قیمت های جدید دارو در دسترس عموم قرار گرفتچیزی را گزارش کنید شهرآرانیوزهموطنان با مراجعه به سایت یا اپلیکیشن سامانه تی تک و اسکن کد QR روی محصولات بسته بندی شده، قیمت دارو را بررسی کنید.

مردم می توانند با شماره تلفن ۱۹۰ و یا با شماره تلفن ۱۹۰ یا ۱۹۰ با دانشگاه های علوم پزشکی تماس بگیرند.

طرح «دارویار» و مزایای اجرای آن

در اجرای اصلاح یارانه ها، سامانه «دریور» به گونه ای در کشور اجرا می شود که منافع آن به دست مردم برسد و قیمت دارو برای مردم تغییر نکند و مصرف کنندگان و بیمه ها هزینه ها را متقبل شوند. .

در طرح دارویار، یارانه داروها در انتهای زنجیره انتقال و از طریق بیمه به مصرف کننده نهایی تعلق می گیرد، این اقدام بخشی از سیاست های کلی نظام سلامت است که مبتنی بر مدیریت منابع توسط بیمه است. سیستم.

اعطای یارانه دارویی که پاسخگوی نیاز بیماران باشد، کسر همه دهک ها از یارانه، عدم تغییر پرداخت از جیب بیماران، ارائه بیمه همگانی برای همه مردم، پوشش بیمه ای داروهایی که قبلا تحت پوشش حمایت بیمه ای قرار نگرفته اند، الگوهای مصرف دارو و درمان کاهش مصرف القایی، کنترل قاچاق مواد مخدر و افزایش مصرف مواد مخدر، حمایت ویژه از داروهای مصرفی بیماران و بیماران صعب العلاج از نتایج ویژه اجرای طرح دروار است.

در اجرای طرح دروار، مبلغ ۶۰۰۰ تومان در قانون بودجه سال ۱۴۰۱ برای تحت پوشش قرار دادن افراد فاقد بیمه نامه مجاز است، سه دهم اول جامعه «حدود ۶ میلیون نفر» بدون مشارکت و رایگان توسط سازمان بیمه گر بیمه می شوند. . شما دارید.

سایر دهک ها می توانند برای پوشش بیمه ای با باجه های دولتی، اتباع بیگانه مقیم برای پوشش بیمه ای با باجه های دولتی و اتباع غیرمجاز با ثبت مشخصات و تایید وزارت کشور از بیمه انصراف دهند. بیمه تخت و بیمه اضطراری افراد فاقد بیمه و ناشناس.

منبع: ایرنا

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.