علوم ورزشی چگونه نعناع ممکن است انجام ورزشی را افزایش دهد؟


آنچه در این متن می خوانید

نعناع رایحه ای سرماخوردگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید متمایز دارد کدام ممکن است ادای احترام به حرکت برف نارنجی در زمستان هر دو نسیم در چمنزار بی تجربه بهاری است. قرن هاست کدام ممکن است اجتناب کرده اند نعناع {در سراسر} جهان برای تهیه چای را انتخاب کنید و انتخاب کنید چای را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک دادن به طیف گسترده ای از وعده های غذایی، اجتناب کرده اند سالاد گرفته به همان اندازه آب نبات را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسپرسو را انتخاب کنید و انتخاب کنید گوشت کبابی استفاده تبدیل می شود. اخیراً در مواردی کدام ممکن است انجام فیزیکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید روانشناختی اهمیت ویژه ای دارد نیز مورد استفاده قرار گرفته است.

فواید عطر نعناع در انجام ورزشی

خوب تحقیق پزشکی با توجه به تأثیر بو بر معیارهای عینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید روانشناختی انجام ورزشی به پایان رسید کدام ممکن است نتایج آن در روزنامه روانشناسی بازی آشکار شد. این تحقیق برای ادغام کردن گروهی اجتناب کرده اند دوندگان روی تردمیل بود کدام ممکن است مجموعه‌ای اجتناب کرده اند رایحه‌هایی اجتناب کرده اند جمله یاس، خارمریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید نعناع را در سرتاسر تجهیزات گلف چاپ شده کرده بودند. ورزشکاران حاضر در اتاقی کدام ممکن است دارای عطر نعناع بود کمتر بافت خستگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید درماندگی می کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در مجموع انجام بهتری داشتند.

با این حال محققان می خواستند بدانند کدام ممکن است خواه یا نه افزایش انجام نتیجه استنشاق نعناع است هر دو ساده خوب پیامد روانی. به همین دلیل، تحقیق جدید عکس با توجه به عواقب آن بر انجام ورزشی به پایان رسید کدام ممکن است برای ادغام کردن ۱۸ ورزشکار شخص را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۲ ورزشکار زن بود. نتیجه این شد؛ نمایندگی‌کنندگان توانستند این کار را خوب قدم جلوتر بردارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید هنگامی کدام ممکن است خوب چسب نعناع روی لب‌هایشان زده شد، در یکی اجتناب کرده اند ورزش‌های فوری شخصی برای تعدادی از ثانیه سرعت شخصی را کاهش دادند.

بر ایده این تحقیق می توان انجام ورزشی را نیز همراه خود این راه افزایش داد. نمایندگی کنندگان توانستند تا حد زیادی شنا کنند، سریعتر بدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مچ انگشت شخصی را آسانسور کنند. تحقیق خیلی شبیه عکس بر روی گیمرها بسکتبال {انجام شده} است کدام ممکن است استعداد های پرتاب آزاد شخصی را آزمایش می کنند، با این حال قبلاً هیچ درمانی در انجام بیانیه نشده است. محققان دریافتند کدام ممکن است رایحه نعناع تا حد زیادی بر استعداد را انتخاب کنید و انتخاب کنید استعداد تاثیر می گذارد به همان اندازه انگیزه.

تحقیق تولید دیگری آرم داده است کدام ممکن است رایحه نعناع “تاثیر مثبتی” بر انجام روانشناختی ورزشکاران ندارد. سپس دانشمندان کنجکاو شدند کدام ممکن است خواه یا نه خوردن قابل دستیابی است اثراتی داشته باشد کدام ممکن است {در این} آزمایش ها بیانیه نشده است. تحقیق جدید عکس روی ۱۲ دانشجوی شخص ورزشکار کدام ممکن است آب بطری شده همراه خود خوب قطره اسانس نعناع می‌نوشیدند، مورد آزمایش قرار گرفت.

همراه خود ملاحظه به قطعا ارزش آن را دارد غذایی:

«تمام پارامترهای ممکن این اشخاص حقیقی تنظیم کرده است، ۵۰ سهم ورزش تا حد زیادی، ۲۰ سهم امکانات تا حد زیادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۵ سهم خستگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عدم دیرتر. این پیشرفت‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید اصلاحات در تمام پارامترهای روان‌شناختی بیانیه شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش در سیستم تنفسی ما را آرم داد.

نمایندگی کنندگان این نتایج قابل ملاحظه را به این واقعیت نسبت دادند کدام ممکن است راه های اثیری ریه های آنها باز بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید جریان هوا را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکسیژن رسانی فوق العاده بهتری داشتند. به معنای واقعی کلمه هستند، تمام پارامترهای قابل مقیاس گیری در آزمایش افزایش را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش یافتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید خاص شد کدام ممکن است افزایش {بهره وری} سیستم تنفسی خوب مسئله کلیدی است.

نعناع چگونه می تواند عملکرد ورزشی را افزایش دهد؟اثربخشی روغن نعناع را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب هشدار

دانشمندان با توجه به استفاده اجتناب کرده اند روغن نعناع هشدار داده اند: می توانید در خوردن روغن نعناع زیاده روی کنید از این روغن فوق العاده غلیظ است را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این شامل ترکیباتی است کدام ممکن است در صورت خوردن بیش اجتناب کرده اند حد مفید نیستند.

روغن نعناع شامل ۳۰ مخلوط کردن شناسایی شده است اجتناب کرده اند جمله منتول، منتول را انتخاب کنید و انتخاب کنید پلیگون است کدام ممکن است خوب مسئله عصبی (سم عصبی) است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در برخی اشخاص حقیقی باعث تبدیل می شود تقریباً تمام امکانات عضلانی شخص در گذشته اجتناب کرده اند هیپوکسی (هیپوکسی) تحمیل شود.

سایر داروها حال در روغن نعناع فلفلی برای ادغام کردن دوغ، آب نعناع، ​​دارچین را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر روغن‌های حیاتی خطرناک است. تحقیق عکس دقیق می تدریجی کدام ممکن است روغن نعناع فلفلی برای معامله با عوارض تنشی، سوء هاضمه، اسپاسم روده عظیم در مبتلایان تحت تأثیر تنقیه باریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سندرم روده تحریک پذیر {مفید است}. بر ایده نتایج این تحقیق، روغن نعناع فلفلی {مفید است} را انتخاب کنید و انتخاب کنید به میزان پیشنهاد شده حساسیت تحمیل نمی شود، با این حال در دوزهای بهتر تأثیر معکوس دارد.

امکانات روغن نعناع

عطرهای طبیعی نوسازی شده اجتناب کرده اند نعناع قابل دستیابی است شامل درصدی نعناع باشند. برای ۱۰۰۰ سال، این روغن در مصر را انتخاب کنید و انتخاب کنید روم ۹ تنها {به دلیل} عطر آن، اما علاوه بر این برای مفید بودن آن برای هیکل استفاده می شد. امروزه به ۲ صورت مایع را انتخاب کنید و انتخاب کنید کپسول حال است.

اسید رزمارینیک مسئله عکس است کدام ممکن است به کاهش تحریک {کمک می کند}، کدام ممکن است ممکن است در نتیجه ترشح هورمون های خطرناک شود. اسید رزمارینیک قابلیت a فوق العاده ای در تسکین درد دارد، به طور قابل توجهی هنگامی کدام ممکن است در توالت برای تسکین دردهای عضلانی ناشی اجتناب کرده اند بازی را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این تسکین عوارض استفاده شود. تحقیق آرم داده است کدام ممکن است نعناع معطر ۹ تنها خاصیت آنتی اکسیدانی دارد، اما علاوه بر این ضد ویروسی، ضد میکروبی، ضد قارچی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضد درد است را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این دارای خاصیت دفاع کردن در مخالفت با پرتو را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضد ادم (ضد تحریک) است.

مزایای تولید دیگری

اگر اشکال تنفسی دارید، می توانید آن را روی به سینه شخصی بمالید هر دو اجتناب کرده اند کندر بیشترین استفاده را ببرید از هم خلط آور را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم ضد اسپاسم است. آزمایشات {انجام شده} بر روی اشخاص حقیقی تحت تأثیر سل آرم داد کدام ممکن است استنشاق روغن نعناع باعث کاهش تحریک آنها شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند شدیدتر شدن هر دو بازگشت علائم جلوگیری می تدریجی.

افزایش نشاط یکی اجتناب کرده اند جذاب ترین عواقب روغن نعناع است کدام ممکن است در تحقیقات روی ورزشکاران کشف شد تبدیل می شود. روغن نعناع در بالای همه چیز استرس را انتخاب کنید و انتخاب کنید خستگی روانشناختی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی معامله با مسائل اضطرابی {مفید است}.

روغن نعناع ممکن است اضطراب را کاهش دهد، حافظه را آسانسور تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید توجه را افزایش دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای رایحه درمانی استفاده تبدیل می شود. تحقیق ای در سال ۲۰۰۸ در بریتانیا این مشخصه ها را تایید کرد. روغن نعناع باعث آسانسور مو، آسانسور منافذ و پوست ظریف را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسانسور فولیکول های مو تبدیل می شود.

روغن نعناع ممکن است درد گاستریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید علائم تهوع معادل B. تهوع ناشی اجتناب کرده اند شیمی درمانی. روغن نعناع علاوه بر این برای اسپاسم روده عظیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سندرم روده تحریک پذیر {مفید است}.

در این چیزها اجتناب کرده اند روغن نعناع استفاده نکنید:

  • تحقیق آرم داده اند کدام ممکن است بیماری ریفلاکس شکم به مری (GERD) ممکن است توسط روغن نعناع شدیدتر شود. کالج پزشکی دانشکده مریلند گزارش می دهد:
  • نعناع می‌تواند ماهیچه‌های جذاب‌کننده بین شکم را انتخاب کنید و انتخاب کنید مری را باز نشده تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید به اسید شکم اجازه دهد به همان اندازه به مری برگردد.» به همین دلیل، می‌تواند علائم سوزش اوج دل را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوء هاضمه را شدیدتر تدریجی.
  • خوردن روزانه آن شناخته شده به عنوان محرک پیشنهاد نمی شود از خوردن بیش از حد آن ممکن است خواب را مختل تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلات جانبی عکس معادل:
  • مالیخولیا، مشکلات ادراری، درد شکم، بثورات پوستی، تنفس آهسته هر دو فوری، تهوع را انتخاب کنید و انتخاب کنید استفراغ، اسهال، اجتناب کرده اند انگشت دادن هوشیاری.
  • طبق مقالات تولید دیگری در Nutrition Facts، خوردن بیش از حد نعناع ممکن است نیاز جنسی را کاهش دهد.

تهیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تفسیر: elmevarzesh.com

تأمین: fitness.mercola


این موقعیت یابی خوب خبرخوان خودکار است کدام ممکن است مطالب مختلفی را بازنشر می تدریجی. در صورتی کدام ممکن است محتوای ممکن است با بیرون اشاره کردن تأمین آشکار شده است لطفاً اطلاع دهید به همان اندازه لینک اضافه شود.