دو نوبت صبح و عصر انجام می شود. ، شنبه و یکشنبه ۱۸ و ۸ آبان ماه به صورت حضوری و در قالب برنامه شاد.

در قسمت آخر این اطلاعیه آمده است: ادامه مراحل آموزشی متعاقباً از طریق رسانه ها اعلام خواهد شد.

به گفته مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان؛ به طور کلی در سیستان و بلوچستان شاهد افزایش موارد بیماری های تنفسی هستیم، بنابراین شرایط به گونه ای است که باید دستورالعمل های بهداشتی و آداب تنفسی را رعایت کنیم.

محمدهادی عباسی توضیح داد: در ابتدای فصل سرما به دلایل زیادی شاهد افزایش آمار بیماری های تنفسی در سیستان و بلوچستان هستیم.

وی خاطرنشان کرد: شرایط محیطی مساعد برای رشد و شیوع بیماری های عفونی و تنفسی، خنک شدن هوا و تعطیلی محل زندگی در محل کار و منزل به ویژه مراکز آموزشی از مهم ترین عوامل شیوع بیماری است. بیماری های تنفسی در فصل سرد

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با اشاره به شیوع آنفلوآنزا در سیستان و بلوچستان افزود: بر اساس مشاهدات و گزارش هایی که از سطح استان دریافت کرده ایم، در زمان مقرر شاهد افزایش مراجعات از سایر استان ها هستیم. مراکز درمانی آنفولانزا

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.