فروش بلیط قطارهای مسافری از ۲۰ شهریور تا ۱۹ مهر – اقتصاد برتر


تهران – اختازبرتر – ۰۴ شهریور ۱۴۰۱

به گزارش مهر، عضو هیئت مدیره و سرپرست معاونت اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا با اعلام این خبر افزود: فروش همزمان بلیت مسافری رجا به صورت اینترنتی و از طریق اپلیکیشن از ساعت ۱۴ روز شنبه پنجمین فروش در محل فروش قطار خرید بلیط از ساعت ۸ صبح روز یکشنبه ۱۵ شهریور از طریق کلیه مراکز مجاز سراسر کشور امکان پذیر است.

علیرضا علی سلیمانی درباره قطارهای فوق العاده برای جابجایی زائران گفت: طبق هماهنگی و برنامه ریزی انجام شده به مناسبت ایام اربعین سرور و سالار شهیدان از ۱۵ شهریور لغایت ۳۰ شهریور ظرفیت های فوق العاده ای در مسیر تهران – خرمشهر ایجاد شده است. مسیر تهران – کرمانشاه و مشهد – کرمانشاه قطارهای فعلی مسیر تهران – اهواز در این روزها به سمت خرمشهر ادامه دارد.

هموطنان برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین برنامه قطارها، قیمت بلیت و … می توانند به صورت شبانه روزی با مشتریان رجا از سراسر کشور از طریق شماره تلفن تماس حاصل نمایند. ۱۵۳۹ تماس بگیرید یا به سایت www.raja.ir مراجعه کنید.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.