فواید رژیم مدیترانه ای برای جوانان


امروزه دانش زیادی با اشاره به فواید رژیم غذایی مدیترانه ای برای بهزیستی موجود است. در سال ۲۰۲۱، رژیم مدیترانه ای شناخته شده به عنوان بهتر از رژیم غذایی در این کره خاکی توسط افسران بهداشتی غول پیکر را انتخاب کنید و انتخاب کنید رژیم غذایی برای چهارمین سال متوالی محدوده شد. برای والدینی کدام ممکن است در جستجوی راه های موثری برای افزایش استاندارد رژیم غذایی فرزندان شخصی هستند، استفاده اجتناب کرده اند این رژیم منصفانه محدوده برتر است. رژیم غذایی مدیترانه ای به قدری مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید {مفید است} کدام ممکن است بیشتر است اجتناب کرده اند آن شناخته شده به عنوان منصفانه چارچوب برتر برای عادات غذایی مادام العمر استفاده شود. به آموزش داده شده است محققان، رژیم غذایی مدیترانه ای منصفانه رویکرد فوق العاده ایمن برای خورده شدن مفید است. این رویکرد در نتیجه اصلاحات خوش بینانه در رژیم غذایی خانوار تبدیل می شود. در این متن به تجزیه و تحلیل رژیم غذایی مدیترانه ای می پردازیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید راه های مناسبی را برای گنجاندن این رژیم در رژیم غذایی کودکان سریع می کنیم:

رژیم مدیترانه ای چیست؟

فهرست عناوین:

رژیم غذایی مدیترانه ای بر مقدمه عادات غذایی افراد کشورهای مدیترانه ای است. محققان دریافته اند کدام ممکن است این اشخاص حقیقی عمر تمدید شده تری دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمتر به بیشتر سرطان ها هر دو مشکلات قلبی مبتلا می شوند. رژیم مدیترانه ای در مقابل پیروی اجتناب کرده اند دستورالعمل های رژیم غذایی دردسرساز معادل متعدد اجتناب کرده اند “رژیم های غذایی” استاندارد، بر مصرف کردن غذاهای مفید معادل میوه ها، سبزیجات، غلات درست، آجیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماهی را انتخاب کنید و انتخاب کنید از گرفتن منصفانه سبک مسکن پرانرژی تاکید دارد. رژیم غذایی مدیترانه ای ساده محدوده غذاهای مفید نیست، اما علاوه بر این برای ادغام کردن از گرفتن منصفانه سبک مسکن مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید لذت برداشتن اجتناب کرده اند اوقات فراغت همراه خود خانوار را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوستان است.

غذاهای مجاز در رژیم غذایی مدیترانه ای

غذاهای مجاز در رژیم غذایی مدیترانه ای

در حالی کدام ممکن است مبانی سختگیرانه ای برای رژیم مدیترانه ای {وجود ندارد}، قوانین اساسی این رژیم عبارتند اجتناب کرده اند:
از سبزیجات، میوه ها، آجیل، دانه ها، غلات درست را انتخاب کنید و انتخاب کنید غذاهای دریایی بخورید
اجتناب کرده اند بلعیدن قند بیش از حد، گوشت های فرآوری شده، غلات را انتخاب کنید و انتخاب کنید روغن های تصفیه شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید وعده های غذایی فوق العاده فرآوری شده .
• مرغ، تخم مرغ، چسبناک را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماست را با دقت بلعیدن کنید
• بلعیدن گوشت بنفش را محدود کنید
• همراه خود خانوار را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوستان وعده های غذایی بخورید
• ورزش جسمی مشترک انجام دهید

مزایای رژیم مدیترانه ای برای جوانان چیست؟

پیروی اجتناب کرده اند رژیم غذایی مدیترانه ای به خانوار ها اجازه می دهد به همان اندازه بر روی غذاهایی کدام ممکن است بیشتر اوقات در وعده های غذایی نادیده گرفته می شوند، اجتناب کرده اند جمله میوه ها، سبزیجات را انتخاب کنید و انتخاب کنید غذاهای دریایی کانون اصلی کنند کدام ممکن است سلامت کودکان تحت تأثیر بیماری های خاص را افزایش می بخشد، اجتناب کرده اند جمله کودکانی کدام ممکن است اجتناب کرده اند بیش فعالی مبارزه کردن می برند، اغلب نامیده می شود بیش فعالی مدیترانه ای رژیم غذایی ممکن است کمک بزرگی در بالای همه چیز را انتخاب کنید و انتخاب کنید محافظت سلامت خواهید کرد باشد.
هفت مشخصه بی نظیر رژیم مدیترانه ای برای ادغام کردن اشیا زیر است:

۱. میوه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات را در انتخاب قرار دهید

متعدد اجتناب کرده اند افراد وعده های غذایی شخصی را بر مقدمه پروتئین این سیستم ریزی می کنند. شناخته شده به عنوان مثال، رژیم غذایی متشکل اجتناب کرده اند مرغ برای شام، ساندویچ بوقلمون برای ناهار هر دو تخم مرغ برای صبحانه {برای بسیاری} اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی به حداقل یک رفتار تغییر شده است. با این حال رژیم مدیترانه ای در ابتدا بر مصرف کردن میوه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات کانون اصلی دارد.
رعایت این رویکرد {تضمین می کند} کدام ممکن است وعده های غذایی شامل ویتامین های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروها معدنی حیاتی می خواست {برای حفظ} جسمی محکم را انتخاب کنید و انتخاب کنید مفید هستند. داروها مغذی فعلی در میوه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات برای سلامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید انبساط هیکل ویژه به ویژه برای جوانان حیاتی است. اگر هر منصفانه اجتناب کرده اند این قطعات کلیدی بردن شوند، هیکل برای کار کردن دقیق دچار اشکال تبدیل می شود.
ملاحظه به رژیم غذایی فرزندتان در دانشگاه ممکن است دشوارتر باشد. خواب کودک نیز ممکن است خرس تاثیر وعده های غذایی باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خورده شدن نامناسب باعث تحریک را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنبلی کودک تبدیل می شود.

میوه ها و سبزیجات در رژیم غذایی مدیترانه ای

۲. عواقب غلات درست بر سلامت تجهیزات گوارش

غلات درست تأمین خوبی اجتناب کرده اند فیبر هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم کودکان را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم بزرگسالان {نمی توانند} به مقیاس کافی اجتناب کرده اند این فیبر در یک واحد رژیم غذایی روزمره استفاده کنند. فیبر فواید زیادی دارد، اجتناب کرده اند جمله:
عادات روده ای “مشترک” را در کودکان محافظت کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید یبوست را کاهش دهید
سیری را برای مدت زمان بسیار طولانی تری افزایش دهید
• کمک به محافظت وزن مفید
کاهش کلسترول خون را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی

۳. فواید مصرف کردن چربی های مفید

از گرفتن چربی های مفید در رژیم غذایی فوق العاده ضروری است. چربی های مفید معادل چربی های اشباع نشده را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسیدهای چرب امگا ۳ به توسل به ویتامین های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چربی های می خواست کودکان برای انبساط را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکوفایی کمک می کنند. دارایی ها غنی اجتناب کرده اند چربی های مفید عبارتند اجتناب کرده اند:
• آووکادوها
• دانههای چیا
• تخم مرغ
• ماهی های روغنی معادل سالمون
• دانه کتان
• آجیل
• روغن زیتون
• کره بادام زمینی

۴. تا حد زیادی غذاهای دریایی بخورید

مصرف کردن ماهی فواید متعدد برای بهزیستی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید غذاهای دریایی عملکرد کلیدی در رژیم غذایی مدیترانه ای دارند. ماهی شامل پروتئین همراه خود استاندارد بالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعدد اجتناب کرده اند داروها مغذی مهم معادل ویتامین D، ید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسیدهای چرب امگا ۳ است. عواقب خوش بینانه مصرف کردن غذاهای دریایی بر سلامت روده ها، ذهن را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخیل و پیش بینی نیز تدریجی شده است.

۵. فواید غنی لبنیات برای انبساط کودکان

محققان خاطرنشان می کنند کدام ممکن است بلعیدن شیر برای انبساط هیکل کودک فوق العاده ضروری است. متعدد اجتناب کرده اند رژیم های غذایی مورد پسند لبنیات را بردن می کنند، در حالی کدام ممکن است اینها برای جوانان حیاتی هستند. به معنای واقعی کلمه هستند کلسیم می خواست کودک اجتناب کرده اند لبنیات را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیر تامین تبدیل می شود.

۶. فواید چاشنی وعده های غذایی همراه خود ادویه جات

رژیم غذایی مدیترانه ای بر سبک دادن به وعده های غذایی همراه خود ادویه جات ترشی جات (در مقابل نمک) تاکید دارد. محققان بر این باورند کدام ممکن است استفاده اجتناب کرده اند ادویه‌های مختلف در پختن شام را انتخاب کنید و انتخاب کنید امتحان سبک‌های جدید شرایطی را تحمیل می‌تدریجی کدام ممکن است در آن کودکان تمایل بیشتری به مصرف کردن وعده‌های غذایی دارند.

۷. اهمیت وعده های غذایی مصرف کردن همراه خود خانوار

در کشورهای مدیترانه ای، وعده های غذایی مصرف کردن منصفانه ورزش اجتماعی فوق العاده راضی کننده را انتخاب کنید و انتخاب کنید بخش مهمی اجتناب کرده اند سبک مسکن آنها است. بر این مقدمه {اعضای خانواده} اجتناب کرده اند وعده های غذایی لذت می برند را انتخاب کنید و انتخاب کنید زمان بیشتری را همراه خود هم می گذرانند. وعده های غذایی مصرف کردن همراه خود {اعضای خانواده} پیوندهای خانوادگی را آسانسور می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید به پیرمردها اجازه می دهد به همان اندازه اجتناب کرده اند عادات غذایی مفید برای فرزندان شخصی الگوبرداری کنند.

با خانواده غذا بخورید

نحوه تطبیق رژیم مدیترانه ای برای جوانان

رژیم غذایی مدیترانه ای برای جوانان بی خطر است، با این حال متخصصان خورده شدن پیشنهاد هایی دارند:

خورده شدن را به حداقل یک تخصص خوش بینانه تغییر کنید

هنگامی کدام ممکن است همراه خود کودک شخصی با اشاره به رژیم غذایی مدیترانه ای صحبت می کنید، اجتناب کرده اند نامیدن آن شناخته شده به عنوان منصفانه رژیم اجتناب کنید. وقتی اجتناب کرده اند عبارت رژیم استفاده تبدیل می شود، چیزهای عقب کشیدن زیادی ممکن است به افکار متبادر شود. از در کل رژیم به طیف گسترده ای از وعده های غذایی برچسب غذای خوشایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید خطرناک زده تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید این طرز در نظر گرفته شده ممکن است لذت وعده های غذایی مصرف کردن را اجتناب کرده اند بین ببرد. به عنوان جایگزین، بیشتر است اجتناب کرده اند این رژیم غذایی شناخته شده به عنوان منصفانه سبک مسکن مفید بیشترین استفاده را ببرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمام خانوار را به عضو شدن در به این سبک جدید دعوت کنید. {در این} شرایط استفاده اجتناب کرده اند این رژیم غذایی به تخصص ای خوش بینانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید مفرح برای کودک تغییر تبدیل می شود.

راه های خوشایند تولید دیگری برای شناخته شده کردن کودک ها همراه خود سبک مسکن مدیترانه ای عبارتند اجتناب کرده اند:

• پشتکار را انتخاب کنید و انتخاب کنید اراده قابل توجه کفگیرها در راه اندازی شد غذاهای جدید به کودک فوق العاده ضروری است. به طور متوسط، کفگیرها باید ۱۵ بار هر دو تا حد زیادی کودک را همراه خود منصفانه غذای جدید شناخته شده کنند به همان اندازه پذیرفته شود. محققان کفگیرها را الهام بخش می کنند کدام ممکن است در مسیر درست مناسب قرار بگیرند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند گنجاندن غذاهای مفید در رژیم غذایی کودک شخصی کف دست نکشند.
ورزش های مشترک همراه خود کودکان تاثیر زیادی بر سلامت بدنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید روانی کودک دارد. ورزش هایی معادل پرسه زدن هر دو گزاف گویی همراه خود هم کودکان را سرگرم را انتخاب کنید و انتخاب کنید مفید .
پیشرفت تدریجی در اجرای قوانین رژیم غذایی مدیترانه ای حیاتی است. در مقابل اصلاح ناگهانی همه عادات غذایی، اجباری است هر بار رژیم غذایی کودک را اصلاح دهید
• مشارکت دادن کودک در ورزش های درمورد به اصلاحات رژیم غذایی تاثیر اصلی ای بر بافت مشارکت او دارد. بیشتر است اجتناب کرده اند همراهی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشارکت کودک برای گرفتن غذای مفید هر دو طبخ غذای مشخص شده شخصی بیشترین استفاده را ببرید.

منصفانه میان وعده برای جوانان همراه خود رژیم غذایی مدیترانه ای

در همین جا تعدادی از مفهوم جذاب برای میان وعده های مفید برای جوانان معرفی شده است شده است:
• چسبناک همراه خود منصفانه تکه میوه
میوه همراه خود ماست کم چرب
• آجیل
• سبزیجات همراه خود هوموس
نان ۱۰۰% سبوس دار همراه خود کره بادام زمینی

ضروری است کدام ممکن است همه وقت در گذشته اجتناب کرده اند اصلاح عادات غذایی کودکان همراه خود دکتر متخصص اطفال مراجعه به کنید. دکتر ممکن است برخی اجتناب کرده اند قطعات رژیم مدیترانه ای را همراه خود نیازهای جسمانی کودک ترتیب تدریجی. به همین دلیل، کودکان برای از گرفتن سلامت بدنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید روحی به حداقل یک رژیم غذایی متعادل همراه خود داروها غذایی اجتناب کرده اند هر سه گروه غذایی – سبزیجات را انتخاب کنید و انتخاب کنید میوه ها، محصولات غلات درست را انتخاب کنید و انتخاب کنید غذاهای شامل پروتئین خواستن دارند. استفاده اجتناب کرده اند رژیم غذایی مدیترانه ای به همان اندازه حد زیادی نیازهای خورده شدن ای کودکان را تامین می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاثیر مثبتی بر سلامت آنها دارد.

این موقعیت یابی منصفانه خبرخوان خودکار است کدام ممکن است مطالب مختلفی را بازنشر می تدریجی. در صورتی کدام ممکن است محتوای خواهید کرد با بیرون اشاره کردن تأمین چاپ شده شده است لطفاً اطلاع دهید به همان اندازه لینک اضافه شود.