علم بازی چرا خوردن منیزیم موقعیت مهمی در ریکاوری بافت های عضلانی دارد؟


آنچه در این متن می خوانید

تبدیل کردن ذخایر الکترولیت اجتناب کرده اند کف دست گذشت پس اجتناب کرده اند بازی از حداکثر مهم است را انتخاب کنید و انتخاب کنید منیزیم موقعیت کلیدی در سلامت عمومی هیکل را انتخاب کنید و انتخاب کنید ریکاوری بافت های عضلانی دارد. محققان ورزشی در چندین تحقیق دوندگان ماراتن را تفسیر کرده‌اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید دریافته‌اند کدام ممکن است این ماده معدنی دومین الکترولیت مهمی است کدام ممکن است پس اجتناب کرده اند پتاسیم در ورزشکاران در کل بازی اجتناب کرده اند هیکل خارج می‌شود. در این متن به اهمیت منیزیم برای ریکاوری بافت های عضلانی ردیابی خواهیم کرد. همراه خود ما بمان.

موز علاوه بر این اینکه خوب غذای پر قدرت است، تأمین غنی منیزیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید پتاسیم نیز هست. آن یک است ماده معدنی مهم است کدام ممکن است برای مکانیسم اوقات فراغت را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوقات فراغت بافت های عضلانی می خواست است. با بیرون این ماده معدنی، ماهیچه ها در حالت انقباض ابدی باقی می مربوط به.

صدای زنگ در گوش هر دو کم شنوایی، اسپاسم عضلانی، مالیخولیا، اختلال در کار کردن مرکز را انتخاب کنید و انتخاب کنید سنگ کلیه اجتناب کرده اند توضیحات ضعیف منیزیم در هیکل هستند. اجزا مختلف اضافه کردن عضلانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضعیف داروها مغذی، اجتناب کرده اند جمله الکترولیت ها، در کل بازی آرم می دهد کدام ممکن است دوباره پر کردن ذخایر این ماده معدنی برای ریکاوری کارآمد بافت های عضلانی حیاتی است.

فراتر اجتناب کرده اند کار کردن بافت های عضلانی، منیزیم خوب ماده معدنی ضد التهابی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضد التهابی محکم است کدام ممکن است برای حفاظت در مخالفت با بیماری هایی مربوط به آلزایمر را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرتریت تجویز تبدیل می شود. علاوه بر این برای سلامت نهایی می خواست است کدام ممکن است به هیکل {کمک می کند} کلسیم را اجتناب کرده اند استخوان ها فریب دادن را انتخاب کنید و انتخاب کنید فریب دادن تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای کار کردن بیشتر اعصاب می خواست است. با بیرون خوردن کافی این ماده، مرحله کلسیم هیکل در خون افزایش خواهد یافت کدام ممکن است ممکن است در نتیجه مشکلات قلبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسکلتی شود. ضعیف تمدید شده مدت این ماده معدنی باعث پوکی استخوان ویژه به ویژه در خانمها تبدیل می شود.

خوردن روزانه طرفدار شده منیزیم در سنین مختلف

اهمیت منیزیم برای ریکاوری عضلات

علائم ضعیف منیزیم

خوردن غذاهای فرآوری شده هر دو محصولات فرعی اخیر کشاورزی ممکن است در نتیجه ضعیف متداولاین ماده در هیکل شود. ۶۰ سهم کشورهای غربی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۳۰ سهم کشورهای اتحادیه اروپا ضعیف داروها معدنی دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمتر اجتناب کرده اند مقدار طرفدار شده روزانه منیزیم خوردن می کنند.

علائم ضعیف مرحله زیرین برای ادغام کردن مشکلات عضلانی مربوط به اسپاسم عضلانی، تشنج را انتخاب کنید و انتخاب کنید کزاز، درد مداوم با بیرون درمانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرانجام خوب ضرر اصلی در درمانی است. ضعیف متداولمی تواند در نتیجه مشکلات خواب، اضطراب را انتخاب کنید و انتخاب کنید عدم در اوقات فراغت شود. کامل ترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید از محسوس ترین فرآیند برای تجزیه و تحلیل ضعیف متداولمعمولاً آزمایش سلولی است کدام ممکن است در آن ۳ سهم منیزیم هیکل در سرم خون ذخیره تبدیل می شود.

غذاهای غنی اجتناب کرده اند منیزیم

غذاهای غنی اجتناب کرده اند منیزیم عبارتند اجتناب کرده اند سبزیجات برگ بی تجربه مربوط به اسفناج، موز، آجیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانه ها، میگو، نان گندم درست، شیر سویا، برنج اسپرسو ای، برگ زردآلو، ماهی، حبوبات، ماست آسان را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب نبات تلخ را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیره. {افرادی که} سوءتغذیه دارند هر دو مشکلات گوارشی دارند باید این را همراه خود تقویت می کند های قادر مطلق متعادل کنند. چندین تقویت می کند غذایی در دوزهای مختلف دسترس در بازار موجود است. در گذشته اجتناب کرده اند خوردن باید همراه خود دکتر شخصی با توجه به مقدار خوردن مراجعه به کنید.

چون آن است بازی هیکل را اجتناب کرده اند الکترولیت ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروها معدنی تخلیه می تنبل، یک بار دیگر دوباره پر کردن این داروها اجتناب کرده اند کف دست گذشت در کل بازی ممکن است به ریکاوری عضلانی کمک تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید درد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسیب پس اجتناب کرده اند بازی از حداکثر را خنثی تنبل.

نوشیدنی های ورزشی برای جبران الکترولیت های اجتناب کرده اند کف دست گذشت در حین بازی ساخته می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب معدنی تشکیل این ماده معدنی حیاتی است. در حالی کدام ممکن است دارایی ها غذایی برای تامین نیازهای روزانه خواهید کرد برتر هستند، انتخاب های عکس نیز وجود دارند کدام ممکن است فریب دادن منیزیم عضلانی را به کمتر از می رساند.

ماهیچه ها را اجتناب کرده اند طریق منافذ و پوست همراه خود منیزیم تامین کنید

یکی اجتناب کرده اند راه های اکتسابی این ماده در حین بازی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ورزش های ورزشی اجتناب کرده اند طریق منافذ و پوست هیکل است. فرآیند های پوستی مربوط به اتاق استراحت آب نمک، لوسیون ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسپری ها این ماده معدنی را بلافاصله اجتناب کرده اند طریق منافذ و پوست به ماهیچه ها می رسانند. این مد ویژه به ویژه برای {افرادی که} ضعیف تمدید شده مدت دارند دستی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوری است.

اتاق استراحت نمک

اتاق استراحت کردن در نمک غنی اجتناب کرده اند منیزیم ۲ مرحله اجتناب کرده اند ریکاوری بافت های عضلانی را کمک می کند، مرحله یک از گرما درمانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوم تبدیل کردن دارایی ها اجتناب کرده اند کف دست گذشت در کل بازی است. یکی اجتناب کرده اند نمک هایی کدام ممکن است ورزشکاران ماهر برای استحمام را انتخاب کنید و انتخاب کنید تامین این ماده معدنی اجتناب کرده اند آن استفاده می کنند نمک اپسوم است.

لوسیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسپری ریکاوری

متنوع اجتناب کرده اند ورزشکاران اسپری ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید لوسیون های تشکیل منیزیم را برای فریب دادن بیشتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید سریعتر اجتناب کرده اند طریق جریان خون را انتخاب کنید و انتخاب کنید خنثی کردن عواقب سفتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فشار عضلانی پس اجتناب کرده اند بازی به کیسه های بدنسازی شخصی اضافه کرده اند. این مد در حالی کدام ممکن است تاثیر کمتری نسبت به توالت نمک دارد، باعث تبدیل می شود هیکل سریعتر این ماده را فریب دادن تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید زمان کمتری را صرف تنبل.

خوردن تقویت می کند‌ها به تعیین کنید قرص برای {افرادی که} تمرینات قدرتی از حداکثر را تحمل می‌کنند، {مفید است}. ب. بدنسازان. تمرینات از حداکثر به بافت های عضلانی فشار وارد می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذخایر اجتناب کرده اند کف دست گذشت را تبدیل کردن می تنبل، درد، آسیب، سفتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فشار روی بافت های عضلانی را خنثی می تنبل.

تهیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تفسیر: Elmevarzesh.com

دارایی ها: webmd – کلینیک آسیب های ورزشی


این مکان خوب خبرخوان خودکار است کدام ممکن است مطالب مختلفی را بازنشر می تنبل. در صورتی کدام ممکن است محتوای خواهید کرد با بیرون اشاره کردن تأمین چاپ شده شده است لطفاً اطلاع دهید به همان اندازه لینک اضافه شود.