قاتل «سرگرد شهید امید چایپز» به دار مجازات آویخته شد


سرهنگ حسین حسن پور اظهار داشت: قاتل “سرگرد شهید امید چایپز” رئیس سرویس کل “فرماندهی انتظامی شهرستان لاهیجان” به دار مجازات آویخته شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا اوایل صبح امروز (پنجشنبه ۱۵ مرداد) قاتل سرگرد شهید امید چای پز رئیس وظایف عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان لاهیجان به دار مجازات آویخته شد.

سرهنگ حسین حسن پور در تشریح این خبر گفت: سحرگاه امروز حکم قتل سرگرد «امید چایپز» شهید با حضور والدینش به دار مجازات آویخته شد و وی در زندان لاکان رشت به دار آویخته شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان افزود: در پی انتشار رای شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان گیلان مبنی بر قصاص قاتل «سرگرد شهید امید چایپز» و تأیید شعبه چهل و یکم دیوان عالی کشور، دادگاه کیفری یک استان گیلان به قصاص قاتل سرلشکر «شهید امید چایپز» اعلام کرد. حکم قصاص قاتل این شهید بزرگوار امروز در زندان لاکان اجرا می شود، وی به دار مجازات آویخته شد.

لازم به ذکر است شهید چایپز که در سال ۱۳۸۳ به استخدام نیروی انتظامی در مناطق عملیاتی استان سیستان و بلوچستان خدمت کرده بود و معاون دبیرکل شهرستان های رودسر، آستانه اشرفیه و لاهیجان هفتم شد. تیرماه سال گذشته، م.ف در حین انجام وظایف خود در محل، با ۱۶ ضربه چاقو به نقاط مختلف بدن به طرز فجیعی کشته شد.

شکاف
این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.