قتل عام خانواده برادر برای ارث


اختلاف دو برادر بر سر ارث پدری و زمین کشاورزی تا جایی پیش رفت که یکی از آنها کلاشینکف در دست به خانه دیگری رفت و برادر و ۵ نفر از اعضای خانواده اش را کشت.

اخبار تصادف

رویداد۲۴ این جنایت هولناک بامداد پنجشنبه در شهرستان دلفان استان لرستان رخ داد. ماجرا از این قرار بود که مدتی قبل و بعد از فوت پدر دو برادر بر سر ارث و زمین های کشاورزی که متعلق به پدرشان بود با هم اختلاف داشتند. آنها چندین بار بر سر این موضوع با هم دعوا کرده بودند و سرانجام صبح روز پنجشنبه یکی از آنها که از این ماجرا به شدت عصبانی شده بود، کلاشینکف در دست به خانه برادرش رفت تا نقشه هولناکی را که در سر داشت را اجرا کند. این مرد پس از ورود به خانه به برادر و همسر و سپس ۴ فرزندشان شلیک کرد و متواری شد.

همسایه ها که از شنیدن صدای تیراندازی عصبانی شده بودند، با پلیس تماس گرفتند و در عرض چند دقیقه تیم هایی از پلیس و نیروهای امدادی به محل حادثه شتافتند.

در همان ابتدا مشخص شد که بر اثر این تیراندازی ۵ نفر جان باختند اما یکی از اعضای خانواده همچنان نفس می کشید و به سرعت به بیمارستان منتقل شد اما شدت جراحات وارده به حدی بود که وی نیز جان خود را از دست داد. . . ماموران کلانتری از همان ابتدا هویت ضارب را که عموی خانواده بود شناسایی کردند و در جریان تحقیقات متوجه شدند وی در خانه ای در یکی از روستاهای اطراف نورآباد مخفی شده است. بدین ترتیب تیم های واکنش به آن محل رفتند و ساعتی پس از جنایت متهم را دستگیر کردند.

در پی این حادثه محمد زیرک، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دلفان گفت: در این حادثه ۶ نفر از اعضای خانواده شامل پدر، مادر و ۴ فرزندشان توسط برادر مرد خانواده که جوانی ۳۶ ساله است به شهادت رسیدند. وی افزود: وی پس از دستگیری متهم اعتراف کرد که مدتی قبل بر سر مسائل ارثی و مالی با برادرش دعوا کرده و در نهایت عصبانی شده و به همین دلیل دست به این جنایت زده و از اقدام خود پشیمان شده است.

دادستان دلفان از همه بزرگان، ریش سفیدان و افراد متنفذ خواست که در صورت بروز مشکلاتی در بین اقوام از قبیل اختلافات مالی، ملکی، خانوادگی و … اتفاق تلخی رخ ندهد.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.