ما در هر تخفیف ای همراه خود ایران الزامات قانونی را رعایت خواهیم کرد


سخنگوی کاخ سفید در یک واحد کنوانسیون خبری دانستن درباره مذاکرات در وین همراه خود ملاحظه به فینال تحولات به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید در یک واحد نشست خبری هفتگی در {پاسخ به} این پرس و جو کدام ممکن است جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا اخیراً پس اجتناب کرده اند حمله روسیه به اوکراین به دیدار ولادیمیر پوتین رئیس‌جمهور روسیه گذشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید رئیس‌جمهور روسیه را “جنایتکار جنگی” خوانده است. امتحان شده برای مکان یابی سلاح هسته ای در روسیه. را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسیه یکی اجتناب کرده اند اعضای گروه ۱+۵ است، به همین دلیل امتحان شده برای بدست آوردن به هماهنگی به نفع مزیت سراسری است.

ساکی در {پاسخ به} این پرس و جو کدام ممکن است خواه یا نه آمریکا اجتناب کرده اند بدست آوردن به دیپلماسی حمایت اجتناب کرده اند ایران برای جلوگیری اجتناب کرده اند بدست آوردن به دیپلماسی خودداری می تنبل، پاسخ داد: ممکن است در نظر گرفته شده می کنم دیدگاه رئیس جمهور را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکی اجتناب کرده اند شرکای ۱+۵ هر دو اتحادیه اروپا ها هر دو دیگران اینجا است کدام ممکن است خواهیم شد راه حلی پیدا کنیم. بدست آوردن به تسلیحات هسته‌ای هر دو نزدیک کردن به سلاح هسته‌ای – علیرغم امتحان شده‌های دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا برای خروج ما اجتناب کرده اند هماهنگی – برای ایمنی سراسری را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهانی ما خوشایند {خواهد بود}.

بایدن در {پاسخ به} این پرس و جو کدام ممکن است خواه یا نه پس اجتناب کرده اند مذاکرات وین همراه خود بریم در سال ۲۰۱۵ اختلافاتی در بریم وجود می تواند داشته باشد هر دو خیر، بایدن اظهار داشت کدام ممکن است نباید {در این} مورد همراه خود کنگره مراجعه به تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید جستجو در تایید را انتخاب کنید و انتخاب کنید تایید آن باشد: “اگر به هماهنگی برسیم، “همراه خود دقت انجام می دهیم. بازرسی موارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید چگونگی بازگشت آمریکا به شورای ایمنی گروه ملل متحد، الزامات قانونی اجتناب کرده اند جمله الزامات قانونی را تصمیم گیری می تنبل. آنها در جاری بازرسی هماهنگی هسته ای ایران هستند. را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما شرایط را برآورده می کنیم[قانونی] مورد بازرسی قرار گیرد. به همین دلیل ما قطعاً به آن است پایبند خواهیم بود.

سخنگوی کاخ سفید شکسته نشده داد: ما اعضای کنگره را دائماً در جریان تحولات جدید قرار می دهیم. مرتب به آنها {اطلاع رسانی} می کردیم.

ساکی در {پاسخ به} این پرس و جو کدام ممکن است خواه یا نه مقامات آمریکا سپاه پاسداران را مجاز برای بردن اجتناب کرده اند فهرست تروریسم می‌داند هر دو خیر، اظهار داشت کدام ممکن است هیچ توافقی حاصل نشده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید چه روزی هماهنگی ممکن است. محتوای آنها مورد بحث قرار خواهد گرفت.

وی همراه خود ردیابی به اینکه چگونه بایدن معتقد است پس اجتناب کرده اند راه اندازی شد ولادیمیر پوتین شناخته شده به عنوان خوب چهره جهانی، به ولادیمیر پوتین در حضور در هماهنگی در مذاکرات {کمک می کند}، اظهار داشت: روسیه نگاه به گذشته این سیستم ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید نفوذی داشته است. اما ممکن است در نظر گرفته شده می کنم آنچه همه ما می دانیم اینجا است [دست‌یابی ایران به یک سلاح هسته‌ای] به نفع آنها[روسیه] که ممکن نیست. را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما به مسیر دیپلماتیک شکسته نشده خواهیم داد.

به گزارش ایسنا، اظهارات سخنگوی کاخ سفید دانستن درباره وجود نیازها نیروی دریایی در این سیستم هسته ای ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید جلوگیری اجتناب کرده اند بدست آوردن ایران به سلاح هسته ای به نفع مزیت سراسری آمریکاست در حالی کدام ممکن است افسران ایرانی همواره بر ساخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید استفاده اجتناب کرده اند سلاح هسته ای تاکید کرده اند. تسلیحات سلاح دکترین دفاعی ایران جایی ندارد.

این موقعیت یابی خوب خبرخوان خودکار است کدام ممکن است مطالب مختلفی را بازنشر می تنبل. در صورتی کدام ممکن است محتوای شما با بیرون اشاره کردن تأمین چاپ شده شده است لطفاً اطلاع دهید به همان اندازه لینک اضافه شود.