محاسبه و طراحی بوستر پمپ آتش نشانی


محاسبه و طراحی بوستر پمپ آتش نشانی باید بر اساس مقدار آب مورد نیاز و فشار آن باشد تا بتواند حداکثر آب اطفای مورد نیاز را تامین کند. گروه پمپ نوید که دارای متخصصین و متخصصین در این زمینه می باشد شما را در انتخاب این محصول بر اساس استانداردهای جهانی یاری می نماید.

اکثر ساختمان ها و پروژه های بزرگ و کوچک مسکونی، اداری، تجاری و … که بالاتر از ۴ یا ۵ طبقه طراحی شده اند نیاز دارند. پمپ تقویتیپمپ اسپادان با توجه به واقعیات ساختمان ها نوید تامین آب شرب و اطفای حریق را می دهد. به همین دلیل شرکت های سازنده این محصول پمپ های آبرسانی را با ارائه کاتالوگ های مختلف بر اساس استانداردهای جهانی بر اساس محاسبات هدها و شتاب دهنده های جریان دسته بندی می کنند تا مشتریان و خریداران بتوانند مناسب ترین نوع را خریداری کنند.

تقویت کننده پمپ آتش نشانی چیست؟

تقویت کننده پمپ آتش نشانی

بوستر پمپ آبرسانی با اتصال چند موتور پمپ در کنار هم به صورت موازی شکل می گیرد که این پمپ ها به دلیل متغیر بودن میزان آب مصرفی از الگوی طراحی خاصی برخوردار نیستند. زیرا برای آنها محاسبات دقیق ضروری است. امروزه با بلندمرتبه سازی و ارتفاع پروژه ها توجه به نکات ایمنی ضروری و ضروری است. یکی از مهمترین مولفه های ایمنی در ساختمان ها استفاده از سیستم های اعلام و اطفاء حریق می باشد.

تقویت کننده پمپ آتش نشانی پمپ اسپادان ابزاری ضروری در سیستم شهرسازی مدرن است که در سیستم اطفای حریق مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول پرفشار در مدار آبرسانی نصب می شود و آب مورد نیاز شبکه اطفای حریق را تامین می کند و برای جلوگیری از مسدود شدن پمپ ها به دلیل راندمان پایین این محصول از مدار کنترل برای راه اندازی منظم پمپ استفاده می کنند. ، در عرض ۱۵ روز از این مشکل جلوگیری کنید.

محاسبه و طراحی بوستر پمپ آتش نشانی چگونه است؟

طبق استانداردهای جهانی هر بوستر پمپ نوید اسپادان باید بتواند تمامی دبی های مورد نیاز ساختمان ها را تامین کند و محاسبه طراحی این محصول تضمین کننده رعایت تمامی قوانین لازم برای نصب این محصولات می باشد. این محصول یکی از مهمترین بخش های سیستم های اطفای آب در ساختمان های مختلفی است که عملکرد صحیح این محصول به عوامل زیادی بستگی دارد. یکی از مهمترین عوامل طراحی این محصول، محاسبه فشار، ساخت پمپ، سرویس و نگهداری و کنترل می باشد.

هر قسمت از این محصول معنای خاصی دارد اما محاسبه و طراحی این محصول یکی از مهم ترین قسمت ها محسوب می شود که باید میزان آب مورد نیاز و فشار آن را تنظیم کرد.محاسبه دقیق این محصول اطفای حریق بر اساس آن است. بر روی دو عامل بسیار مهم: تخلیه و هد پمپ انجام می شود که در ادامه بیشتر به آنها خواهیم پرداخت:

حداکثر مصرف دبی یا جریان

دبی پمپ به مقدار حجم مایع در یک بازه زمانی معین گفته می شود که در کشور ما بر اساس واحد گالن در دقیقه محاسبه می شود. برای محاسبه دبی پمپ آتش نشانی با توجه به نوع کاربری سازه، ارتفاع و مساحت زیربنا، حداکثر فشار یا هد، برای محاسبه هد یا حداکثر فشار مواردی مانند ارتفاع عمودی، دهانه این محصول تا دورترین شیر، محاسبه طول پرفشار و دورترین مسیر آب، ارتفاع فاصله عمودی از دهانه مخزن آب تا قسمت مکش و برخی موارد دیگر مهم می شود. .

پس از محاسبه دقیق این اعداد، باید همه آنها را جمع کرد تا در نهایت عدد هد پمپ به دست آید. برای محاسبه دقیق این محصول، نیاز به نیروهای متخصص و متخصص و آشنا به تمامی نکات مهم فرمول ها و استانداردها می باشد. در مجموعه پمپ نوید از دسترسی آسان به این کارشناسان و متخصصان بهره ببرید.

انواع پمپ های مورد نیاز هنگام ساخت بوستر پمپ آتش نشانی

پمپ تقویتی

بوستر پمپ آتش نشانی نوید، پمپ اسپادان با اتصال چند موتور الکتریکی به صورت موازی شکل می گیرد و نمونه های مختلف پمپ برای انجام کار مناسب است استفاده صحیح و معقول از هر یک از این محصولات به خصوص زمانی که شهری نتواند فشار مورد نیاز را تامین کند بالاترین نقاط ساختمان، در نتیجه آسیب به لوله ها در این قسمت انواع پمپ هایی که معمولا استفاده می شود ساخت یک تقویت کننده پمپ ما آتش نشانی انجام می دهیم:

پمپ جابجایی مثبت

این نوع بوستر پمپ با کمک نیروی مثبت فشار مورد نیاز را ایجاد می کند و پمپ های پیستونی از این گروه هستند.

پمپ های تقویت کننده حرکت

پمپ های تقویت کننده فشار که اصطلاحاً پمپ های گریز از مرکز نامیده می شوند، از طریق پروانه پمپ نصب شده برای این منظور، انرژی جنبشی تولید می کنند. مهم ترین قسمت های پمپ های حرکتی شامل محفظه پروانه، موتور الکتریکی، کلاچ و لوله مکش می باشد.

تقویت کننده پمپ کف

تیزر تبلیغاتی در اصفهان

بوستر پمپ های زمینی نه تنها برای افزایش فشار آب در آتش نشانی ها استفاده می شود، بلکه از این نوع پمپ ها برای تهویه مطبوع نیز استفاده می شود. این مدل بوستر پمپ از طریق یک شاسی چدنی به زمین متصل می شود.

تقویت کننده جوکی برای پمپ آتش نشانی

این پمپ ها که به عنوان پمپ های پیشرو در بازار شناخته می شوند، دبی بسیار کمی دارند و هدف آنها مانند سایر پمپ های تقویت کننده است. این بر وضوح منحنی قدرت آن تأثیر می گذارد.

خرید بوستر پمپ نوید پمپ اسپادان با طراحی دقیق

محاسبه و تم تقویت کننده پمپ آتش نشانی در مجموعه نوید پمپ توسط پرسنل مجرب و آموزش دیده انجام می شود. در حین طراحی و ساخت این محصول کلیه معیارهای لازم مانند تابلو برق این محصول معرف ضوابط طراحی می باشد.در هنگام تهیه این محصول در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و محاسبه دقیق ظرفیت و فشار مورد نیاز پمپ ها از پروژه خود می توانید با کارشناسان موضوع تماس بگیرید و در مورد آن سوال کنید از مجموعه کمک بگیرید و اطلاعات کافی و جامع را دریافت کنید. در واقع محاسبه این محصول بر اساس طراحی آن بوده و قبل از آن نقشه های موجود پروژه را بررسی می کنند. ارائه بوستر پمپ مورد تایید آتش نشانی جهت خرید بوستر پمپ نوید پمپ اسپادان و پمپ آب خانگی به سایت مراجعه کنید دیدن.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.