علم ورزش | بهترین زمان مصرف کننده وی برای عضله سازی چه وقت است؟


آنچه در این مقاله می‌خواند

پرورش دهنده‌ای که در شیر و فرآورده‌های آن می‌شور است این مکمل در کنار محبوبیتش، یک سوال رایج نیز به همراه دارد، بهترین زمان مصرف وی چه زمانی است؟ در ادامه با ما همراه شوید. پرورش وی به سرعت ذذب بدن می شود و حاوی آمینو اسیدهای مورد نیاز برای رشد عضلانی است.

این نوع دارای لاکتوز است و آن گرفته شده است. مصرف غذای وی را می توان یک راه ساده برای دریافت نیاز روزانه یک ورزککار در ونار تغذیه، دانست. حتی برای علاقه مندان تناسب اندام و همچنین کسانی که برای کاهش وزن در تلاش هستند یا میخواهند رژیم غذایی شان را جبران کنند. همه آمینو اسیدهای مورد نیاز را می‌سازند، بهترین نس. مکمل وی نیز از آن‌هایی است که تمام آمینو اسیدهای مورد نیاز ر،ڇـ.فرا فرا

انواع پرورش وی

چند نوع پرورش وی وجود دارد که محبوبترین آنها شامل، ۳ نوع کنسانتره، ایزوله و هیدرولیز شده است و تفاوت اسلی میان آنها روش فرآوری آن است.

  • معلم وی کنسانتره: این نوع پودر، چیزی حدود ۷۰ تا ۸۰ درصد، مقداری لاکتوز و لذت دارد و از طعم مناسبی برخوردار است.
  • معلم وی ایزوله: این نوع پرورش وی ۹۰ درصد یا بیشتر از آن پرورش می یابد و دارای لاکتوز است و کمتر است.
  • سازنده وی هیدرو ایزوله: این نوع پودر نسبت به وی ایزوله باعث افزایش ۲۸ الی ۴۳ درصدی سطح انسولین می شود.

فواید مصرف کننده وی

بیشترین مصرف مصرف وی به منظور استفاده از قدرت و توده عضلاس۪ این مکمل در تامین کننده و آمینو اسیدهای لازم برای بدن که برای بدن بلوک های ساختمانی برای افزایش رشد مورد استفاده قرار میگیرند، نقش دارد. همچنین، باعث افزایش رشدهای هنابولیک مانند انسولین می شود که در رشد نقش نقش دارد.

افزایش وی مقدار از اسید آمینه لوسین را در خود جای داده است، این آمینو اسید به عنوان حرکت کننده سنتز رشد گیاهان شناخته می شود. گذشته از این پرورش وی نسبت به دیگر پودرهای پرورشی سرعت جذب بالدا۱ دیدا۱. لازم به ذکر است، مصرف وی در صورتی که قبل از تمرین، در حین یا بعد از مصرف آن مصرف شود، تأثیر بیشتری بر رشد خواهد داشت. این اثر بعد از تمرین بیشتر خواهد بود.

بهترین زمان مصرف کننده وی

بر اساس تحقیقات جدید، زمان مصرف خوراک وی در نظر گرفته شده است، که در مجموع میزان دریافت در طول شبانه روز عامل اصلی در سنتز پرورش و تحریک رشد عضله است، اما اگر مصرف مصرف را بر اساس طبقه بندی تقسیم بندی کنیم. تا در طول روز پخش شود، موارد زیر توصیه می‌شود.

مصرف غذای وی صبح پس از بیدار شدن

صبح زمان ایده آلی برای مصرف نوشیدنی وی است. س از خواب شبانه که به طور متوسط ​​۸ ساعت طول میکد، بافت عضلانی بدن تشنه است. در نتیجه با توجه به زود هضم بودن جذب وی جذب آن بسیار بالاست.

قبل از تمرین

دومین اولویت در زمانبندی مصرف وی قبل از تمرین است. در صورتی که در فاصله زمانی ۶۰ تا ۳۰ دقیقه قبل از تمرین ۲۰ الی ۳۰ گرم وی مصرف کنید، میزان اسیدهای در خون افزایش پیدا می کند و در حین تمرین خواهد شد که مرتب در حال شکسته شدن هستند، به سرعت جایگزین می شوند. این جبران سریع‌ها را به دنبال دارد.

مصرف پرورش وی بعد از تمرین

سومین زمانبندی مصرف وی بعد از تمرین است. مجله علم ورزش: این فاصله طلایی به پنجره آنابولیک مشهور است (البته چندین تحقیقات تا ۲ ساعت زمان را نیز پنجره آنابولیک میدانند.) علت آن مشخص است، وقتی تمرینات قدرتی مانند بدنسازی انجام می شود، در فضای پارگی های میکروسکوپی ایجاد می شود و بافت. عضلانی با ترمیم این پارگی‌ها رشد می‌کند، یعنی حجم و قدرت بیشتر.

عامل وی چنین است که گفته می شود، از جمله پیشنهادهای است که همه آمینو اسیدهای مورد نیاز را فراهم می کند، بنابراین با دارا بزرگی از آمینو اسیدها، ترمیم بافت عضلانی آسیب دیده را بر درمان می کند. توجه داشته باشید هرچه فاصله زمانی مصرف کنید وی با یک لحظه تمرین کمتر باشد، بیشتر از مصرف آن نصیب مصرف می شود

به خاطر داشته باشید در صورتی که مقدار مصرف شما بالا است، مصرف وی به رژیم غذاییتان غیر ضروری خواهد بود.

قبل از خواب شبانه

به دلیل عدم محرومیت بدن از مصرف دارو در خواب شبانه و عدم مصرف مواد غذایی در این مدت، بهتر است در این زمان از مصرف مکمل استفاده شود. با خوردن از خواب مطمئن باشید که می توانید قبل از شما، واحدهای سازنده لازم جهت رشد را دارند. نتایج تحقیقات بینانگر این است که مصرف مواد غذایی به بدنتان کمک می‌کند تا حالت کاتابولیک بدون مصرف و دریافت پایه ککل را وارد کند.

البته در این مرحله یک تفاوت کوچک وجود دارد و آن این که بهتر است از خواب شبانه بهتر غذا بخورد و یا مخلوط وی با کائئین باشد. کازئین نیز با منشأ شیر می‌شود که نسبت به وی پرورش دهنده جذبتر است و مصرف آن باعث می‌شود تا در طول خواب شبانه‌تر شود.

مصرف پرورش وی در روزهای غیر تمرین

اگر مصرف کنید در روزهای غیر تمرینی مهمتر از روزها تمرین استر بیراه نگفتهایم، هر چند که کمی اغراق است، اما در حقیقت عدم دریافت کافی در روزهای استراحت در واقع می تواند مانع رشد و عملکرد ورزشی بهتر شما در روزهای تمرین شود. در میزان مصرف وروتئین شما وجود ندارد، می توانید میزان مصرف را با مصرف مکمل یا مرف مکمل و یا مواد غذایی تامین کنید.

مصرف کننده وی با شیر

پرورش دهنده وی باعث افزایش میزان رشد دریافتی می شود. از سوی دیگر، خود شیر علاوه بر این که محتوی تولید وی است، دارای کائئین و کربوهیدرات نیز می باشد. کربوهیدرات موجود در ۱ لیوان شیر، لی می تواند در پرسازی ذخایر از دست رفته گلیکوژن از ورزش و پرورش در جهت حفظ سلامت باشد. همچنین شیر دارای اضافه نیز است، در حالی که شیر می تواند در پرسازی عضلانی یا حجیم شدن نقش داشته باشد.

اگر سعی کنید وزنتان را اضافه کنید و به تعداد زیادها نمی‌دهید، باید از این محلول استفاده کنید. اگر شما hardgainer (افرادی که به سختی عضله می سازند) هستید یا فرد لاغری که باید وزن اضافه کنید، می توانید از شیر استفاده کنید.

نوشیدنی پرچرب در مقایسه با شیر کم چرب باعث سنتز (ساخت) بیشتر در نظر گرفته شده است. یعنی در واقع شیر پرچرب باعث می شود که مصرف اسیدهای آمینه در سلول ها افزایش یابد و در نتیجه افزایش یابد. در بیماری هایی که باعث ایجاد بیماری های ناشی از مصرف شیر می شوند، ترکیب شیر با تقویت کننده باعث افزایش تولید، کربوهیدرات و بیشتر می شود.

مصرف کننده وی با آب

محصولی که به ترکیب شیر با پرورش وی نمی رسد، می تواند وی را با آب ترکیب و بنوشند. به دلیل عدم وجود کربوهیدرات، رشد و سلامت در آب، میزان ترشح در آب صفر است. چون هیچ ماده ای که محتوی باشد در آب موجود نیست. بنابراین ترکیب وی با آب، در مقایسه با ترکیب وی با شیر، کمتری دارد، افرادی که قصد دارند پس تمرین کنند، فقط دریافت می کنند و غذای پس از تمرین از محتوی کربوهیدرات و نمی ماندن، می توانند وی را با تمرین کنند. آب ترکیب کنند و بنوشند.

توضیح پایانی

بهترین زمان مصرف کننده وی به ترتیب برایتان توضیح داد. اما به طور کلی میزان مصرف مصرف به صورت مکمل مصرف به مقدار مصرف روزانه هر فرد از طریق غذا دارد.

تهیه و ترجمه: elmevarzesh.com

منابع: یک و دو


این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.