علوم ورزشی اسید فولیک چیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرا ورزشکاران به اسید فولیک بیشتری خواستن دارند؟


آنچه در این متن می خوانید

ورزشکاران را انتخاب کنید و انتخاب کنید بزرگسالان پرانرژی فشار بیشتری بر هیکل شخصی وارد می کنند. اگرچه بازی مشترک را انتخاب کنید و انتخاب کنید از حداکثر برای بهزیستی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مطابقت اندام {مفید است}، با این حال ممکن است خطر ابتلا به مشکلات قلبی را نیز افزایش دهد. تحقیق بسیاری آرم داده اند کدام ممکن است بازی از حداکثر ممکن است به هیکل فشار وارد تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این آرم داده شده است کدام ممکن است ورزش جسمی از حداکثر ممکن است مرحله اسید فولیک خون را کاهش دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مرور زمان بر سلامت روده ها تأثیر عقب کشیدن بگذارد. بازرسی وضعیت اسید فولیک ممکن است خطر ابتلا به مشکلات قلبی را در اشخاص حقیقی پرانرژی کاهش دهد.

چون آن است همه می دانیم بازی به طور گسترده {برای حفظ} بهزیستی مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوق العاده حیاتی است. با این حال استرس بیش اجتناب کرده اند حد هیکل در بازی هایی معادل بدنسازی، فوتبال را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی هندبال داستان عکس دارد. در چنین شرایطی هیکل دچار تحریک، تخریب بافت عضلانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش تلنگر رمان های آزاد ناشی اجتناب کرده اند بازی تبدیل می شود.

در حین تمرینات با کیفیت صنعتی معادل ورزش همراه خود وزنه، احساس عضلانی آسیب می بیند را انتخاب کنید و انتخاب کنید روزی کدام ممکن است درد عضلانی پس اجتناب کرده اند ورزش (DOMS) را تخصص می کنیم، مشکلات جانبی آن را تخصص می کنیم. علائم تولید دیگری ممکن است برای ادغام کردن خستگی، کاهش انجام بافت عضلانی، ترشح مولکول های التهابی را انتخاب کنید و انتخاب کنید هموسیستئین باشد.

هموسیستئین چیست؟

هموسیستئین خوب آمینو اسید است کدام ممکن است محصول جانبی متابولیسم پروتئین در هیکل است. افزایش مرحله هموسیستئین آرم دهنده افزایش خطر حمله قلبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سکته است. افزایش هموسیستئین علاوه بر این ممکن است باعث لخته شدن خون شود کدام ممکن است به دیواره شریان آسیب می رساند.

بازی از حداکثر همراه خود کاهش مرحله اسید فولیک باعث افزایش ورود به خون هموسیستئین تبدیل می شود. مرحله هموسیستئین در کنار همراه خود مرحله اسید فولیک عاملی در تصمیم گیری سلامت روده ها است. به همین دلیل دانشمندان برای جلوگیری اجتناب کرده اند ضعیف فولات، نظارت بر وضعیت اسید فولیک در ورزشکاران را پیشنهاد می کنند.

اسید فولیک چیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید چگونه به بهزیستی ممکن است {کمک می کند}؟

اسید فولیک مرتب سازی ویتامین B است کدام ممکن است به تماس گرفتن فولات نیز شناخته تبدیل می شود. فولات البته است در وعده های غذایی موجود است، با این حال اسید فولیک تعیین کنید انگشت ساز این ویتامین است. هیکل ما در موقعیت به مونتاژ اسید فولیک نیست، به همین دلیل باید آن را اجتناب کرده اند وعده های غذایی هر دو تقویت می کند ها بدست آمده کنیم.

اسید فولیک برای پیشگیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید معامله با سطوح زیرین اسید فولیک در خون استفاده تبدیل می شود. اسید فولیک برای انجام را انتخاب کنید و انتخاب کنید انبساط صحیح هیکل حیاتی است. خانمها باردار معمولاً اسید فولیک بدست آمده می کنند به همان اندازه اجتناب کرده اند مشکلات زایمان جلوگیری کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به جنین اجازه دهند انبساط خوبی داشته باشد. اسید فولیک علاوه بر این قابل انجام است برای معامله با شرایط ناشی اجتناب کرده اند ضعیف فولات تجویز شود، معادل:

 • کم خونی
 • اختلال در فریب دادن داروها مغذی
 • مشکلات کولیت روده
 • بیماری کبد
 • بیماری کلیوی
 • عادت به الکل
 • برخی اجتناب کرده اند بیشتر سرطان ها ها معادل بیشتر سرطان ها روده عظیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیشتر سرطان ها رحم
 • بیماری قلبی
 • سکته
 • بیماری های مرتبط همراه خود سالمندی
 • برای کاهش هموسیستئین در خون

اسید فولیک خوب ریز مغذی حیاتی است کدام ممکن است به محافظت سلامت عمومی {کمک می کند}. ورزشکاران را انتخاب کنید و انتخاب کنید اشخاص حقیقی پرانرژی قابل انجام است کشف نشده ضعیف اسید فولیک باشند. مدیریت مرحله این ریزمغذی را انتخاب کنید و انتخاب کنید محافظت مرحله هموسیستئین خالص برای اشخاص حقیقی پرانرژی مهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید حیاتی است.

بلعیدن اسید فولیک در ورزشکاران

طبق بررسی ای کدام ممکن است در روزنامه صفحه بحث سراسری خورده شدن ورزشی آشکار شده است، بلعیدن تقویت می کند های اسید فولیک باعث افزایش وضعیت هموسیستئین در گیمرها هندبال تبدیل می شود. ۱۴ شرکت کننده {در این} بررسی نمایندگی کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت ۱۶ هفته خرس مدیریت بودند. سطوح هموسیستئین را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر داده های علمی در گذشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد اجتناب کرده اند فاصله آزمایشی گزارش شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون بلعیدن ۲۰۰ میکروگرم تقویت می کند اسید فولیک مورد آزمایش قرار گرفت.

روزی کدام ممکن است این گیمرها اسید فولیک بلعیدن کردند، کاهش قابل توجهی در مرحله هموسیستئین آنها تبصره شد. این بررسی علاوه بر این آرم داد کدام ممکن است بازی قلبی تأثیری بر مرحله هموسیستئین ندارد. این نتایج آرم دهنده ارتباط مستقیم بین ورزش جسمی از حداکثر را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش ورود به خون هموسیستئین است را انتخاب کنید و انتخاب کنید خاص شد کدام ممکن است اسید فولیک ممکن است به همان اندازه حدی وضعیت را افزایش بخشد. نتایج آرم می دهد کدام ممکن است اسید فولیک قابل انجام است به کاهش خطر بیماری قلبی ناشی اجتناب کرده اند بازی از حداکثر کمک تدریجی.

بررسی عکس به چگونگی تأثیر اسید فولیک بر انجام عروق در رقصندگان ماهر تحت تأثیر اختلال انجام اندوتلیال (لایه خانه عروق خونی) صنوبر.

خاص شده است کدام ممکن است این اشخاص حقیقی اصولاً کشف نشده خطر عدم تعادل هورمونی، مسائل مصرف کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمنوره (عدم قاعدگی) هستند. علاوه بر این آرم داده شده است کدام ممکن است ضعیف استروژن را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوء خورده شدن ممکن است نتایج عقب کشیدن بر انجام عروق داشته باشد. این رقصندگان ماهر باله روزانه ۱۰ میلی خوب و دنج اسید فولیک بلعیدن کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند ۴ هفته افزایش قابل توجهی در انجام عروقی آنها تبصره شد.

دارایی ها غذایی فولات

چرا ورزشکاران و افراد فعال به اسید فولیک بیشتری نیاز دارند؟

دارایی ها غذایی فولات عبارتند اجتناب کرده اند سبزیجات برگ دار، اسفناج، کلم بروکلی، لوبیا صورتی، مارچوبه، بامیه، کاهو، حبوبات، نخود بی تجربه، قارچ، موز، لیمو شیرین، خربزه عسلک، جگر را انتخاب کنید و انتخاب کنید گوشت گوسفند.

خواه یا نه باید تقویت می کند اسید فولیک بلعیدن کنم؟

تحقیقات آرم می دهد کدام ممکن است متعدد اجتناب کرده اند افراد در آمریکا اسید فولیک کافی بدست آمده نمی کنند. انگیزه بی نظیر رژیم غذایی ضعیف داروها مغذی معادل اسید فولیک است. اگر ورزشکار هستید هر دو ورزش های شدیدی دارید، قابل انجام است خواستن به بلعیدن این تقویت می کند داشته باشید، با این حال باید به دکتر شخصی مراجعه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند او بخواهید کدام ممکن است وضعیت ممکن است را بازرسی تدریجی.

مصرف کردن طیف گسترده ای از غذاهای غنی اجتناب کرده اند فولات بهتر از راه برای بدست آمده مقدار پیشنهاد شده فولات است. غذاهایی معادل نان را انتخاب کنید و انتخاب کنید موسلی نیز سرشار اجتناب کرده اند اسید فولیک هستند. {افرادی که} ضعیف فولات ندارند اجتناب کرده اند بلعیدن اصولاً تقویت می کند‌های فولات سودی نخواهند برد، با این حال قابل انجام است تأثیر عقب کشیدن بر سلامت آنها بگذارد از آزمایش‌ها آرم داده‌اند کدام ممکن است فولات مضرتر اجتناب کرده اند حد مورد نیاز است را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابل انجام است خطر ابتلا به برخی اجتناب کرده اند طیف گسترده ای از بیشتر سرطان ها هر دو مداخلات را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسائل را افزایش دهد. معامله با بیشتر سرطان ها

به همین دلیل، اگر باردار نیستید هر دو حاوی بازی هر دو بازی از حداکثر نیستید، می توانید همراه خود رژیم غذایی صحیح، اسید فولیک می خواست هیکل شخصی را تامین کنید. مقدار اسید فولیک می خواست به سن، جنسیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک اقامت متکی است. طبق گفتن موسسه سراسری بهداشت، مقدار پیشنهاد شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید مجاز اسید فولیک به رئوس مطالب زیر است:

سن مردانه زنانه حامله شیر دادن
تولد به همان اندازه ۶ ماهگی ۶۵ میکروگرم ۶۵ میکروگرم
۷ به همان اندازه ۱۲ ماه ۸۰ میکروگرم ۸۰ میکروگرم
خوب به همان اندازه ۳ سال ۱۵۰ میکروگرم ۱۵۰ میکروگرم
۴ به همان اندازه ۸ سال ۲۰۰ میکروگرم ۲۰۰ میکروگرم
۹ به همان اندازه ۱۳ سال ۳۰۰ میکروگرم ۳۰۰ میکروگرم
۱۴ به همان اندازه ۱۸ سال ۴۰۰ میکروگرم ۴۰۰ میکروگرم ۶۰۰ میکروگرم ۵۰۰ میکروگرم
۱۹ سال به بالا ۴۰۰ میکروگرم ۴۰۰ میکروگرم ۶۰۰ میکروگرم ۵۰۰ میکروگرم

تهیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تفسیر: elmevarzesh.com


این موقعیت یابی خوب خبرخوان خودکار است کدام ممکن است مطالب مختلفی را بازنشر می تدریجی. در صورتی کدام ممکن است محتوای ممکن است با بیرون اشاره کردن تأمین آشکار شده است لطفاً اطلاع دهید به همان اندازه لینک اضافه شود.