لورا کورن قبل از انتخابات از نامه نویسان با مالیات مالیات دهندگان استفاده می کند


همانطور که من می گویم عمل کنید نه مانند من.

لورا کران ، مدیر اجرایی شهرستان ناسائو ، که برای رای گیری مجدد در حال رای گیری است ، مالیات دهندگان را با نام خود و ایمیل های تأمین شده توسط دولت که از سایت های اخذ رأی اولیه تبلیغ می کنند می فرستد تا پس از امضای لایحه در اوایل ماه جاری ، این عمل را نزدیک تر کنند. انتخابات.

قرآن ، دموکرات ، لایحه ای را در 4 اکتبر امضا کرد که از ارسال نامه نویسان شهرستان در 45 روز پس از انتخابات بعدی جلوگیری می کرد ، اما هفته گذشته برگه ای با علامت V شکل با علامت “رای” ارسال کرد. اینچ از نام او

“جدیدترین فرستنده لورا کرن با بودجه مالیات دهندگان به مردم دستور می دهد با هزینه مالیات دهندگان به او رای دهند. بروس بلکمن ، یکی از مخالفان جمهوری خواهان قرآن گفت: این به وضوح سیاسی است و احتمالاً غیراخلاقی است.

او خواستار بازپرداخت فوری مبارزات انتخاباتی وی توسط شهرستان است – قیمت میلر تقریباً 000 ، 000 ، 000 000 و بدون در نظر گرفتن وابستگی حزبی به 350،000 خانواده خواهد رسید.

انتخابات هیئت مدیره شهرستان دو حزبی این پتانسیل را دارد که قبل از انتخابات 4 نوامبر اطلاعاتی را در مورد محل های اولیه رای گیری ارسال کند.

“آخرین رای گیری اولیه لورا کوران یک کمپین واضح و پر از مالیات دهندگان است. ریچارد نیکولو ، سرپرست قوه مقننه شهرستان ناسائو ، گفت که این به وضوح یک فرار سیاسی و مالیاتی است.

بروس بلکمن ، یکی از اعضای شورای همپستد ، از قرآن خواسته است تا منطقه نسائو را جبران کند.

اکثریت جمهوری خواهان ناسا خواستار آن هستند که کمپین اجرایی شهرستان بلافاصله کل هزینه های میلر را به مالیات دهندگان ناسا بازپرداخت کند. ”

جمهوری خواهان در حال حاضر دارای اکثریت 11 کرسی از دموکرات ها در قوه مقننه هستند که 8 کرسی دارند.

قرآن ناسائو ، 53 ساله ، اولین زن اجرایی شهرستان است و در سال 2018 برای اولین دوره خود انتخاب شد.

او پیش از این به عنوان خبرنگار در مجلس شورای ناسائو و قبل از آن در روزنامه نیویورک دیلی نیوز و پست کار می کرد.

در زمان اولین پیشنهاد خود ، او بر تعهد خود مبنی بر لغو استفاده از نامه نگاری های ارسال شده توسط مالیات دهندگان توسط استان پرداخت و آنها را اتلاف “وحشتناک” منابع مالی خواند.

پس از پیروزی در اولین دوره خود در سال 2018 ، قرآن می خواهد برای انتخابات مجدد نامزد شود.
بعد از پیروزی در اولین دوره خود در سال 2018 ، قرآن می خواهد برای انتخابات مجدد نامزد شود.
دنیس ا. کلارک

بلکمن مدعی شد که وی برای هر مقام منتخب که قوانین را نقض کرده است ، طرحی با حداکثر 10 هزار دلار جریمه پیشنهاد کرده است.

او به “پست” گفت: “کران گفت که او قصد دارد نامه های مالیات دهندگان را برای مقاصد سیاسی مسدود کند ، اما او فقط نامه پر از مالیات دهندگان را به نام خود قرار داده است. شما نمی توانید آنچه را که لورا کران می گوید باور کنید.”

شلبی ویلتز ، سخنگوی Curran دفاع کرد: “حقیقت این است که این نامه استاندارد است و بدون در نظر گرفتن مهمانی به همه افراد در استان رفت.”

هنگامی که نامزد آنها ، بروس بلکمن ، توسط مالیات دهندگان متهم به سوء استفاده از وجوه و دلار می شود و آنها را مجبور می کند در شهر نیویورک بدون پرداخت بیست و چهار ساعت و پرداخت نکردن آنها به شهرهای دیگر مجبور شوند ، با اکثریت سازنده غنی است. و ایالت فاش می کند که بلکمن از کارمندان سابق به عنوان رانندگان شخصی استفاده می کرد.

بلکمن 65 ساله پیش از این نامزد شهرداری نیویورک ، کنگره و سنای آمریکا شده بود.

لورا کران ، مدیر اجرایی شهرستان سد ناسائو ، پس از امضای لایحه ممنوعیت این عمل در 45 روز قبل از انتخابات نوامبر ، از نامه نگاران مالیاتی استفاده کرد.
یک منبع به The Post گفت که انتظار می رود میلر به 350،000 خانه در این شهرستان برسد.

بر اساس آخرین گزارش مالی کمپین که توسط Newsday گزارش شده است ، در عین حال ، کوران 1.3 میلیون پوند در صندوق جنگ خود در مقایسه با بلکمن دارد که 552،000 دلار تخمین زده است.

بر اساس وب سایت هیئت انتخاباتی ایالتی ، این استان دارای بیش از 389،400 رای دهنده فعال ثبت نام شده دموکرات ، 301،600 جمهوری خواه و 248،000 رای دهنده خالی است.

دیدگاهتان را بنویسید