علم ورزش | مکمل غذایی خانگی، دستور ساخت پودر غذایی خانگی


آنچه در این مقاله می‌خواند

پودرهای مکمل برای افزایش حجم عضله، ریکاوری سریع، منابع از دست رفته ریز مغذی ها و التیام آسیب ها از تمرین برای هر ورزش حرفه ای و آماتور مفید و قابل استفاده است. اما قیمت این مکمل ها و از همه مهمتر تنوع زیاد در شرکت های تولید کننده و محتویات آن انتخاب و خرید را برای همه سخت و تا حدودی غیر ممکن کرده است.

بنابراین می توانید راه ساده تری را به شما معرفی کنیم، مطالب زیادی می شود تا بتوانیم بهترین دستور را برای تهیه غذای خانگی تهیه کنیم. برای تهیه یک پودر خوراکی خانگی سالم و ارزانی که حاوی و کربوهیدرات لازم برای فعالیت های ورزشی باشد با مجله علم ورزش همراه شوید.

دستور ساخت غذای خانگی و ارزش غذایی آن

یک پودر مکمل حاوی کمترین مقدار مصرف و پرورش و مقداری کربوهیدرات برای انرژی مورد نیاز بدن باشد. برای این پودر خانگی شما به جو، برنج قهوه‌ای و عدس نیاز دارید.

جو، برنج قهوه ای و عدس سبز خاک شده را هر کدام یک سوم فنجان با مخلوط کن آسیاب کنید. هر سه باید خام باشند.

ارزش غذایی پرورشی خانگی

ارزش غذایی این مواد غذایی داخلی بر اساس هر کدام یک سوم فنجان ابه شرح ت:

 • ۱۳۰ نقد
 • ۸ گرم گرم
 • ۱ گرم
 • ۲۴ گرم کربوهیدرات

ارزش غذایی پودرهای شرکتی

 • ۸۰ نقد
 • ۱۴ گرم گرم
 • جلو
 • ۵ گرم کربوهیدرات

مقدار کربوهیدرات و تامین کننده

مقدار کربوهیدرات و غذای جو، برنج قهوه‌ای و عدس سبز در هر ۱۰۰ گرم اوت.رر ش.رر

 • جو: ۷۳ گرم کربوهیدرات، ۱۲ گرم پرورش
 • برنج قهوه‌ای: ۷۶ گرم کربوهیدرات، ۷/۵ گرم پرورش
 • عدس: ۶۰ گرم کربوهیدرات، ۲۵ گرم پرورش

مقدار مصرف موجود در پودرهای خانگی به اندازه پودرهای شرکتی نیست، اما قیمت کم و سالم بودن این ارزش مکمل یک بار ارزش یک بار امتحان را دارد.

درصد افزایش یا به آن طعم دهید

شما می توانید با تغییر مقدار مواد تککیل دهنده این درصد مکمل، کربوهیدرات را تغییر دهید. با افزایش مقدار عدس و کاهش مقدار جو و برنج قهوه ای درصد را بالا برده و همزمان درصد کربوهیدراد و را پایین آورید. .

برای افزودن طعم به این پودر می توانید ۱ قاشق چایی خوری قه یا پودر کاکائو، وانیل، زنجفیل و دارچین را به مکمل اضافه کنید و در دستگاه آسیاب مخلوط کنید. برای شیرین کردن مکمل شکر یا گیاه استویا (Stevia) استفاده کنید.

چگونه نرم افزار داخلی مطمئن شوید؟ همراه با دستور ساخت

برای مصرف می توانید شیر خشک بدون استفاده از نوزادان را به این مکمل اضافه کنید و با آب مصرف کنید یا اگر بدون شیر مصرف می کنید، پودر را با شیر مخلوط کرده و سه وعده در روز صبح، بعد از تمرین و قبل از خواب مصرف کنید. روش دیگر مصرف دو وعده در روز قبل و بعد از تمرین و در روزهای مصرف دو وعده در میان وعده صبح و یک وعده عصر کافی است.

بهتر است پودر را به مقدار کم درست کرده و مصرف کنید تا از خراب شدن محتویات آن جلوگیری کنید. اگر به یک دوره تمرینی نیاز دارید، بهتر است در محیطی خنک و خک و در ظرفی در بسته نگهداری کنید. شایان ذکر است این پودر غذایی توسط مجله علم ورزش تهیه و تست شد.

پودر گیاهی خانگی

مواد لازم:

 • شاه دانه ۱ فنجان
 • تخم کتان ۱ فنجان
 • دانه کدو تنبل (مغز کدو) ۱ فنجان
 • دارچین ۲ قاشق سوپخوری
 • نمک دریا ۱ قاشق چایخوری

هر دسته از مواد را با هم در مخلوط کن می کنند تا کاملاً پودر شوند. حداقل ۱ تا ۲ دقیقه مخلوط کن کاملاً شکسته و مخلوط می شوند. ۵ دقیقه وقت اما ۲۰ وعده شما را می برد می کند.

مکمل آموزشی خانگی

برای هر بار مصرف دو قاشق غذاخوری از هر پودری که مد نظر دارید (معادل ۵۰ گرم) را استفاده کنید. بیشتر در یک لیوان شیر مخلوط کرده و میل می کنند. اگر زیاد استفاده کنید می توانید در کابینت نیز پودرها را نگهداری کنید اگر نه در فریزر بگذار. هر سه ماه یکبار هم پودر جدید درست کنید.

به روز رسانی در تاریخ ۱۹ آبان ۹۷

بودن این ترکیبات مشکلی برای خوراکی ندارد؟

با توجه به سؤالات کاربران در خصوص امکان بروز در خصوص خام بودن ترکیبات این مکمل، ما به مدت یک ماه این غذای خانگی را مصرف می کنیم، اما مشکلاتی در مصرف غذا یا سلامت مشاهده نشده است. بهرحال احتمال بروز مشکلاتی برای برخی از دلایل خام بودن ترکیبات وجود دارد به همین خاطر در ترکیبات تشکیل دهنده این آزمایشات مکمل خانگی انجام می شود، غیر از مصرف خوراکی های خام که شاید برای برخی از مشکلات ایجاد سایر موارد، هیچ مشکلی وجود ندارد، بنابراین من. عدس را بشورید، ۱۰ تا ۱۵ دقیقه بجوشانید بعد از خشک شدن در پودر ترک.

آیا می توان مواد دیگری را به این مکمل افزود؟

در این خصوص ما اطلاعی نداریم و توصیه هم نمی کنیم. شاید مفید باشد و شاید هم نه، برای دریافت جواب قطعی مواد غذایی لازم است که کاربران در نظر دارند می‌شوند، بنابراین خارج از موضوع این مطلب و در این خصوص پیشنهادی نداریم. این مکمل هانگی فقط یک پیشنهاد است و طبیعتا نمی تواند با محصولات شرکتی رقابت کند.

تهیه و ترجمه: elmevarzesh.com
منابع: greenpress + backtoherroots


این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.