عذرخواهی سه وزارتخانه، شهرداری مشهد و راننده خدماتی از خانواده کودک مقتول مشهدیمهدی صبوری نیک شهرآرانیوز; در راستای اجرای مصوبه دستگاه قضایی، امشب جمعی از مسئولان شهری و استانی از جمله سید عبدالله ارجعی شهردار مشهد، شوشتری، مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی، محمدحسین داوری، استاندار مشهد و عابدین زاده معاون دادستان مشهد برای عذرخواهی و دلجویی در منزل کودک مقتول محمدحسین اموازغدی حضور یافتند.

در این مراسم محمدحسین داوری فرماندار مشهد مقدس گفت: ایام سوگواری را به عموم بازماندگان تسلیت عرض می کنم و انشاء الله توفیق انجام شعائر اسلامی را به خوبی و به نحو شایسته به ما عنایت فرماید. از اهل بیت (ع) عمل کند

وی افزود: امروز همه ما بر این باوریم که رسالتی داریم که راه آن بر ما روشن است و باید حرکت کنیم و آن آرمانی است که امام راحل (ره) قرار دادند و آن چیزی جز عدالت نیست.

استاندار مشهد گفت: این عدالت هر جا مشکلی وجود دارد باید آن را رفع کند و ما با این مصیبت بزرگ که همه می فهمند و در این راه چقدر سخت است همدردی می کنیم اما به هر حال احساس می کنیم این را داریم و می دانیم چقدر سخت و وابسته است. این است که کودک را به آن سن بیاوریم.

داوری با بیان اینکه یکی از بزرگترین امتحانات الهی از دست دادن فرزندی است که خداوند او را به نبوت خود برگزیده و دارای اجر بزرگی است، تصریح کرد: نگاه ما در دولت این است که راهبرد خود را اعلام کنیم و گام بزرگی برای شما برداریم اگر این اتفاق افتاد. یک قدم بزرگ بردارند ناراحت هستند، کاری انجام می دهیم تا مطمئن شویم که دوباره تکرار نمی شود و فرآیندها را اصلاح می کنیم.

وی تصریح کرد: علاوه بر اینکه معتقدیم در این زمینه کاستی هایی وجود دارد و باید به رفع این کاستی ها بپردازیم، افتخار می کنیم که نظام جمهوری اسلامی ایران به جایی رسیده است که حاضر است حاکمیت خود را برای رفع آن زیر سوال ببرد. یک اشتباه است و حتی باید در رسانه ها افشا شود تا این جریان که از ارزش های نظام اسلامی است اصلاح شود و نظام قضایی اصلاح شود و عدالت به نحوی برقرار شود. آرمان های نظام اسلامی پس ما دیگر این موارد را نداریم.

استاندار مشهد گفت: ما نمی خواهیم این اتفاق بیفتد و خوشحالیم که در خدمت خانواده ای هستیم که درک و بینش بسیار بالایی نسبت به انقلاب اسلامی و مردم متدین دارند و تمام تلاش خود را می کنیم. اطمینان حاصل کنید که تنظیم به خوبی انجام شده و هر گونه نقص اصلاح شده است

چیزی را گزارش کنید شهرآرانیوزهمزمان در ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، دانش‌آموز ۱۰ ساله مشهدی به نام محمدحسین اموازغدی توسط راننده‌ای که خود را به عنوان راننده آژانس معرفی می‌کرد از مقابل منزلش در خیابان موسوی قوچانی ربوده شد. سپس جسد وی در حوالی شهر صنعتی شاندیز پیدا شد و به طرز وحشیانه ای با ضربات چاقو کشته شد.

این سایت یک خبرخوان اتوماتیک است که مطالب مختلفی را بازنشر می کند. در صورتی که محتوای شما بدون ذکر منبع منتشر شده است لطفاً اطلاع دهید تا لینک اضافه شود.